Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2020

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
mlkshk.jpg

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Meni je zgrada od ulice uvučena nekih 20-ak metara, okolo je sve trava i ima drveća. Leti je temperatura bar 5 stepeni niža od centra grada, naročito se noću oseti razlika. Ko nije probao ne zna šta propušta, skroz drugi kvalitet života.
 
Poslednja izmena:
nije kao da moskva pati od nepodnosljivih vrucina leti, ali da i meni se svidja da zivim u uredjenom parku okruzen drvecem...
 
gifs_16.gif
 
nije kao da moskva pati od nepodnosljivih vrucina leti, ali da i meni se svidja da zivim u uredjenom parku okruzen drvecem...
Za početak pogledati Novi Beograd, blokove koji nisu zapatili poslednji talas urbanizacije (od 2000-ih). Jedan od (naj)boljih primera modernizma.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja sam odrastao u bloku 28, televizorka, ne ona do auto puta. Kao klinac visio sam non stop u parkiću kod potkovice, ono je odlično napravljeno, brdašca, zelenilo, tereni ali travnati pa se sve nastavlja u osnovnu školu i vrtić. Ušuškano bez saobraćaja... Eh...
 
^
270cde039dd236955a170eeb8c1411d7.jpg
 
Ja se sa ženom dogovorio da te pare uplatimo na račun NURDOR-a ili NORBS-a i verovatno ćemo dodati još po 50€ od sopstenih para.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Ja se sa ženom dogovorio da te pare uplatimo na račun NURDOR-a ili NORBS-a i verovatno ćemo dodati još po 50€ od sopstenih para.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Ovo ću da uradim i ja. Nisam u nekoj zavidoj situaciji, ali neću da bacam (da im poklanjam) moj novac koji mi je od odbijen od plate. Makar deca da imaju korist. Ovo sam napisao ovako da makar na prvu loptu nema političku konotaciju.
 
^ za gospodu iz Afrike je curka a kod nas noj[emoji3]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
^Odlična, pravo u centar.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno