Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

Ne gubis garanciju, pisalo se vec o tome X puta..
Telefon sam kupio preko kp i danas sam zvao momke od kojih sam kupio telefon rekli su mi da ako budem menjao software da cu izgubiti garanciju...
 
Uvek može na fabričko stanje da se vrati tako da ne brigaj.

Nema fuse okidač kao na Samsungu i ne mogu videti ništa.

Ako ne može da se povrati telefon u život neće ni oni moći da ga povrate ako crkne npr nand.

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Miui 12 android 10.

Bio sam na stable android 11 xeu i hteo sam instalirati globe miui. Medjutim desio se bootloop pa sam morao fleshovati fastboot rom.
Cekam sutra xeu weekly

Edit.
Kod telefona koji dolaze sa android 10 postoje neke plivajuce particije koje se nalaze u jednoj super particiji. I ako se nesto cacka u systemu preko root explorera, tel ode u bootloop ne moze da se mount system particija u twrp i da se odradi format data. A twrp vidi kao da nema os instaliran

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Mozes da skines novi XEU rom izasao je. Ne preko telefona nego preko sajta.

https://androidfilehost.com/?w=files&flid=317433
 
Nema dual sim, tj ima ako kupis kinesku verziju.
Zapravo on ima dual sim, ali global verzija koja dolazi ima samo single sim fijoku. Mozes da narucis dual sim fijoku i onda instaliras Indijski global rom, ili xeu rom i imas dual sim telefon.
 
Ma sve prosto. Ja izvršio konverziju u 15 minuta.
Pre toga čekao sedam dana, ali dobro sad.
:)

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Kolege šta stavljate na ekranima ovog modela? Da li vrede ona stakla sa uv lampom? Ili da idem na neku običnu foliju kao što je ova fabrička sad na njemu? Koju marku da, gledam?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ne znam u vezi stakla za mi 10, nisam kupovao, ali je necaka uzela takvo staklo za mi note 10 lite , preko 3000din zakrivljeno, 30 dana garancija ako se odlepiti menjaju besplatno. Njoj se pocelo odlepljivati zbog fabricke maske, pa je malo isekla masku. Zamenuli za novo, medjutim i to se pocelo odlepljivati na tom zakrivljenom delu iako je promenula masku i stavila meksu. Ne odlepljiva se onako bas uz ivicu vec se pocmu stvarati mehurici na prelazu gde je zakrivljen ekran. drugi put kad je otisla da prijavi i da zatrazi zamenu, rekli su da podleze zameni, ali nemaju vise na stanju u radnji, moraju naruciti iz cenrale i da ce je zvati kad stigne staklo za dan-dva. i evo vec skoro mesec dana nisu je zvali.
Znaci po meni ne vredi bacati pare, jer mislim da nije jeftino to staklo ni za mi 10.
 
20€ je cena ali ne znam kako će to da se ponaša u praksi sa ringke maskom. Uzeću ja ipak foliju za svaki slučaj. Hvala na odgovoru [emoji481]

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Jel postoji sunlight mode opcija za Mi 10 5G u podesavanjima za ekran kao kod pro modela
 
Postoji

bd23aa745c12f66888779d6be6495bad.jpg


Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Fino,kakva su iskustva sa grebanjem na zadnjem delu ne mogu da nadjem koja je "zastita" pozadi
 
Na Mi 9T GG5 na leđima mi se izgrebalo samo od stavljanja na razne površine (sitne grebotine, više deluje kao da se izlizalo) po stanu, kada sam napolju uvek ima zaštitu. Znači obavezno da se zaštiti.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kakvo je stanje sa Pro modelom, bukvalno nema gde da se uzme, čak ni na KP. U čemu je fora?
 
MIUI 12 je ok, ali izgleda da Android 11 verzija još ima nekih problema.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
jel moguce da na 12 nema menjanje system navigacije (gestures ili 3 dot navigacije)
 
Ima.
Edit - dok sam našao - Podešavanja - dodatna podešavanja - prikaz na celom ekranu.
:)

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Dobio update na 12.0.3, I dalje je android 10. Ali mi se čini da su animacije ispeglanije, kao da je ranije spuštao na 60hz, a sad konstantno 90hz.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno