Šta je novo?

Huawei Nova 5T

izvini na pitanju....ali....da li ti razumes engleski?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Sto se baterije tiče, meni je skroz OK da je zamenim za ~2 godine. Zapravo, još bolje je da ispuni uslov za zamenu i pre te 2 godine dok je još i garanciji pa da sve to uopšte ne bude problem. 4 godine je više nego OK rok trajanja. Nemam uopšte sumnje da će 6 GB RAM-a biti i više nego dovoljno i tada za neko osnovno korišćenje.

Kako za sada idu stvari, Huawei gura koliko može, ali da će opstati na našim prostorima.. LG i Sony nisu.
 
Sto se baterije tiče, meni je skroz OK da je zamenim za ~2 godine. Zapravo, još bolje je da ispuni uslov za zamenu i pre te 2 godine dok je još i garanciji pa da sve to uopšte ne bude problem. 4 godine je više nego OK rok trajanja. Nemam uopšte sumnje da će 6 GB RAM-a biti i više nego dovoljno i tada za neko osnovno korišćenje.

Kako za sada idu stvari, Huawei gura koliko može, ali da će opstati na našim prostorima.. LG i Sony nisu.

Ja licno bih voleo da Huawei izgradi sopstveni OS. Da dobijemo 3 OS. Nesto nalik IOS. Huawei ce zasigurno opstati pa makar i samo na domacem trzistu.
 
Ja licno bih voleo da Huawei izgradi sopstveni OS. Da dobijemo 3 OS. Nesto nalik IOS. Huawei ce zasigurno opstati pa makar i samo na domacem trzistu.
Ma u to nema sumnje, nego samo da bude baterija :) Ovo je lagano moj drugi omiljeni telefon koji sam imao, posle Nokie 6230 koja mi je donela ekran u boji, kameru, mp3 plejer I internet.

Ovaj isto sve to ima a i baterija skoro da traje toliko :) Ovo je ljudi neunistivo, šteta što VIP nije ni imao Honor 20 Pro jer je skoro sigurno da bih uzeo njega, ali dobro, purple je purple.
 
Ima li neko problem sa sms porukama? Posaljem poruku nekom i umesto da njegova poruka bude u okviru konverzacije, njegova dolazna poruka stize van konverzacije tj otvara se nova konverzacija.
 
Nemam pojma sta je u pitanju. Poslao sam poruku u okviru iste konverzacije a dolazna poruka osobe kojoj sam poslao sms otvorila mi novu konverzaciju kao da vec nemam otvorenu konverzaciju sa tom osobom. Takodje sam na 10.1 od petka. Nego da pitam nesto van teme, nisam nasao tu temu pa cu pitati ovde. Neka moderator obrise post ako smeta. Zna li neko sta se desava sa telefonima za koje je prihvacena reklamacija i odobrena zamena uredjaja? Da li je moguce da te telefone prodavci vrate u prodaju, kao nove? Da li he moguce da kupis uredjaj koji je neko vec koristio? Da li postoji mogucnost da prodavci nalepe ponovo folije, prepakuju telefon i vrate u prodaju? Mislim generalno na sve prodavce, kako velike tako i male. Znam da se to ranije desavalo ali nisam upucen za situaciju sada.
 
Da se pridružim ovde od danas.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Pošto me je Poco izdao flekim da displej nadam se da ovaj neće.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
380-420k

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Moj jedva 299000. Možda baterija slaba. Bila na 20%

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Oko 380k bese normal mode.Preko 420k u preformance.Doduse nisam testirao na 10.1
Verovatno je zbog baterije.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Ja sam danas uzeo aparat i uradio update na 10.1

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk
 
Taj performance mode moraš posebno da uključiš. Ali je Kirin 980 toliko brz da bi prava stvar bila da može da se USPORI kao na iPhone-u, ali nekako mislim da je to po defaultu on i otuda ovako hladan telefon kada ga koristiš za muziku i čitanje vesti, SOCnet i slično. Čak i u prvoj fazi brzog punjenja temp ode do 36 i primetno je hladniji od nekih ranijih modela koje sam koristio.

Ali kad popustis kočnice, mislim da se tu onda stvar menja.
 
Nemam pojam nisam ga još cackao dok napuni bateriju pa cu videti. Puni se kao lud sa 7% kao na česmi da sipaš. Ja sam odradio antutu sa 20% baterije i to je bilo ono što je fabrika napunila. Ne sećam se davno je bilo da sam imao Huawei, da li treba da bude nešto uključeno od opcija u nageri modu ili sve isključeno po def...?

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Eo nabrzaka testirano 10.1
Mada mi nesto ovaj normal mode nerealno nizak u odnosu na preformance

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
e50fb5638da62f0ddc5ef94af8a9ae70.jpg
1373dba34172803ef6cf43516c5b31f9.jpg
 
Poslednja izmena:
Meni je taj normal bio 299xxx

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk
 
Мени нормал преко 380.000, перформанс преко 416.000.
Сад, једино да је вама са 280.000 био укључен режим уштеде енергије.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Nemam pojma ali to je bez performance moda
474b2dfa35a3e2e8f22fdeafa794f4f6.jpg


Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Kao da mi brljavi automatski senzor osvetljenja. Nece da prigusi svetlo kad udjem u mracniju prostoriju. Kada udjem vu meni i ugasim automatsko pa opet upalim onda proradi, i gde je uopste njemu senzor
 
Meni je na 10.0 isao u normal modu oko 390000. Mada briga me koliki je skor na sintetickim testovima telefon je brz i uopšte nemam potrebu da obracam paznju na te testove. Po benchmarc-u ni P40 pro + ne ulazi u prvih 20 telefona po skoru. Oppo, Realme, itd su u prvih 10-t.
 
Da na 10.0 je i meni bio na 380k.Doduse i antutu je bio tipa 8.1

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Meni cas po cas HiCare iliti Podrska trazi da prihvatim uslove. Kao kada se prvi put ulazi u nju. Svaki 4-5 ulaz u Podrsku trazi mi da prihvatim uslove. Obrisao podatke ali nista, opet isto. Pogotovo primetno kada se predje sa wifi na 4G ili obrnuto.
 
Da li je neko instalirao Hisuite? Ja probao kod mene nece. Odradi download kliknes Yes i nista. Cuti kao zaliven :D
 
Nazad
Vrh Dno