Šta je novo?

Red Dead Redemption 2 PC

Ne nogu da nađem dokument koji mi je dečak dao dok smo pecali da mu donesem nešto što je zaboravio?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ne nogu da nađem dokument koji mi je dečak dao dok smo pecali da mu donesem nešto što je zaboravio?

Zaboravio je knjigu u Blackwater-u. Treba da mu nađeš drugu dečju knjigu i da mu doneseš. Ja je još nisam našao i ne želimda sebi spoilujem, ali ako želiš evo ti:

 
Zaboravio je knjigu u Blackwater-u. Treba da mu nađeš drugu dečju knjigu i da mu doneseš. Ja je još nisam našao i ne želimda sebi spoilujem, ali ako želiš evo ti:

Neko napisa da posle nekog dela te misije otpadaju, tako da ću pogledati to
Tebi hvala

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Evo pomoć oko knjige (u vidu u kojoj četvrtini mape je, na tom delu više istražuj što inače ne bi) pošto je čini mi se random bačena.



Nađi na guglu celu mapu i podeli uzdzuž i popreko na 4 dela, u donjem desnom delu je.
 
sinoc sam stavio svezu instalaciju win10, i sad probam iz RS launchera, da mi skenira komp i pronadje instalirane igre. LA Noire mi je pronasao, ali mi RDR2 ne pronalazi. nisu na istom disku.
nemam pojma kako da ga usmerim da pronadje fajlove?
zna li ko?
 
sinoc sam stavio svezu instalaciju win10, i sad probam iz RS launchera, da mi skenira komp i pronadje instalirane igre. LA Noire mi je pronasao, ali mi RDR2 ne pronalazi. nisu na istom disku.
nemam pojma kako da ga usmerim da pronadje fajlove?
zna li ko?
I meni se to desilo i morao da skidam i instaliram ponovo samo sam prebacio sejv folder na nov sistem. Probaj ako si sacuvao folder iz documents sa starog c drajva da ga prekpiras na nov sistem.

Sent from my SM-T580 using Tapatalk
 
I meni se to desilo i morao da skidam i instaliram ponovo samo sam prebacio sejv folder na nov sistem. Probaj ako si sacuvao folder iz documents sa starog c drajva da ga prekpiras na nov sistem.

Sent from my SM-T580 using Tapatalk

pa vec jesam to uradio, i ladno ga ne vidi.....
 
Meni su igra i launcher instalirani na d drajvu i posle novog sistema na c drajvu nije video igru. U documents folderu ima i neki folder vezan za RS launcher. Nisam se setio da njega prebacim na novi sistem nego odma isao na novo skidanje.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
pa ja sam i taj dokument za launcher prebacio, ali dzaba.....
 
aj i ako obrisem folder i skinem ponovo i instaliram, a odobrio sam na proslom sistemu cloud saves, hoce mi bar sacuvati to sto sam presao do sada?
 
Ja sam za svaki slucaj sacuvao save folder i vratio ga nazad iako je i kod mene stikliran cloud save.

Sent from my SM-T580 using Tapatalk
 
@oogabooga
Evo resenje za gtaV ako je isto kao za rdr2 trebalo bi da pomogne:

Go into the Windows Register Editor (search regedit.exe) and go in this directory: Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Rockstar Games\Grand Theft Auto V (if there isn't the folder Grand Theft Auto V create it). Inside the Frand Theft Auto V folder create a new string called InstallFolder and put as value the directory of your game. After thta close the Register and try to open GTA V, now it should start. I bought GTA V at day one on PC and I insatlled it only once XD
 
@oogabooga
Evo resenje za gtaV ako je isto kao za rdr2 trebalo bi da pomogne:

Go into the Windows Register Editor (search regedit.exe) and go in this directory: Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Rockstar Games\Grand Theft Auto V (if there isn't the folder Grand Theft Auto V create it). Inside the Frand Theft Auto V folder create a new string called InstallFolder and put as value the directory of your game. After thta close the Register and try to open GTA V, now it should start. I bought GTA V at day one on PC and I insatlled it only once XD

hvala.... ali vec sam obrisao celu igru i krenuo ponovo da skidam :(
 
Uzeh i ja igru, nisam mogao da odolim (izašla me oko $24, Epic ključ sa HB-a, a imao sam taman i nešto wallet-a tamo).

Uživao sam u kecu nedavno preko PS Now servisa, jedva čekam da krenem sa igrom. :)
 
Kako ovaj online iritira. Svakih pola sata me diskonektuje, a imam solidan net.
 
Valjda su ovim noćašnjim pačem od 3 giga konačno sredili stvari...

Improvements to address an issue that resulted in stalls on 4-core and 6-core CPUs
Players with NVIDIA graphics cards and 4-core or 6-core CPUs should install the GeForce Hotfix Driver Version 441.34 from NVIDIA and remove any launch arguments to resolve this issue: For more information, please see this support page: https://support.rockstargames.com/articles/360038940333
Improvements to address an issue that resulted in a permanent mouse cursor being displayed at all times when launching the game via the Epic Games Store
Improvements to address an issue that resulted in the player’s cores draining at a faster rate than intended in Story Mode when running at high frame rates
Improvements to address an issue that resulted in player weight decreasing at a faster rate than intended in Red Dead Online when running at high frame rates
Improvements to address an issue that resulted in players not being able to place Waypoints on the Pause Menu Map in the correct location
Improvements to address an issue with matchmaking in Red Dead Online that resulted in players with incompatible control settings joining the same session. We recommend that players using mouse and keyboard controls should switch to ‘Free Aim’ targeting mode before entering Red Dead Online.
Improvements to address an issue that resulted in all custom graphical settings reverting to a low preset when the game was updated
Improvements to address an issue that resulted in an ‘Activation Required’ error when loading the game after system hardware or device changes were made
Improvements to address issues that resulted in a crash and displayed the ‘Failed to initialize graphics device’ or ‘Unable to initialize graphics driver ’errors when launching the game. If this issue still occurs, please make sure you have the latest graphics card drivers installed for your system.
Improvements to address an issue that resulted in a crash when launching the game in Fullscreen display mode while using Vulkan
Improvements to address an issue that resulted in a crash when launching the game with some graphics-related launch arguments active
Improvements to address an issue that resulted in a crash during loading screens when entering Story Mode or Red Dead Online
Improvements to address an issue that resulted in a crash while modifying weapons at the Gunsmith in Red Dead Online
Improvements to address issues that resulted in random crashes and the error “Red Dead Redemption 2 exited unexpectedly” during gameplay

Videćemo sutra ujutro...
 
Prvo, niko nije "zapeo" za online mod, koliko čitam ovde. Kad odigraš story deo igre, onda se preabaciš na online i shvatiš šta treba i kakav je ritam igre. Kao i sama igra i online nije za svakoga. Ko je očekivao GTA na divljem zapadu naravno da se razočarao. Ko je očekivao Fortnite/PUBG/COD online maKljaže na divljem zapadu takođe se razočarao. Svako kome su prioriteti sumanuto naganjanje pokretnih piksela takođe se razočarao.
Drugo, online mod je odličan. Ukusi su različiti. I ne treba nikoga ubeđivati u nešto. Ja ne idem na Star Wars Battlefront temu i pišem ljudima kako nemaju pojma i da je KotOR jedina Star Wars igra vredna pomena. Prvo, idi.otski je raditi tako nešto, drugo, ne osećam se da sam pametniji od svih pa da im držim predavanja i, treće, ukusi su različiti.
 
Poslednja izmena:
od prekjuce, kad sam ponovo downloadovao igru, mi se vec dva puta desilo, da grafika malo pobrljavi.... prekjuce uvece, prilikom ucitavanja i ulaska u igru, od Artura se videli samo glava ramena i noge, stomaka nigde, par sekundi tako i onda se unormalilo...... sinoc, slicno, idem prema konju, i stomak od konja na dve sekunde ispario, samo glava i noge se videli....
skinuo novi patch, instalirao drivere 441.34, pokrecem igru, naravno graficka podesavanja opet sva poremecena i izmenjena sama od sebe (to mi se vrlo cesto desava da se sama od sebe promene graficka podesavanja) ali najludje igra se nekako pokrenula na 4K rezoluciji na 1080p monitoru..... sto mi bas i nije jasno kako......
 
a sto mislis da ce na steam verziji biti ista bolje?
 
bice isto, mozda jos i gore jer ce verovatno da se pokrecu steam i launcher zajedno, kao sto je do sada bilo sa R* igrama.

ovo mi je bio prvi i poslednji preorder.
c2077 cekam da prvo izadje bez obzira sto ga je radio cdpr.
 
a sto mislis da ce na steam verziji biti ista bolje?
Nemam pojma samo kazem, kod mene dok dodje na red verujem da ce sve ispeglati. Na primer Batmana sam igrao bez problema ali 2 godine posle izlaska. Ima toliko igara da mi se ne zuri. A i jevtinije je [emoji6]
 
Pa, posle ovog poslednjeg patch-a za sada mi sve radi kako treba. Odigrao sam tri sata bez izletanja u Windows, sva podešavanja rade normalno, mapa konačno funkcioniše onako kako treba (gde postaviš miša i pritisneš ENTER tu se i obeležava) što do sada nije bio slučaj i bar za sada mi se čini da su ispravili sve probleme koje su mučili neke igrače sa 6-jezgarnim procesorima i NVIDIA grafikama, među kojima sam i ja. Sada radi onako kako je trebalo od samog početka. Pu, pu, da ne ureknem.
 
Nazad
Vrh Dno