Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 8 / 8T / 8 Pro - GCAM u prvom postu

Ako nije tako kako sam ti napisao onda ne znam, posto sam ja to sve poiskljucivao pa nemam skoro 70% a mozda i vise google app u telefonu.
 
Gcam ima nocni mod i za selfije, sad sam provalio. Rezultati odlicni.
Inace koja je razlika izmedju stock i google kamere u normalnom modu?
 
U normalnom modu i neke primetne razlike. Ja gcam koristim noću jer je tada neuporedivo bolja od stock kamere.
 
Gcam ima nocni mod i za selfije, sad sam provalio. Rezultati odlicni.
Inace koja je razlika izmedju stock i google kamere u normalnom modu?
Evo nekih prednosti:
1. HDR+ radi i na ultraširokoj i makro kameri, pa su mnogo bolje.
2. Mnogo bolje slika objekte u pokretu
3. Prilagodljivija je (hoćeš svetlije slike - učitaš takav config, hoćeš zasićenije slike - učitaš config za zasićenije, hoćeš detaljnije slike - opet isto...).
4. HDR+ na glavnoj kameri je bolji po meni od HDR na stock.


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ja nemam opciju da ucitam config file, "dvoklikom" u prazno se ne dobija nista.

Da ponovim pitanje
Koja je kamera u pitanju? A za obaveštenja, stvarno ne znam. Ja kad uzmem telefon odmah ga otključam otiskom prsta, tako da lock screen skoro nikad ni ne vidim.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Neka Gcam za 8T gde radi i wide kamera?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Људи поздрав свима, узео сам пре пар дана у МТС-у на претплату Redmi Note 8T телефон је нов а батерија ужасна, ја до сад нисам имао проблема овако са андроид телефонима и батеријом, још телефон нов новцат.... Поготово и кад сам одрадио update на IMUI 11 верзију онда је почело још више да троши батерију, да ли је нормално да батерију од 4000 mAh морам да пуним једном дневно па понекад и двапут јер се превише брзо потроши.. Да ли да носим на сервис имам гаранцију наравно или се са тим проблемом сусреће још неко и једноставно је такав телефон (мада то је нереално), ПОМОЋ, САВЕТ!?
п.с. Није да троши батерију само кад користим већ и у стању мировања и то чак кад је све искључено и нет и локација ма све, осветљеност и опет скида постотке... Help

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 
Sta i koliko koristis kada ti se potrosi dvaput dnevno? Ja sam uz ceo dan drndanja, igranja i neispustanja iz ruku mozda jednom dosao u situaciju da treba da ga punim dvaput (ali tek uvece). Deluje kao da je falicna baterija.
 
Pa neka pogleda prvo šta troši bateriju, ne troši se ona sama od sebe

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Сурфујем по друштвемим мрежама, игрица без.. Није да не испуштам телефон из руке али ни не користим га толико да се оволико брзо троши, стварно се да приметити. Пратим потрошњу батерије, све смањујем, ништа ми сем Wi-Fi i Синхронизације није ни укључено, осветљење увек при минимуму. Ево слика где се види потрошња батерије, екрана чак скоро 70%!?
2cdf7c2eda6c16964bfffc7852f3c7cd.jpg


Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 
Ne vidi se koliko sati, TT ti je pojeo sav kvalitet slike
 
Klikni na ekran

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Кликнуо, и шта пише само време укључености 7ч. 6м.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 
Појасните мало то, добро је или лоше?

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 
Али нисам задовољан батеријом, не држи ми као например претходни телефон Самсунг Ј7.. Иако је овај нов, мислио сам да може лагано 2 дана да истера са мојим коришћењем.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 
Dobro je. Znači, 7 sati si zevao u telefon za pola dana. E to nije dobro [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
7 sati ukljucenog ekrana sa tim procentom, meni izgleda ok

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nisam video da je pomenuto, izasla je Gcam za Note 8T, gde se bez roota i ostalog, moze koristiti ultrawide kamera. Ima i nocni mod za istu, tako da su fotke mnogo upotrebljivije cak i kad nema dovoljno svetlosti, a cini mi se da su generalno ostrije slike. Takodje ima i config fajlove, radi sasvim dobro.
U pitanju je verzija GCam_7.3.018_Urnyx05-v2.1_Wichaya v2.5 , pa eto ako je nekome korisno.
 
Али нисам задовољан батеријом, не држи ми као например претходни телефон Самсунг Ј7.. Иако је овај нов, мислио сам да може лагано 2 дана да истера са мојим коришћењем.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Pa ne znam kako moze da ti izdrzi 2 dana i sa ovolikim SOTom od 7h. Nesto ne mogu da verujem da si na Samsung J7 imao toliki sot i 2 dana bez punjenja.
 
Али нисам задовољан батеријом, не држи ми као например претходни телефон Самсунг Ј7.. Иако је овај нов, мислио сам да може лагано 2 дана да истера са мојим коришћењем.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
Smanji svetlinu ekrana

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Али нисам задовољан батеријом, не држи ми као например претходни телефон Самсунг Ј7.. Иако је овај нов, мислио сам да може лагано 2 дана да истера са мојим коришћењем.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Od 12h ti si konstantno gledao u ekran 7h i kazes da ti je slaba baterija:d

Cisto sumnjam da j7 sa 3000mah uopste moze da ima 7h sot i da mu jos ostane 45% baterije

ti sa ovim sto si prikazao imas odlicnu bateriju, problem je tvoj nacin koriscenja.
 
Koji gcam i config trenutno koristite na Note 8 Pro, tj. koji se pokazao najbolje? Ja sam još davno instalirao 7.3.020 pa nemam pojma je li izašlo nešto bolje.
 
Izgubila se opcija za sync na MIUI12?
 
Nisam video da je pomenuto, izasla je Gcam za Note 8T, gde se bez roota i ostalog, moze koristiti ultrawide kamera. Ima i nocni mod za istu, tako da su fotke mnogo upotrebljivije cak i kad nema dovoljno svetlosti, a cini mi se da su generalno ostrije slike. Takodje ima i config fajlove, radi sasvim dobro.
U pitanju je verzija GCam_7.3.018_Urnyx05-v2.1_Wichaya v2.5 , pa eto ako je nekome korisno.

Bravooo, hvala puno, idem da probam.
 
Nazad
Vrh Dno