Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

Ja to nisam primetio?!

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Jel resio neko zatamnjivanje osvetljenja i automatsko osvetljavanje u Chrome Browseru (global 12.0.3) ,mislio da je moj falican medjutim na vise razlicitih probao,i samo se desava u Chromu,manual brigh. Je systemski podesen pod display.
Koristim FF , nemam tih bagova na njemu ako osta pomaze...

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ne podržava.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Koristim FF , nemam tih bagova na njemu ako osta pomaze...

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
Rekao sam samo na Chromu,imam i ja druge browsere ali mi je Sync bitan zato chrome,i u prodavnici natrcao sa mi 10 5g,takodje drnda gore dole osvetljenje i to samo u chromu neverovatno.
 
Onda je do chromea. odradi sync sa chromeom a pretrazuj net sa drugim pretrazivacem :)
 
Pozdrav, večeras bi trebalo da su mi istekli 7 dana za otkljucavanje bl, pa me zanima sta koji xeu rom preporucujete? Stable ili Weekley I koja je suštinska razlika osim novijeg androida. Hvala

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Mojpredlog je weekly. Razlika je ta sto je weekly uvek noviji u odnosu na stable. npr imas weekly romove i onda na osnovu tih nekoliko kad developery vide da je dovoljno stable izidje stable verzija, i onda nastavlja weekly da ubacuje nove stvari, i poboljsava, sve dok ponovo ne bude dovoljno stable i tako u krug, ali to ne znaci da weekly nisu stable, i tekako su stable za svakodnevnu upotrebu. ja vise volim weekly jer izlazi jednom nedeljno, i volim da imam updates cesto, ne volim da nemam update jednom mesecno.
 
Hvala na brzom odgovoru, kazi mi još ovo za weekly, da li sve funkcioniše na njemu? Imam single sim verziju I za sada neću da otkljucava onaj drugi sim slot.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
U tom slučaju nećeš imati problema. Skini najnoviji i cepaj

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
A sto bas ta verzija? Šta nije uredu sa poslednjom verzijom na xeu sajtu?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Editovso sam komentar. Prvo sam napisao poslednji stable, pa sam se setio da ti je kolega predložio weekly.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Koji se twrp ubacuje? Ovaj umi.img sto je ne xeu sajtu?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Prati njihova uputstva i ništa se ne brini.
;)

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Zašto mi se posle update gmail i messenger aplikacije nije promenio izgled ikonice?
Vidim da je promenjen izgled ali meni stoji kao i prvog dana kad sam upalio telefon...
 
Uspeo, sad imam problem ne mogu da ga root-jem magisk-om. Instalira se menager, ali nece da flešuje zip iz twrp-a. Kaze mora format data.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Koji magisk pokusavas da instaliras?

Ako si otkljucao bootloader, znaci da je vec odradjen format data, instalirao si xeu weekly. podesio, odradio reboot to twrp i onda kroz twrp instalirao magisk 21? i kaze da ne moze i treba format data?
 
Poslednja izmena:
Uradio sam sve kao sto pise na xeu sajtu. Pokusavam da ubacim magisk 21. Flesuje ga kao iz twrp, ali ga nema posle u sistemu. Menager kaze ovo. Screenshot_2020-10-28-08-57-09-110_com.topjohnwu.magisk.jpg

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ako ga je instalirao onda uradi restart. Inace najbolje i najsigurnije je staviti magisk na internu memoriju i onda uci u TWRP i kroz twrp ga instalirati. ne kroz magisk manager.
 
To sam i napisao da sam uradio. Flesuje ga iz twrp, ali ga nema u sistemu instliranog.

Probacu u toku dana da flesujem neku stariju verziju. Ako nece ni nju, flesovacu ponovo rom.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pazario ga malopre. Ajoj mamaaaa :). Kako radi 865. N10+ je ostavljen po strani :). MIUI12 ne moze da se preuzme preko OTA-e. Moram da menjam region ili?
 
To sam i napisao da sam uradio. Flesuje ga iz twrp, ali ga nema u sistemu instliranog.

Probacu u toku dana da flesujem neku stariju verziju. Ako nece ni nju, flesovacu ponovo rom.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Odakle to taj magisk manager? ja kad instaliram magisk preko twrp, pa kad podigne sistem, magisk manager je preinstaliran, ne instaliram ga pre a ni posle instalacije magiska
 
Kao i svaki put ga instaliram. Instaliram sa sajta menager, iz menagera skinem poslednji zip, pa ga flesnem posle iz twrp. Ranije na mi9 i mi8 je tako funkcionisalo.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Pazario ga malopre. Ajoj mamaaaa :). Kako radi 865. N10+ je ostavljen po strani :). MIUI12 ne moze da se preuzme preko OTA-e. Moram da menjam region ili?
Dobrodošao. A, cepa, a?
:)
MIUI 12 se skida OTA. Odmah kad se uključi ponudi apdejti.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Kao i svaki put ga instaliram. Instaliram sa sajta menager, iz menagera skinem poslednji zip, pa ga flesnem posle iz twrp. Ranije na mi9 i mi8 je tako funkcionisalo.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Mozda, ja nikad tako nisam radio, samo skinem magisk i magisk uninstaller sa github i tako instaliram kroz twrp, kad hocu da obrise onda flesujem magisk uninstaler, i to je to

Da li si uspeo na kraju?
 
Dobrodošao. A, cepa, a?
:)
MIUI 12 se skida OTA. Odmah kad se uključi ponudi apdejti.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока

Skinuo pre 2 sata ali za 2 sata ode baterija sa 23 posto na 18 posto. Phone idle i screen kazu da trosi resurse. Osvetljaj na 1/4 i 90Hz. Prijem pun.
 
Sačekaj malo, da sredi sve servise. Drugo treće punjenje će biti kako treba.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Ne ispustam ga iz ruku kako god da zvuci :). Tako sve lepo radi i kliza, samo da ne uniste update-ima nesto.
 
Nazad
Vrh Dno