Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Koristim samo 7 Pro, nego imam u kući i jabuke, na to sam mislio, a ja lično ios od kada nema krštenog jailbreak-a ne koristim, poslednji iph koji sam koristio je bio na ios 8 ili 9 [emoji16]

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Ypg
OnePlus will not be releasing Android 11 for the 7/7T series in December like originally promised.
https://www.reddit.com/r/Android/comments/kewiyk/oneplus_will_not_be_releasing_android_11_for_the/

Sent from my GM1910 using Tapatalk
caa23182f1790f25e14bc24831ddaacd.gif
 
Razocarali su me. Prosle god OP6 koji je star bio preko godinu ipo je dobio stabilnu verziju novog androida u novembar jos a sad za 7 seriju ne u decembar!
 
Зашто је толико битна верзија 11…?!
Никада ми неће бити јасно зашто се увек инсистира на најновијим системом...?
Да можете да кукате како личи на Самсунг уи а?
Десетка ради одлично.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Зашто је толико битна верзија 11…?!
Никада ми неће бити јасно зашто се увек инсистира на најновијим системом...?
Да можете да кукате како личи на Самсунг уи а?
Десетка ради одлично.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
10tka sada definitvno radi bez greške,ali jedan od razloga kupovine OPa je upravo oxygen i redovan update.
Znači, spreman sam preći na betu 11tke istog momenta čim izađe - pod uslovom da nije užasno bagovita,što do sad nikad nije bio slučaj
 
Imate dovoljno romova sa 11-kom a koji su daily driver :)

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Upravo to, prilikom izbacivanja nove verzije uvek postoje novi bagovi koje ponovo treba ispravljati. Ja se nadam jedino na 11 da nece chrome zamrzavati jedino mi je to sada neresiva enigma o cemu se tu zapravo radi jer evo vec pola godine kako ne umeju da isprave to. E sad pitanje dal je to do njih samo jer kako sam procitao mozda je i do googla koji ne zeli da ispravi to na oneplus.

Sent from my HD1900 using Tapatalk
 
Problem sa google chrome je oxygen, ja nisam imao taj big na custom romovima.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Jel ima neki custom rom gde radi face unlock?

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Ja i dalje imam delay kad svlacim notifikacije(posebno Tapatalk..). Postaje bas dosadno, kao da imam budget tel iz 2015...
 
Кашњење за 7Т је због qualcommа, наиме не може да се декриптују подаци после апдејта на 11.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Ja evo godinu dana stvarno nikakvih problema nemam, ali mi djavo ne da mira da probam neki custom rom. Ali koliko vidim na XDA svakom nesto fali sto je meni must-have (face unlock, banking aplikacija, google pay).
Ovih dana ga ostavim preko noci da se puni preko usb kabla ubodenog u usb prikljucak u produzni, bez originalnog adaptera. Primetio sam da je SoT skocio dosta (pogledao iz radoznalosti) sa nekih prosecnih 7-8h, na9:30min i 14% baterije preostalo.
 
https://www.oneplusbbs.com/thread-5764869-1-mobile-2.html
24. Decembra je krenula zatvorena beta u Kini, obično im treba nedelju-dve da izbace open betu(za hydrogen), a posle par dana za Oxygen. Možda budemo dobili oko Božića betu.
P.s. meni baterija bolje nego kad sam uzeo telefon, pre godinu dana tačno.
Izvlačim 6-7h sot, dual 4G, wifi ne palim.
d55bc3d1a76d7abc0a31e94b5c532992.jpg


Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Kada može da se očekuje stabilna verzija Oxygena?

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
@MilanNBA23,
Objavise da je nece biti ove godine (logicno par dana pred istek iste), sto po meni znaci da je necemo videti bar januar/februar.

Jel neko koristi neki custom rom za 7T ? Gledam po xda, ima ih par zanimljivih (PE, YAAP, RR) da se igram za praznike...
 
OP je postao kao Samsung.

Inače, u poslednjih par meseci me opasno zeza wifi i bt...

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Krenula i closed beta za oxygen.
cee56f0cbb813b8246caa5c72ac8546c.jpg
e07318cb778e79bc8ece962035357a7f.jpg


Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
OP je postao kao Samsung.

Inače, u poslednjih par meseci me opasno zeza wifi i bt...

Sent from my GM1900 using Tapatalk
Mene od svega najviše iritira delay kad povučem dole sa status bara.
Skoro je bio apdejt koji je navodno to rešio, ali ipak nije...
 
Bukvalno mi zbog toga dođe da prodam telefon... Jesi li probao factory reset? Ja nisam od kako imam telefon, godinu dana tačno.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Nisam, iskreno mrzi me a kontam da bi se problem ubrzo vratio...
 
Nekada wipe cache pomogne, ali to je kratkoročno rešenje

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Da, ili reboot. Glupo je da radimo to, kao da imamo xioami od 100e iz 2015.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Jel postoji način da se ugasi "noise reduction" na video snimcima? Kriminalno izgleda ovako, na Mi A3 osetno bolji snimak, ne znam što forsiraju noise reduction toliko...
 
Cekacu do juna ako treba oxygen 11 samo nek srpski dodje sa njime
 
Danas sam vratio navbar umesto gestures i problem sa status bar delay-om je nestao.
Negde sam pročitao da je vezan za gboard i nesrećnu strelicu za spuštanje tastature, obzirom da je sada nema moguće da je to uzrok problema.
 
Jeste to, pu glupaci.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ima li neko predlog za stabilan Gcam i dobar XML?

Sent from my Oneplus 7 Pro
 
Nazad
Vrh Dno