Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 8 / 8T / 8 Pro - GCAM u prvom postu

Ni ja nemam problem sa tačom u ćošku ekrana...

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nije to bas skroz u cosku ekrana. Instalirajte camscener i kada skenirate neki dokument i dodjete do koraka da kliknete u donjem desnom uglu na kvacicu to pravi problem pa zato ja mislim da ima problem, a inace u drugim aplikacijama nemam taj problem

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Baš sam instalirao aplikaciju da vidim i izgleda da ja nemam taj problem...

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Mozda lose gadjam u kvacicu ;)

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nisam mislio ništa loše, samo možda nemaju svi isti bag :)

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ma salim se :)

Nisam pametan sta da mislim jer kod mene u svim drugim aok sve radi normalno u tom donjem desnom uglu, dok me samo ta kvacica zeza ;)

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ja nisam primetio bag sve dok nisam poceo koristiti navigaciju gestovima i onda mi se tastatura spustila nize i sad kad hocu da pritisnem send(enter) ili "123" nekad hoce iz prve nekad iz drugog ili 3 puta [emoji1]
Kada sam koristio regularnu navigaciju nisam imao nikakvih problema [emoji1]

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Nemam ni ja tih problema. Da nije problem u nekom zastitnom staklu ako ga koristite, cudno da neko ima a neko nema problema s tim.
 
Moguce je da bude do zastitnog stakla jer meni ne orekriva ceo enrakn u dknjem desnom uglu i sece deo ekrana. Mozda to zeza bas sa tom kvacicom

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Da je srece kod mene da je to, ja nikad zastitno staklo ne stavljam jer mi ubija skroz iskustvo koriscenja telefona

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ja ni jedan tel ne koristom bez zastitnog stakla jer sam vremenom postao veoma trapav i cesto mi ispada tel iz ruku, godine sustizu :)

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Izgleda da i drugi modeli imaju ovaj problem...
5c59adc68a20f8f5e05c042acb58037b.jpg


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Znaci da ipak postoji taj problem. Supruga ima A2 pa cu probati i kod nje skener

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ako zaista ima na vise uredjaja onda nemam komentar...

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ipak sam pogresio, supruga ima A3 i ona nema taj problem.
Nije mi jasno kako su mogli da dopuste toliki propust na tolikom broju uredjaja...

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ja trenutno furam mi a2, i desi mi se ponekad da neki deo ekrana ne reaguje. Ali restart telefona resi stvar.
 
Tacno odredjeni deo ekrana, kao kod nas sto je slucaj sa tim donjim desnim uglom ili kod tebe nema pravila?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Kod mene sve oo radi. Skener koristim normalno.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Tacno odredjeni deo ekrana, kao kod nas sto je slucaj sa tim donjim desnim uglom ili kod tebe nema pravila?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Moze biti da je u pitanju donji desni, ne secam se. Ali je donji deo telefona sigurno, jer je taj deo u gornjem desnom uglu, kada telefon stavim u gaming polozaj. :D
 
Definitivno postoji problem. Sve mi je cudnije kako su mogli da dopuste da dodje do takve greske na vise razlicitih modela.

Kao da niko ne testira te telefone

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Gde je tačno to mesto? Je li tamo gde je strelica next? http://cloud.tapatalk.com/s/5f6b7fdc2be66/Screenrecorder-2020-09-23-19-01-18-987.mp4

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Kod mene nije na tom mestu vec ispod, tj kod tebe je to u nivou strelice za nazad...znas kako ces da probas, iskljuci taj nav bar, tj ukljuci gestove i bice ti tacno na mestu gde ti je enter na tastaturi i udji negde gde mozes da kuckas i pritiskas enter sve vreme pa proveri koliki je odziv

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Što ne instaliras neku aplikaciju za testiranje taca?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Što ne instaliras neku aplikaciju za testiranje taca?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
Poslusao sam te i instalirao screen test pro, opcija screen pres test i utvrdio da u donjem desnom i donjem levom uglu postoji smanjen odziv na dodir, bukvalno svuda na ekranu gde pritisnes pojavice se crveni krug istog trena dok u uglovima moras da zadrzis malo...

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Za to vam, onda ne treba aplikacija. U programerskim opcijama uključite vidljiv dodir, pa će se pri dodiru pojaviti sivkaste tačke.
 
Znaci i gornji levi zna da zeza. Bas cu i ja da probam

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Dve razlicite aplikacije kazu da je kod mene sve kako treba. Bas cudno...
6c5ddfb8a1e3278c6f7401c8f067df57.jpg
dda92c088f02bd4f828cd086654484b0.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Da vas neko čita sa strane pomislio bi da je telefon neupotrebljiv :)

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Hahaha, vala bas tako, a tel je super [emoji23][emoji23][emoji23]

Trudimo se da odbijemo sto vise novih potencijalnih kupaca da bi sto manje nas uzivalo u ovom telefonu ;)

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Dve razlicite aplikacije kazu da je kod mene sve kako treba. Bas cudno...
6c5ddfb8a1e3278c6f7401c8f067df57.jpg
dda92c088f02bd4f828cd086654484b0.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
I kod mene na tim aplikacijama isto tako pokazuje, al ako ti nije mrsko instaliraj onu sto sam naveo gore i udji u onu opciju

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno