Šta je novo?

iPhone 11

Nikolakoki@ porteret i jedna klasicna fotka zelenila, nista vise... Moze i neki makro ako imas sta zanimljivo u okruzenju.

Najkompletnija kamera moze biti samo ona koja poseduje max u svim rezimima slikanja, tu mesto dele ip11pro i p30 pro. Takodje msm da i mesto sveukupno zaokruzenog uredjaja dele ta 2 telefona jer su zaista pro u svim aspektima...90hz ekran ne smatram necim bez cega se ne moze, op je to ubacio samo radi skretanja paznje na sebe u trenutku kad su vecina u vrhu egal i kad brend diktira kojem se suncu okrenuti.
 
Tačno. Danas poslao nazad IPhone 11 pro max 512gb zeleni.
Telefon je skroz ok

...

Neki kažu, treba da dam fore 2 nedelje, da bih se navikao na ios...

Isto iskustvo, samo prelazak sa iPhone 7 na Galaxy S10e.

Lep je telefon, ali prosto mi nije to to. Više je to stvar navike i ukusa.

Koristim na silu neko vreme, pa ćemo da vidimo.



Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Malopre sam preko mts narucio iphone 11. Medjutim posto nije htelo da prihvati na moj postpejd nalog, kliknuo sam na majčin pripejd broj koji je takodje na mom nalogu i porudzbina je prošla.

Sta ce sad da bude, da li ce njen broj da prebace na postpejd ili nece moci nista da urade dok ne potpisem...
Nigde nije bilo da se ponisti porudzbina. Sad ne znam sta cu. Ako prebace nju na postpaid ima da placam tamo bespotrebno pretplatu, a moracu i na mom fonu... Oni i poslovnici nista ne znaju.

Inace iznenadio sam se da je cena najnovijeg ajfona u mts tako niska. Izadje 84000 din, a u istyle 110 000 ako sam dobro video.
 
Poslednja izmena:
Moras da potpises a i posto si narucio na daljinu imas 14 dana da odustanes bez pogovora.
 
Malopre sam preko mts narucio iphone 11. Medjutim posto nije htelo da prihvati na moj postpejd nalog, kliknuo sam na majčin pripejd broj koji je takodje na mom nalogu i porudzbina je prošla.

Sta ce sad da bude, da li ce njen broj da prebace na postpejd ili nece moci nista da urade dok ne potpisem...
Nigde nije bilo da se ponisti porudzbina. Sad ne znam sta cu. Ako prebace nju na postpaid ima da placam tamo bespotrebno pretplatu, a moracu i na mom fonu... Oni i poslovnici nista ne znaju.

Inace iznenadio sam se da je cena najnovijeg ajfona u mts tako niska. Izadje 84000 din, a u istyle 110 000 ako sam dobro video.

To se desilo i meni danas, server im nije dobar, ali sam preko mail-a narucio. Pisalo je da nije moguće naručiti preko mog broja onda sam isao na online chat i rekli su da imaju problem. Pozovi sutra mts i reci da si narucio na pogresan broj telefon izmeniće podatke i stići ce telefon na tvom broju kao sto si i hteo. ili online chat preko racunara.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Super. A taman sam pomislio da sam se grdno zeznuo. :D Kad li ce da stigne fon? Tj kada planiraju isporuke?
 
Javili su mi da 25og krece, a mislim da su i jos nekome rekli isto, napisano je u temi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znaci euforija je krenula, poceli ste da odbrojavate[emoji3]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Mogu ti reći da je veća euforija kad posle 5 godina dobijemo novi iOS na 5 godina starom telefonu :) Reklo bi se da mi je kamera najbitnija na novom iPhonu 11. Fluidnost brzina i ostalo, na to smo navikli ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A baterija? I to je jedan od aduta. Kazu da moze da ima 6 sati SOT sa zahtevnim koriscenjem, a laganujeg mozda i vise.

Elem, zvao sam mts i rekli su da je porucivanje do 25., a posle toga krecu isporuke . Ali tesko da ce to da bude pre prvog, a i duze mozda. Dok oni pozovu svakoga pa potvrde porudzbinu, dok je to spakuje, posalje i stigne treba vremena.
 
Baterija je odlicna na ovim novim ajfonima mada sam ja na Xr uspevao da izvucem isto toliko sot-a. Dan zavrsavam uvek sa 40+ % baterije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja ovde kad sam naručio pro max, danas naručio sutra vec Hermes doneo telefon. Ali na žalost, vratio ga već juče.
Sto se kasni kod nas sa isporukama?

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Ja ovde kad sam naručio pro max, danas naručio sutra vec Hermes doneo telefon. Ali na žalost, vratio ga već juče.
Sto se kasni kod nas sa isporukama?

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk

Čekaju se atesti jer smo *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*na država koja ih i dalje traži. U EU je dovoljna samo Deklaracija i možeš prodavati ovakav tip uređaja. Kod nas imaš RiTT potvrdu, LVD, EMC i MD. Nebuloze.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne cekaju se atesti nego apple deli pocetak prodaje po drzavama, mi nazalost spadamo tek u treci krug...
 
Interesantno je da mi novi fast charger ne radi kako treba sa iPad-om Pro (10.5).

Krene da se puni pa 5 sekundi kasnije prekine, onda nakon 5s opet pocne i tako u krug, a iPad svaki put bipne kad pocne da se puni.

Tako da izlgeda da novi punjac nije bas kompatibilan sa starijim uredjajima, sto je razocaravajuce.
 
Hoću li moći da punim IP11 na Samsungovom wireless punjaču?
 
Cudno mi je da obican 11 ima ekran 6.1 inc,a pro verzija 5.8 inca ekran.Pa se opet bolje prodaje kod operatera pro model.Mada realno najbolji je Pro model,ali vidim da ga kod nas ima samo u verzijama od 64 gb,sto je i sasvim dovoljno.
 
Ako snjimas u 4k , 64gb je bas malo ko hoce tel na duge staze. Msm ok, resivo je to razno raznim cloud-ima, al takav aparat bi morao imati 256gb u startu, ako je pro onda nek bude pro na svim poljima.
 
Glupo je sto osnovna verzija nema 128 ali onda bi prodali duplo manje 256 :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam se zato odlucio na obicnu 11ticu sa 128 gb. Realno nisam neki display freak. Displej mi je super i na obicnom nemam vremena da uocavam pixele i slicno. 64 gb je zaista bezobrazno. Uopste nisam uzeo te modele sa 64gb u razmatranje. Dok su 256 verzije opet bezobrazno skupe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moglo je da bude i gore, mogli su da stave 64GB u osnovni i da nude doplatu za max 128GB kao neki :)
 
Ne da je lose po kupce, nego je odvratno. Sreca njihova pa su sa kamerom i baterijom sve zasenili, tako da se ta sramota nekako progutala, ljudi kupuju verziju sa 256GB kao hleb u pekari.
Meni je Xs najblizi bio nekom savrsenstvu, sve sto sam mogao jos da pozelim, to sam dobio sa 11 Pro(ultra wide,night mode,bolju bateriju), inace bih iz principa preskocio ovu generaciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja ne znam šta više mogu da unaprede osim da izbace notch ali sumnjam da će to biti skoro. Apple neće kupcima nuditi neka polurešenja kao konkurencija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Realno vecina nas se je vec navikla na notch. Apsolutno ne smeta. Samo zamislite koliko bi bilo ruzno da je kao pixel 4.... Meni je to veći užas od notch-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne da je lose po kupce, nego je odvratno. Sreca njihova pa su sa kamerom i baterijom sve zasenili, tako da se ta sramota nekako progutala, ljudi kupuju verziju sa 256GB kao hleb u pekari.
Meni je Xs najblizi bio nekom savrsenstvu, sve sto sam mogao jos da pozelim, to sam dobio sa 11 Pro(ultra wide,night mode,bolju bateriju), inace bih iz principa preskocio ovu generaciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ciljano su išli na to, dok su tebe naterali na tranziciju, naterali su i gomilu drugih! Tako će i sl godine da daju 90hz ekran, izbace prečage i eto vas (nas) opet [emoji6][emoji56]

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Pa nemaju za naredni godinu sta da mozgaju, 5G i 90Hz bi vec bilo dovoljno da se razbiju od prodaje.

A kako stvari stoje imace i skroz novi dizajn, verovatno ce to biti najprodavanija verzija iP ikada.
 
Vec su pocele glasine da ce imati industrijski dizajn, poput iP 4, bez notch-a, verovatno 90-120Hz sto kaze Proday, i na sve to, zamislite jos Apple logo koji sija,ihaaa [emoji23]

IMG_0335.JPG
IMG_0337.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno