Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Upravo naručih 2m za 1.05$.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Sad je opet vratio cenu, kineska posla...naručujte dok se nije opet predomislio [emoji3]
 
Screenshot_20190706-110123.jpg

Ovaj se bas zeza :d


A i univerzalni "Rock" punjaci se mogu naci za 3,65$
 
Moze li neka preporuka za gaming slusalice sa aliexpress-a?

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Uzeo zimus u kineskoj robnoj kući isti taj model, oko 800 dinara koštao.
cba90f39f4a0c6cbaa7ff5fc9a4cc44d.jpg
 
Ovamo ih nisam vidjao ali cu proveriti.Hvala.
Jel sve lepo pripremljeno za tv ili treba da se lemi?
 
Poslednja izmena:
Nema nikakvog lemljenja, sve fabricki urađeno. Ubodes u struju i koristis.
 
Pominjao sam ranije Li Ning patike, stigle mi pre neki dan doneo mi drugar i male mi :( nosim 45 i uzeo sam taj broj jer kao pise da dele kalup sa Najkom. Burazer odusevljen njemu taman i dobio ih za dz :/
Sto se patika tice neverovatno su lagane.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pominjao sam ranije Li Ning patike, stigle mi pre neki dan doneo mi drugar i male mi :( nosim 45 i uzeo sam taj broj jer kao pise da dele kalup sa Najkom. Burazer odusevljen njemu taman i dobio ih za dz :/
Sto se patika tice neverovatno su lagane.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Težina, najbitniji faktor...
Daj neku sliku, kako ti se ovako čini kvalitet (materijal odozgo, đon, lepljenje, šavovi..)?
 
Jel se zna heel toe drop za te patike, tj razlika u visini između pete i prstiju?
 
Video sam da je neko pominjao PZOZ kablove za iPhone. Jel to i dalje najbolji izbor za relativno male pare?

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Jel moze preporuka za neki brzi punjac za mobilni da mi se nadje kao rezervi?
 
@ Rusi

Koji telefon imas , tj. " koliko brz punac" trazis ???

Da li ti treba od 18W ili telefon podrzava i vise ???


@daxyco

Situacija se stalno menja.
Gomila identicnih proizvoda se prodaje pod raztlicitim imenima - tako radi i PZOZ.
 
Pominjao sam ranije Li Ning patike, stigle mi pre neki dan doneo mi drugar i male mi :( nosim 45 i uzeo sam taj broj jer kao pise da dele kalup sa Najkom. Burazer odusevljen njemu taman i dobio ih za dz :/
Sto se patika tice neverovatno su lagane.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Kakve si uzeo? Baš me je ohladio ovaj post, jer sam takođe želeo da ih naručim i isto nosim Nike 45. Šta je problem, jesu li ti kratke ili uske ili je sve manje i prosto bi ti trebao 45.6 ili 46?
 
Video sam da je neko pominjao PZOZ kablove za iPhone. Jel to i dalje najbolji izbor za relativno male pare?

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk

ja koristim jedan na 4s radi odlicno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kakve si uzeo? Baš me je ohladio ovaj post, jer sam takođe želeo da ih naručim i isto nosim Nike 45. Šta je problem, jesu li ti kratke ili uske ili je sve manje i prosto bi ti trebao 45.6 ili 46?

Nisu mi bile uske vec mi je samo napred prst udarao. Sada cu da porucim 46 broj pa ce da vidimo u svakom slucaju ako su malo vece onda nije problem.
Evo i slika:
LN1.jpg
LN2.jpg

Slike su malo losijeg kvaliteta jer su prebacene sa Vajbera.
 
Poslednja izmena:
A šta kaže tabela veličina, da li je naveden isti broj centimetara kao kod Najkija?
 
Na Aliju ima njihova zvanicna prodavnica i u opisu svake patike pise tabela sa uporedjivanjem velicina i mislim da pise 285mm ovako napamet.
Ovih na Aliju nema nego mi je doneo drugar direkt iz Kine.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Realno, jedino cm su bitni, ja brojeve patika nikada ne gledam. Mozda sam imao srece, ali otkad narucujem iskljucivo na osnovu velicine u cm nikada se nisam zeznuo.
 
Meni su juče stigle Li Ning patike. Neko ih je preporučio, pa odlucih se da poručim cisto probe radi, dok je trajao popust. Mada sam se razmišljao 2 para različitih da kupim, ali biće još popusta. Stigle su za 7dana, ali su na carini bile nešto više od 2 nedelje. Ovako, patike su bas lagane, udobne su koliko sam ih probao. Nisam ih još nosio, zbog vremena. Kvalitet je dobar, u nivou ostalih sportskih brendova. Nema greške sa šavovima, niti se vide tragovi lepka. Videću kako cu biti zadovoljan i koliko će trajati. Udobnost mi je najbitnija, ali kako po nozi osećam da mi kao tone prilikom hodanja (uložak kao da je penast), mislim da necu imati problema.
Da, nosim broj 41, po tablici sam hteo taj broj i poruciti, ali pročitah u komentarima da je neko ipak porucio 41 1/3, pa sam se i ja tako odlučio. I odgovaraju mi, a 41 bi mi možda bio knap.
Negde sam pročitao da se pisalo o onim sobnim čitačima vazduha, ili kako se vec zovu, ali ne mogu pronaći gde se o tome pisalo, ili jako brzo listam teme [emoji849] pa ako mi neko moze pomoći
 
Poslednja izmena:
Na Aliju ima njihova zvanicna prodavnica i u opisu svake patike pise tabela sa uporedjivanjem velicina i mislim da pise 285mm ovako napamet.
Ovih na Aliju nema nego mi je doneo drugar direkt iz Kine.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Onda je do toga, Nike 45 je 29cm, bar tako piše na SportVision sajtu. Baš ću da pogledam svoje patike kasnije, pa da napišem ovde koliko cm imaju koje.
 
Poslednja izmena:
Jesu.. Imam ja troje Nike
45=29
45.5=29.5
I jedne Rang 45=29 isto.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ja sam onda konj, procitao sam negde da su kao Najk umesto da proverim mere ja uzeo to zdravo za gotovo.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Meni čini da LiNing i nema ništa od 29cm. Kod nekih piše 11 - 28.5 cm, kod nekih piše "Fit: Fits true to size, take your normal size", ali nigde ne vidim 11.5, što je 29cm po size chartu koji je postavljen, već imaju samo 11, pa 12.
 
Preporuka za punjac za kola sa 2 porta? Mate 10 pro i p30 lite bih punio? Vidim ima ovaj Ugreen Fast Car Charger Adapter 30W 5.4A Dual USB QC 3.0 jel to ok?
 
Nazad
Vrh Dno