Šta je novo?

Najbolji ebank sistem u Srbiji?

Do sada su mi sve mbank app radile dobro. Unicredit mi je sveukupno bio najbolji, ali sljakalo je ok i Telenor, MTS, Sber i Raiffesen.
Nekoliko banaka koristinisto resenje, tioa Sber, Direktna , API...
 
Ima li neko novijih iskustava, čiji sistem je sada dobar?
 
Nova m-bank app za android OTP banke je k a t a s t r o f a. Sve su za**bali sto su mogli. Ja ne mogu da verujem sta su napravili.
 
sve je na više klikova nego što je bilo. Transakcije se učitavaju nekad preko deset sekundi, a nekad se ne učitaju + su nepreglednije. NFC plaćanje potpuno isto, nema prečica i dalje. Slova su mala. Ima nekih meni nebitnih funkcija sređenih ali generalno kao da su obraćali pažnju samo na dizajn, a ostalo nije bitno. Baš baš loše i vrlo nepraktično u odnosu na staru app.
 
OTP mBanking aplikacija nakon update-a radi skoro kao novobeogradska toplana u letnjem periodu 😄

Kao da su angazovali grafickog dizajnera i najvise ga plataili, a onda su dali deci u osnovnoj skoli da vezbaju kodiranje. Za funkcionalnost su konsultovali slucajne prolaznike koji ne koriste mBanking. Bilo bi previse da se neko setio da ubaci ucitavanjem QR koda ubacivanjem slike.

Bilzu su da se za ovu banku otvori posebna tema 😄
 
  • Like
Reagovanja: kVu
U najavi pise da se izmene odnose i na kartice, a nisu impementirali mogucnost da se kartica privremeno blokira ili onemoguci.
 
A i stara apk im je bila krš, o opcijama prilagodjavanja da ne govorim jer ih ni nema. NFC plaćanje nije radilo na Huawei tel bez Google servisa iako imaju verziju mbank apk za te tel. Sad su otišli korak dalje pa nema apk uopšte na AppGallery, a stara ne radi
 
Nazad
Vrh Dno