Šta je novo?

iOS 13

Svi javili da je juce u 18 h za nasu vremensku zonu. Nemam ja pojma o dinamici , samo sam citao. Ma nije ni bitno, uplasio se da se nije nesto desilo Timu[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
24.mart, 13.4, najavljeno.
 
Ljudi, za mene je ovo novo, izasao mi prozor za update na 13.3.1 , da li da instaliram ili ne, koliko traje kako se instalira..hvala unapred

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
10-15 minuta . Tvoje je da kliknes install i opustis se.[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A sta je poboljsano i da li cekati naredni update koji ce uskoro?

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Brate zar nije lakse pogledati par klipova na yt procitati sta je novo nego 2 dana cekati da neko napise kioonetarski post, a nece niko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Citajuci macrumours i recenzije ja nisam azurirao, jos sam na 13.2.3 i sve fercera super.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Momci sto se lozite, forum i tome sluzi, ljudi dobre volje na pitanja brzo daju odgovore i tome forumi i sluze a ne da bauljam po yt i trazim 2 sata..

Tako da ako necete da pomognete onda se bar uzdrzite klinackih komentara oduzeo bih mu ajfon ili slicno, pre mi deluje da ne znate odgovor...

Pozdrav
 
Sta 2h?? Ukucas 13.3.1 iphone i koji vec imas, poslusas i eto.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Valda 13.4[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pitao je za 13.3.1. A 13.4 za 5 dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vojo posle sam pitao da sacekam poslednji update ali ti ne citas...hejtujes u prazno,a ne citas...Bolje citaj.
 
Ne hejtujem vec ti odgovaram na poruku od 18.03. vezano za pitanje o iosu 13.3.1. A kakav ce biti update koji izlazi za 5 dana i kakve bugove donosi niko ne moze znati. Gledajuci bete ima par popravki, ali ima i bugova.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne hejtujem vec ti odgovaram na poruku od 18.03. vezano za pitanje o iosu 13.3.1. A kakav ce biti update koji izlazi za 5 dana i kakve bugove donosi niko ne moze znati. Gledajuci bete ima par popravki, ali ima i bugova.

Hvala ti na pojasnjenju :)

Cekam da prodje taj updejt pa cu videti vase komentare..
Pozdrav i hvala jos jednom
 
Pa cisto da vidis... nista lose [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To se ocekuje da finaal bude unakazen, cak je i health opao za 3% ali ne nakon azuriranja hahahah
 
Posle 6 meseci Xs Max
2db9e3caab960b6a003da9a9939150d9.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo izazovaj sudbinu azuriraj na 13.4 i napuni 2x hahhahahahah bice posle 6 meseci i 4 dana health 95 :-D
 
Samo izazovaj sudbinu azuriraj na 13.4 i napuni 2x hahhahahahah bice posle 6 meseci i 4 dana health 95 :-D

Zato sam i presao sa Androida da bi imao najnoviji sistem tako da cu testirati sa zadovoljstvom[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam se nadao da ce popraviti... meni trenutno nije baterija bas kao sto sam ocekivao, ali mozda su i moja ocekiva ja bila prevelika... a realno i ne skidam se sa telefona po ceo dan

11pro je u pitanju
 
2d43193d70cd8ca55f446960151b5cac.jpg

XS kupljen 21.02.2020 vakum, nov


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako je ovo moguce?

Evo moj iphone 11 kupljen pocetkom novembra prosle godine u iStyle:

b563b2c28af879ebe293d83e81729811.jpg


Apsolutno ne pazim kada ga punim i kako.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno