Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 9 / 9 Pro / 9S

Sve je moguce da je hardverski kvar.Ali,zato uvek probas sa softverom da vidis sta se desava.Nadam se da je ipak softver.
 
Od azuriranja na 12.5.5 ponovo krece ludnica sa restartom u toku poziva. Je l uspeo neko da se resi tog problema?
Sada koristim verziju MIUI-a 12.5.6.
 
@Mugy Hardverski je problem,ic se nekako slogirao, i donekle daje tj ima snage da pogura cim predje limit vrati ga na minimum. Zamenio sam Fpc konektor sa te poce na jednu kojoj je bio ostecen i viola reseno hah.
@CrazySerb90 Nisam imao problema sa restartom do sada a trenutno koristim 12.5.5
 
Koja je putanja do password managera ili autofill servisa? Treba da se vidi lozinka za logovanje u aplikaciji koja je zapamćena.
 
Drugar je na telefonu ukucao korisničko ime i lozinku za Supernova Move aplikaciju i telefon mu je ponudio da sačuva podatke što je i učinio. U međuvremenu je zaboravio lozinku i želi da aplikaciju koristi na još jednom uređaju. Kako da vidi sačuvanu lozinku?
Huawei/Honor imaju svoj password vault ili Google autofill. Kako je to je na ovom Xiaomiu?
 
Koliko znam lozinke su kriptovane i ne možeš da ih vidis
 
Nije da se hvalim,ali fon skinut sa punjaca pre 96h,baterija na 32%,SOT 10h.Sta mu bi,ne znam.
 
Kako majke ti? Hoću i ja tako!
 
Sve je moguce.Ko zna sta sve leti oko nas.Mozda je naleteo na neku nama jos uvek nepoznatu energiju 😂
 
Koliko znam lozinke su kriptovane i ne možeš da ih vidis
Na Huawei/Honor može da se vidi uz prethodnu autorizaciju lozinkom ili otiskom prsta. Ne može recimo da se uhvati screenshot tog ekrana ali da se vidi i kopira lozinka i korisnički nalog može.
Putanja je: Settings> Security>Password Vault

Samsung takođe ima nešto slično.
Hvala u svakom slučaju. Kad se sretnem sa drugom pa ću čačkati ukoliko neko ne odgovori u međuvremenu.
 
Nije da se hvalim,ali fon skinut sa punjaca pre 96h,baterija na 32%,SOT 10h.Sta mu bi,ne znam.
Tu smo negde :D

Screenshot_20210814-132141.png
Screenshot_20210814-132132.png

Nisam nešto zahtevan korisnik, al ovo je bila anomalija, uglavnom traje 2-3 dana max.

Ne znam da li je uticalo, ali 5-6 prethodnih dana mi je telefon služio kao navigacija na motoru. Osvetljenje na max, plus GPS i uz to 30 i kusur stepeni napolju, još na direktnom suncu. Jedva sam dan sastavljao.
 
Vredi li uzimati Redmi Note 9 sad na ovoj akciji? Treba mi za korisnika koji nije toliko zahtevan
Da li se uskoro očekuje neka bolja ponuda, novi model, kao što je bio Redmi Note 11 pre par meseci?
 
Super.Koji ti je Rom u telefonu?
Neki AOSP, pojma nemam kiji tačno.
Flešovao sam ga posle miui update-a na android 11, jer su onemogućili gestures na launcherima koji nisu miui.
Baterija je bila manje-više ista i na njemu.
 
Nesto nema OTA za global RN9pro. Ja mu upucah recovery rom sa Miui downloader. Sad vidim po forumima nesto povucen dal ima greski neku. Dal sam se zeznuo cu vidim....
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-06-28-20-18-46-707_com.xiaomiui.downloader.jpg
    Screenshot_2022-06-28-20-18-46-707_com.xiaomiui.downloader.jpg
    65.7 KB · Pregleda: 12
Je l' primjetio neko da mu se telefon uzasno zagrijava tokom punjenja na 12.5.11.0 ? Telefon ne drzim na suncu, ne koristim dok je na punjacu, aplikacije su zatvorene, ali na dodir bude poprilicno vreo. U segmentu battery pokazuje 45c tokom punjenja dok je u normalnom radu oko 30ak.
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-06-28-20-28-29-690_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-06-28-20-28-29-690_com.miui.securitycenter.jpg
    31.5 KB · Pregleda: 10
Je l' primjetio neko da mu se telefon uzasno zagrijava tokom punjenja na 12.5.11.0 ? Telefon ne drzim na suncu, ne koristim dok je na punjacu, aplikacije su zatvorene, ali na dodir bude poprilicno vreo. U segmentu battery pokazuje 45c tokom punjenja dok je u normalnom radu oko 30ak.
ja sam primetio
 
Kao po obicaju,zeznuli nesto sa apdejtima.Moguce da spremaju MIUI 13 i Android 12.A kada je u pitanju prelaz sa jedne verzije Androida na drugu,tu su za Xiaomi,oduvek bile velike muke.
 
Stigao miui 13 i android 12.na RN9 global verzija. Konacno radi Volte.
 
Za 9s bas skidam sad. Volte radio uvek na Yettel-u.
 
Nakon prelaska na MIUI13 uključivanje telefona (RN9) traje znatno duže nego ranije.
 
Matora tema ali imam priliku da kupim za brata za 150€. Prvo, da li se isplati i drugo, kakv je zvučnik, jak dovoljno za malo nagluvog ?
 
Kupuješ nov ili polovan za te pare?
Zvučnik je sasvim dobar,neće biti problema sa njim :)
 
Matora tema ali imam priliku da kupim za brata za 150€. Prvo, da li se isplati i drugo, kakv je zvučnik, jak dovoljno za malo nagluvog ?
Super je telefon za svakodnevnu upotrebu imam ga više od dve godine i mogu ti reći da vredi te pare trenutno, snapdragon čipset, visok kapacitet baterije, veliki ekran itd. verujem da će zadovoljiti potrebe tvog burazera. Što se tiče zvučnika prilično je glasan iako je mono. Uglavnom ga držim na nekih 60-70% glasnoće preko dana.
 
Nazad
Vrh Dno