Šta je novo?

iOS 13

Jesu jos nekome od poslednjeg apdejta nestali smajliji da facebook mesengera?
 
Mesindzer je kompletno renovran... izasao je update nocas opet... u sustini sve radi samo sto je kompletno promenjen
 
Samo želim da podelim sa vama ovaj bug, pogledajte lokaciju vremenske prognoze [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
e57b680235c442020671baea7d4a2e1f.jpg

bc90f8381e0585463424e62df56be1c1.png


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
To se desava od ios 12 :-$ ne zele da rese kao jos mnogo stvari koje se vuku od druge bete ios 11 nisu mi jasni...
 
Pričaj mi o tome.... Ovo kad sam video sinoć, nisam verovao hahahahahahah


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da li neko moze da mi potvrdi da su smajliji izbaceni iz facebook mesengera? Ili je to samo kod mene bag?
 
Kako misliš izbacčeni?
 
To je do Apple-a ili do doticne kompanije ;)
 
Digao sam na ios 13. Obzirom da sam ga uporedjivao sa Huawei P30, sa ios 12 je bio u par app sporiji od njega, sada je u tih par app identicna brzina. Mislim da su i saturaciju boja podigli sa 13 jer na 12 je dosta ekran bio bledunjav, sada vise nije. Bag za sada nemam nikakav, sem da mi deluje da je tastatura nekako sporija nego sto je bila ranije kad sam koristio apple, mozda samo tripujem.
 
13 je djubre jos uvek a poslednja beta je zali boze..l sve secka stucka ne znam ni malo nisam zadovoljan problemi sa baterijama itd tuzno zaista sta sebi apple dopusta tastatura je ok osim propusta na ipadima ali.. vuce se od ios 11 i jos mnogo toga vuku i nemaju nameru to da rese... a ako ih sitnice ne zanimaju to onda nije vise onaj apple do ios 6 i jos nesto prpcireo dizajn ios 14 bice blago renoviran hahaha symbian belle look ima nesto mi to lose zvuci... ne kazem da je ruzno ali symbian se zna kako je zavrsio...
 
Ok jeste ali to nije apple koji ja pamtim i to je to... ok nije dovoljno za po mom misljenju najbolju kompaniju na svetu... licno misljenje necemo sad da ispada kao flejmovanje... prezadovoljan sam svime osim sitnicama koje me bas provociraju
 
  • Like
Reagovanja: M J
Konacno je stigao dark mode na Whatsappu za sve.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Napokon...
Inace, izasla i beta 4 (13.4).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma neces, instaliraj odmah pa nam javi[emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top update radi savrseno i baterija se vraca u normalu ne trosi se onoliko vise :)
 
Koliko bolja, ja uzeh juce sedmicu, solidnog kapaciteta 88% 380 pinjenja, mislio sam da ne moze biti losija od one u samsungu 10e ali su tu negde, uzas.
 
88% je super meni drzala 7 vec ispod 83 pocne da se prazni haos...
 
Ne razumem te bas najbolje, koliko je bolja baterija sa tom poslednjom betom, pretpostavljam da je to i finalna verzija
 
Bolja unporedjenju sa poslednjom betom... sa 13.3.1 ne mogu uporediti
 
Kako da iskljucim da mi tel ne zvoni notifikaciju kad god udjem u nju. Iskljucio sam da mi budi ekrana svaka not i sad zvoni poruka, uzmes tel udjes u poruke on opet zvoni i obavestava? Iskljucio sam u podesavanjima ponavljanje notifikacija ali i dalje zvrnda.
 
Nista update, propao i Apple. Vreme je da se predje na Palm Treo[emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vanredno stanje i kod Apple-a [emoji51]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam ko vam je rekao sa ce final juce? :-D
 
Poslednja izmena:
Svi[emoji851]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa zna se da se pravi pauza izmedju bete i finalna bar.1 nedelja :) nekada cak i dve kad iznace betu petkom... s toga 23-24 bice final verovatno ako ne iznace jos neku betu :)
 
Nazad
Vrh Dno