Šta je novo?

Prečistač vazduha

Ja poručih u Emmi-ju 3H,nisu imali na stanju u radnji ni u magacinu.
Nisam mogao da čekam pad cene, i mene i tatu muče alergije, u kući nam ponekad uđe smrad od dima spolja tako da neću propasti za par hiljada dinara kad spadne cena, ako i spadne uopšte skorije.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
@Rax032 Imaju u BC Group u radnji na stanju, danas popodne moja koleginica je kupila kod njih, danas im je stigla nova tura.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
@emaremare @vodka_commando
Hvala Vam na pomoći ali kod mene je Pro model a ne H i kad udjem u listu If I Than ne pokazuje mi uredjaj, niti mi nudi da se aktivira ako se smanji ili poveća broj PM čestica, iz nekog razloga sam ustinut za takve opcije [emoji848]

P 30 Pro
 
@Rax032 Imaju u BC Group u radnji na stanju, danas popodne moja koleginica je kupila kod njih, danas im je stigla nova tura.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
Džabe, nisam iz Beograda, nemam BC Group kod mene. Svakako sam mogao samo da kupim on line, ili ovako da poručim.

Poslato sa AGS-W09 pomoću Tapatoka
 
Da li postoji neki program za Windows za kontrolu Xiaomi 3 H?
 
Nevažni smo mi za planetu (SRB), ali za nas same pogubni.

Video je zastrašujuć. Dok ga nisam odgledao, živeo sam u zabludi da mogu da pobegnem na selo. Nisam ni znao da je ovo malo naše bedne industrije toliko zaslužno za zagadjenje sa tolikom neodgovornošću i prljavim tehnologijama.


Ova žena sa snimka, naša Ulana Khomyuk (Černobil). [emoji3]
 
@emaremare @vodka_commando
Hvala Vam na pomoći ali kod mene je Pro model a ne H i kad udjem u listu If I Than ne pokazuje mi uredjaj, niti mi nudi da se aktivira ako se smanji ili poveća broj PM čestica, iz nekog razloga sam ustinut za takve opcije [emoji848]

P 30 Pro
Pisali su da je bitno koji server odaberes. Da li imas na glavnom meniju Xiaomi Home aplikacije prikazan uredjaj?
 
Uzeh 3H...

Jutros pre provetravanja, i posle 30sec otvorenih vrata od terase.


Lebe i projo... Odoh po gas masku, pa do pijace.
79cff8808e08d33f70254b28ec6398eb.jpg
ee35483892a48079512ff4931b48f57f.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nevažni smo mi za planetu (SRB), ali za nas same pogubni.

Video je zastrašujuć. Dok ga nisam odgledao, živeo sam u zabludi da mogu da pobegnem na selo. Nisam ni znao da je ovo malo naše bedne industrije toliko zaslužno za zagadjenje sa tolikom neodgovornošću i prljavim tehnologijama.


Ova žena sa snimka, naša Ulana Khomyuk (Černobil). [emoji3]
Uzeh 3H...

Jutros pre provetravanja, i posle 30sec otvorenih vrata od terase.


Lebe i projo... Odoh po gas masku, pa do pijace.
79cff8808e08d33f70254b28ec6398eb.jpg
ee35483892a48079512ff4931b48f57f.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
CTR99 zašto je zabluda pobeći na selo? Ja nedavno kada sam bio kući (Kać, tipa 7km vazdušno od Novog Sada), S2 je redovno posle luftiranja bio na oko 50 jedinica, noću spuštao u sobi na 001-002...u slučaju da nisam slike kačio...

Preko 050 sam gledao jedino kad dođem kući ujutro iz kafane pa onako nadimljen od cigare krenem da se presvlačim po sobi (i tad je bivalo do nekih max 070 ako me sećanje služi).
3537e30b212b12611b450f9575d5a738.jpg
abd318afac461d6de9b54db73153b0d0.jpg


Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
^Proday^ i meni je pokazivao 4~5 odmah po ustajanju iz kreveta, ali kad otvorih vrata od sobe pa se izmeša vazduh iz celog stana ode na 20...ali zato napolju Pripjat.


Izgleda da se mora za svaku sobu uzimati purifier.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Poenta je da je i kod mene u kraju (još uvek) napolju podjednako zanemarljiva vrednost opasnih materija. Možda sad krene i cena placeva naviše po selima i prigradskim mestima generalno [emoji23][emoji772][emoji57]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Prodaju se purifieri samo tako, u Xiaomi Srbija preko sajta nema više 3H, ja sam poručio u Emmi-ju i zvali me da mi kažu da su dobili informaciju od uvoznika da stiže za 7-10 dana nova tura.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Jel ima negde sigurno na stanju ovaj Mi Air Purifier 3H?
Zovem Tehnomaniju kažu imaju 1kom I nije sigurna dal je to izložbeni model. [emoji1787]
Beograd i okolina bliža

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Našao.
Dal nešto vredi ovaj air purifier u kuhinji da ubije mirise od kuvanja? [emoji848]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Mirise malo teže, ali pm od kuvanja ume da ode na 600, što je i plafon senzora...
 
Pošto je kuća na sprat imam 2 aspiratora. Jedan se koristi drugi je za ukras. Kad ovaj donji upalim sve se gore oseti. Moram ga zatvoriti i uzeti dole neki opasan aspirator sa 2 motora šta već ima sad.
Imate neku preporuku za aspirator kad sam ih već pomenuo?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Imam problem sa automatizacijama, rade samo kad udjem u app. Prethodno veče su radile kako treba, danas pobrljavile...

Brisao keš, pa odjavljivao uredjaj... I dalje isto. [emoji848]
 
Pošto je kuća na sprat imam 2 aspiratora. Jedan se koristi drugi je za ukras. Kad ovaj donji upalim sve se gore oseti. Moram ga zatvoriti i uzeti dole neki opasan aspirator sa 2 motora šta već ima sad.
Imate neku preporuku za aspirator kad sam ih već pomenuo?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Tebi treba nepovratna klapna na tom gornjem aspiratoru.
 
Ovaj Zepterov eliminiše i mirise prilično brzo, pretpostavljam zbog nekog od dodatnih filtera.

Inače, jedna od zaposlenih u Zepteru mi kaže da su u prethodnih mesec danas prodali više od 600 ovih njihovih skupih :S:
 
Bežanijska kosa jutros posle provetravanja.
af6ea5ca525b0ebf70f091aa0039fadc.jpg


Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Na Dorcolu oko 220 :(
 
ovo bi trebalo da je realna cena za 3H. Ako se uzme PDV, pada ispod 150
 
^Proday^ i meni je pokazivao 4~5 odmah po ustajanju iz kreveta, ali kad otvorih vrata od sobe pa se izmeša vazduh iz celog stana ode na 20...ali zato napolju Pripjat.


Izgleda da se mora za svaku sobu uzimati purifier.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Greška je manji model uzimati ako stan nije kvadrature za koju je predviđen uređaj tj. 30m2 (osim ako se za svaku sobu ne uzima posebno, bolja ali i skuplja varijanta, ili samo provodite vreme u toj jednoj sobi koja nije veća od 30m2). Tako uređaj ne daje 100% svoje efikasnosti, ništa niste uradili, dobijate nešto polovično tamo - vamo. Ako mislite da pomerate iz sobe u sobu zaboravite, svako veče i jutro cimanje veliko, poenta je da to bude automatizovano i da uređaj služi vas a ne vi njega. Ako je stan 50m2 ne idite ispod Pro modela (osim ako ne kupujete zasebno svaki za sobu). Niste ništa uštedeli manjim modelom, već dobili polovičnu upotrebljivost.
 
Nazad
Vrh Dno