Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

11.11 da li ce biti nekih vecih popusta ili tek nakon Novaka?

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Poslednjih nekoliko dana paralelno koristim iPhone xs i op 7 pro i prosto je neverovatna razlika između 90hz i 60hz. iPhone koji je oličenje “smoothness-a” deluje smešno pored op. Krzavo, usporeno, kao da ima frame dropove. Razlika u skrolovanju kroz Instagram, Twitter i Tapatalk je ogromna, animacije kod otvaranja aplikacija...Zaista je znacajno unapređeno korisničko iskustvo sa ovih 90hz.
 
[YouTube]_PySmMrihWI[/YouTube]

Dobar je iznutra 7t :) plus ima fizički drugi zvučnik gore , za razliku od ostalih stereo telefona :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Beta 4 oxygenOS update izašao.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Kako je 7t pro na sajtu 759e iz EU (hr, slo), a kod nas na oglasima 710e ? Da li ima jos neka fora za popust osim ovih 10% ? Unapred hvala
 
Na svim recenzijama (ili vecini) naglasavaju da niko ne zna sta je cilj 7t Pro. Dok 7t ima svoje mesto izmedju 7 i 7Pro, 7t Pro ne donosi nista znacajno u odnosu na 7pro, ali eto..da se stanjcuje.

Pa 7T ima klimavo mesto, opet mu je ekran slabiji od 7 Pro, ali je recimo bolji od Note 10 običnog. 7T Pro mi je mala razlika da menjam 7 Pro, kao da nisam promenio telefon, ni ja mu ne vidim poentu. 7 Pro je tata i dalje, telefončina.
 
Pro model ima manu preko mnogi kao i ja ne mogu preći, zakrivljeni ekran. To je takva glupost nešto nalik 3D TV, zakrivljeni TV i slične pomodarske gluposti koje samo kvare sve.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Ovakav mob preskakati samo zbog edge ekrana je van pameti, iskreno receno. [emoji4]
 
Imao sam S9+ ne mogu te edge ivice,glupost neviđena.
Hteo sam uzeti Oneplus 7T ali teško jer vidim da puca na jači pritisak.
Čekam izgleda Oneplus 8, valjda nece napraviti neku glupost.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Puca na jači pritisak :)
I ja prezirem zakrivljene ekrane još od s8 zato idem na 7t..
Jedino me brine što su možda namerno osakatili kameru u odnosu na pro, Ali nekako mi je to i za očekivati pošto su to Kinezi

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Na osnovu onog sto sam citao namerno su u software malo osakatili kameru na 7T da bi Pro model imao prednost.
Suludo jer ionako favorizuju 7T koji se vec pojavio u USA i verovatno ce odlicno prodavati.
Puca i te kako puca, zbog mog posla ovo ne dolazi u obzir, a mozes i sesti na njega i cao>

 
Svašta pročitati ovde. Kupi neki CAT telefon i miran si. Edge jeste loše rešenje, slažem se.

Sent from my OnePlus 5T using Tapatalk Pro
 
Na osnovu onog sto sam citao namerno su u software malo osakatili kameru na 7T da bi Pro model imao prednost.
Suludo jer ionako favorizuju 7T koji se vec pojavio u USA i verovatno ce odlicno prodavati.
Puca i te kako puca, zbog mog posla ovo ne dolazi u obzir, a mozes i sesti na njega i cao>



Ne želim da gledam klip, odavno sam prestao da klikćem na YT linkove ovde. Da telefon ne puca mogu da ti kažem iz prve ruke, izrada mu je odlična, mana je što je klizav baš, bez futrole ili neke folije na leđima zaboravi korišćenje. Meni je slabiji od 7 Pro jer nema taj ekran kao 7 Pro, na ostalo nemam zamerke sem cene, trenutno blizu 7 Pro koga bih pre uzeo. Ali bih običan 7T uzeo pre Note 10 običnog uvek.

Puca na jači pritisak :)
I ja prezirem zakrivljene ekrane još od s8 zato idem na 7t..
Jedino me brine što su možda namerno osakatili kameru u odnosu na pro, Ali nekako mi je to i za očekivati pošto su to Kinezi


Tu je negde sa 7 Pro, update na 10 dana dolazi za kameru (a to što ovi po YT ne pominju i rade testove sa starim verzijama je dno). Evo jedna sveža noćna od večeras pa proceni, fabrička kamera (nije greška, ovo je fabrička kamera).
https://drive.google.com/open?id=1gXo-jPv1ZdK_WD5GLRQi-55S6KXMrm8V
 
Kako možeš sa mi kažeš iz prve ruke sa ne puca? Savijao si ga ovako? Seo naglo svom težinom na njega? [emoji23]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Nije pukao istim korišćenjem kao i svaki drugi telefon koji sam koristio svih ovih godina ! Ako će pući kada ga tresnem o beton onda puca kao i svi ostali. Nisi se pozdravio samnom pa ne znaš kakav mi je stisak ruke, daj donesi neki telefon iz vrha ponude Samsnug, Xiaomi itd. koji neće pući ili se saviti ako stegnem iz sve snage, a ja ću da platim palačinke ili picu za taj test.
Dešava se da pukne ekran telefona a zaštitno staklo koje je stavio čovek nije puklo. Šta tu ne valja, ekran telefona ili zaštitno staklo? A kod nekog drugog na istom telefonu opet pukne samo to zaštitno staklo identičnim padom. Ako te hoće hoće te, karma je čudo.
 
Poslednja izmena:
Meni ti testovi nisu nikakav faktor pri odlucivanju. Mislim, pazis da ti ne ispadne iz ruke i ne razbije se, jer za to postoji realna verovatnoca, a gazenje, bacanje o zidove i slicno..pa ne desava se svaki dan.
 
meni se dešava dovoljno često da nikad ne bih uzeo fon kojeg i najmanje prati glas da je krckav,svaki fon od originalnog htc desire-a kojem ni ja nisam mogao ništa sam slomio na ovaj ili onaj način...ne kažem da je većina ljudi takva,ali nije nas ni zanemarljiv broj,uđi u gsp i obrati pažnju koliko ljudi šeta slomljene fonove...
 
Ne vozim se GSPom, pa ne bih znao reci, ali opet verujem da je najveci broj tih polomljenih prouzrokovano ispadanjem iz ruke. Moj brat je dva S7 edge polomio, da kazem bez sile, jednostavno obican pad i displej puca..a bogami i ledja.
 
Puca na jači pritisak :)
I ja prezirem zakrivljene ekrane još od s8 zato idem na 7t..
Jedino me brine što su možda namerno osakatili kameru u odnosu na pro, Ali nekako mi je to i za očekivati pošto su to Kinezi

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Tu je GCam uvek. [emoji4]
Slicno sam misljenje imao i ja po pitanju edge ekrana, ali od kada sam nasao adekvatnu zastitu za isti, od tada nema problema. To mi je ujedno bio i najveci problem, ovako mi ne smeta iako se slazem da nema nikakvu ulogu osim u izgledu, realno izgleda dosta bolje/atraktivnije od obicnog ekrana.
Zato kazem, jedan mob kakav je 7 Pro, preskociti samo zbog ekrana, mislim da nije bas dobra odluka. [emoji4]
 
Mozda je jedina prednost pri koriscenju gestova (vracanje nazad), jer ravan displej + maska su malo nezgodni, a ta zaobljena ivica taman dodje za palac. Sve ostalo je minus, ali sto kazes, previse je dobrih stvari na 7pro da se preskoci. Da je veca razlika u ceni u odnosu na 7t isao bih na t, ovako cekam da se jos malo slegne cena i uzimam 8/256.
 
Tu je GCam uvek. [emoji4]
Slicno sam misljenje imao i ja po pitanju edge ekrana, ali od kada sam nasao adekvatnu zastitu za isti, od tada nema problema. To mi je ujedno bio i najveci problem, ovako mi ne smeta iako se slazem da nema nikakvu ulogu osim u izgledu, realno izgleda dosta bolje/atraktivnije od obicnog ekrana.
Zato kazem, jedan mob kakav je 7 Pro, preskociti samo zbog ekrana, mislim da nije bas dobra odluka. [emoji4]

Koju zastitu koristis?
 
Stigao i moj da kazem komadina od telefona :D
Uzeo sam i zastitu supcase unicorn beetle pro series. Sta reci od op 3 preko op6t sad op 7 pro 8/256 ja prezadovoljan!
Zakcicu kasnije slike
 

Prilozi

  • IMG_20191026_211302.jpg
    IMG_20191026_211302.jpg
    623.2 KB · Pregleda: 196
Nazad
Vrh Dno