Šta je novo?

Prečistač vazduha

Najzad sam kupio 3H i prvi put upaljen i cifra je 11. Sam zakasnio omasio zagadjenje ili mi je odlepio xiaomi ?

Veceras je vazduh u NS izuzetno cist (bio sam u setnji pre pola sata), sada sam izneo 3H na terasu i pokazuje 004, pre par dana na istom mestu je pokazivao 270. Tako da isplatice se kad za to dodje vreme, ovako stedis filter.
 
Hvala :)
 
Koji sajt daje najpreciznije i najažurnije podatke? I da li svi samo kopiraju podatke sa sepa sajta?
 
Poz, da li neko mozda zna da li ima na stanju u bg? Gledao sam po sajtovima, ali je svuda rasprodato koliko vidim

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Sačekaj koji dan, krajem sedmice treba da stigne nova tura kod uvoznika.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
U subotu 01.02 su na stanju nove kolicine 3H i PRO.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tačno, pomažu i ti "jednostavni". Ja od ranije imam DeLonghi, isto bez senzora i automatike. Nisam bio siguran uopšte kako radi pa sam ga uključio pored Pro-a da vidim da li će da spušta vrednosti na senzoru ili možda da izbacuje još više čestica. Prijatno sam se iznenadio kad sam na senzoru video da spušta i ne izbacuje ništa što ne treba. Kad je prošle nedelje bilo ogromno zagađenje uključio sam i njega pa su radili DeLonghi i Pro zajedno u odvojenim delovima kuće.
 
jos bitnija stvar je sto ce filteri moci mnogo lakse da se nabave ovde...za xiaomi cemo tek videti...
 
jos bitnija stvar je sto ce filteri moci mnogo lakse da se nabave ovde...za xiaomi cemo tek videti...

Ne mora da znači, s obzirom da Gorenje nije proizvođač ovog uređaja. Imao sam loše iskustvo sa njihovim usisivače pre X godina. U pitanju je bio top model sa HEPA filterom. Problem je bio što filter za koji su mi oni tvrdili da je za moj usisivač nije u opšte odgovarao mom usisivaču, pa im je na kraju isti i vraćen uz povraćaj novca.
 
Lažu svi. Naručio Xiaomi 3h online, kao ima na stanju. Posle par sati zovu i kažu nema na stanju. I tako redom. Da ne reklamiram prodavnice, već su dobro svima poznate. Dok su oni pošteniji stavile da proizvod nije raspoloživ ili nije na stanju.
 
Ja sam 3H juče kupio, u Zagrebu. Cena je malo ispod 200eur (dakle, 160 kad se skine PDV). Kod istog prodavca, Pro model na akciji, neznatno skuplji od 3H
 
U suštini nema tu šta da bude loše, ventilator i HEPA filter, nema senzore i automatiku, zato je jeftiniji od Šaomija.
Radi posao za šta je namenjen

Hvala na odgovoru.

Filteri su mu takođe jeftiniji, ali proveri njihov vek trajanja, pa izračunaj šta ti se isplati na kraju kupiti. Cena uređaja je po meni ovde najmanje bitna stavka, a troškovi rada najznačajnija.

Bio je cini mi se 18.000 pa sam ga uzeo na nekoj akciji oko 13.900 cini mi se u Gorenje u Novom Pazaru, imalo ga je na stanju. Ne trosi puno struje, klasicni ventilator.

Ja ovaj nisam mogao nigde da nadjem u BGD, nadam se da ces ti imati srece. Na kraju uzet Xiaomi 2S.

Pa uzeo sam ga ima nekih 4,5 mjeseci, kupljen u Novom Pazaru, u Gorenje firmi, imaju i Hepo filtera na stanju, postavio sam bio pitanje, uzel' ga uzalud il nesto radi korisno, jer servisiram iskljucivo ejpl uredjaje, virim skoro 6,7 sati dnevno kroz mikroskop sa puno kalaja, fluksa i drugih hemikalija, konto da ce barem malo koristiti da se neutralisu stetne cestice ili sta vec.
 
Izgleda nas ovi naši i prodavci i "prodavci/Mađari" deru sa cenama.

Svuda po Evropi je cena 3H modela 140-180€.
2b806de6b92ebeca0ffb251b60b26805.jpg
f508cd7dcaefb103206906d0fb7ebc8b.jpg
 
Jer tako su u mogućnosti!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Nista vas ne sprecava da sami odete. Ima tema o tome kako sta gde sam. Ja sam recimo prejeftino kupio u Srbiji.
 
gigatron 3h za 21k bilo 20% vikend na male kucne aparate.
 
Kod njih taj popust je smešan, daju popust na onu veću cenu tako da to ispadne daleko od 20%.
 
Kako smešan kad ljudi daju po 25k a čovek dobio za 21?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Uskoro im prolazi sezona, osim ako se ne koriste 365(6) dana u godini.
 
Malo ko drzi zatvorene prozore u Srbiji u prolece / leto.

Ne vidim da ce se ti uređaji koristiti van zimskih meseci.

Samo neko ko ima ozbiljne probleme sa alergijama možda, ili živi uz veoma prometnu ulicu.
 
Nazad
Vrh Dno