Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Igrali ste na 2 PS4 konzole u isto vreme sa istog naloga?
Ja na PS5, sin na PS4, sestra na PS3, svi na istom nalogu......
Ja i dalje ne razumem da li pricam Svahili ili......
NE DOZVOLJAVAJU da se igraju 2 PS4 igre na PS5 i PS4 na istom nalogu, iako ne vidim razlog posto su 2 razlicite GENERACIJE konzola.....
Ne pricam o 2 PS4 konzole, nego primarno o PS5 i PS4.....
 
Kukaju i na redditu za to, i da je loše odrađena ps prodavnica. Kupuju ljudi ps4 igre za ps5, posle refund baš teško ide. Ima ikonica ako je ps4 verzija.
 
Jedno nob pitanje, da li sad kad se ulugojem na PS5 koji mi stiže uskoro, imam onih 20-ak igrica koje su portovane sa PS4 ili je to bilo samo prilikom izbacivanje konzole?

 
Pa nemam ja pojma što si ti kupio PS5 i što nisi sinu napravio njegov nalog i izbegao ove probleme. Šta gde piše?
Ako imas PS nalog, jos od kada je izasao PS3, na kome si potrosio brdo para, i hoces da imas sve ono st PS+ donosi, ne razumem tvoje pitanje?
Hocu da mi omoguce da igram istovremeno RAZLICITE igre na 2 RAZLICITE konzole....
To je problem, sto nigde nije pisalo da to nece moci, a dali su gomilu PS4 igara za korisnike PS5 ( nije da nisam imao dosta toga ).
Dakle, imam 2 citroena razlicite generacije, ako zena vozi svoj ja ne smem da sednem u kola?
Mislim, stvarno....
 
Meni je licno logicno da ne mozes sa istim nalogom na dve konzole, a prilicno sam siguran i da pise kad pravis nalog da je zabranjeno deliti sa drugima.
 
Ne poredim babe i zabe i ne delim sa drugima....
Imam sve 3 konzole, i to je samo moj nalog koji nisam share-ovao ni prodavao....
Dakle, kupio sam 3 proizvoda od proizvodjaca i njemu to odgovara jer sam stalna musterija koja ce da trosi pare...
Ta tri proizvoda nemaju problem sto su svi online u istom trenutku i sve moze dok nije dosla ova situacija....
Dakle, za ono sto sam platio NECU da pravim drugi nalog...
Hocu da se imam ono sto sam platio....
Prema tome @almoust evil665 nemoj da vredjas i da za nesto sto tebi nema smisla ucis druge sta bi trebalo da rade....
 
Pilac spominje problem izmedju dve generacije konzola.

Normalno bi bilo da PS4 korisnik sa nalogom1 moze da igra sta god hoce, a da PS5 korisnik sa istim tim nalogom1 moze takodje da igra sta god hoce. Ali izgleda nije tako.
 
Onda kupuj igre na disku, a ne digitalno.

Ne mozes da budes ulogovan ni na Battle.net account u isto vreme na 2 racunara.
Za Steam ne znam, verovatno drugi moze offline samo.

Account je jedan i tom logikom bi ti mogao na 10 konzola da se ulogujes i da igras.

zato ljudi i kupuju igre na disku, da ne bi imali takve probleme kao ti.
 
Ne poredim babe i zabe i ne delim sa drugima....
Imam sve 3 konzole, i to je samo moj nalog koji nisam share-ovao ni prodavao....
Dakle, kupio sam 3 proizvoda od proizvodjaca i njemu to odgovara jer sam stalna musterija koja ce da trosi pare...
Ta tri proizvoda nemaju problem sto su svi online u istom trenutku i sve moze dok nije dosla ova situacija....
Dakle, za ono sto sam platio NECU da pravim drugi nalog...
Hocu da se imam ono sto sam platio....
Prema tome @almoust evil665 nemoj da vredjas i da za nesto sto tebi nema smisla ucis druge sta bi trebalo da rade....
Kako ne delis sa drugima ako hoces da igras sa istog naloga na 2 razlicite konzole u isto vreme?
Da to moze onda niko ne bi ni kupovao vise igre skupljalo bi se po 10 ljudi i svi bi kupovali na istom nalogu tako da ih igra izadje 10x jeftinije.
 
Ne poredim babe i zabe i ne delim sa drugima....
Imam sve 3 konzole, i to je samo moj nalog koji nisam share-ovao ni prodavao....
Dakle, kupio sam 3 proizvoda od proizvodjaca i njemu to odgovara jer sam stalna musterija koja ce da trosi pare...
Ta tri proizvoda nemaju problem sto su svi online u istom trenutku i sve moze dok nije dosla ova situacija....
Dakle, za ono sto sam platio NECU da pravim drugi nalog...
Hocu da se imam ono sto sam platio....
Prema tome @almoust evil665 nemoj da vredjas i da za nesto sto tebi nema smisla ucis druge sta bi trebalo da rade....
Onda kupuj igre na disku, a ne digitalno.

Ne mozes da budes ulogovan ni na Battle.net account u isto vreme na 2 racunara.
Za Steam ne znam, verovatno drugi moze offline samo.

Account je jedan i tom logikom bi ti mogao na 10 konzola da se ulogujes i da igras.

zato ljudi i kupuju igre na disku, da ne bi imali takve probleme kao ti.
Da se razumes u problematiku ne bi tako pisao.... Imam i igre na disku... Ubacim jednu u PS4, drugu u PS5 , i jedna igra izbaci drugu......
Da je jedan account, ne bi mi dozvolio da se ulogujem sa istim accountom sa vise masina, zar ne?
@Namus ne delim.... eto...
Hocu da se izdrk**am pa na dva TV-a jedan pored drugog hoci da igram PS4 levom a PS5 desnom jer sam obe konzole JA KUPIO....
Dakle moje su i hocu tako...
Post automatically merged:

Pa i može, samo ne igre iste generacije
To je ono sto sam te pitao: GDE TO PISE?
 
^
@pilac ajde ti brajko pogledaj da ne pokušavaš možda na obe (ustvari tri) konzole da igraš kao nosilac na jednom nalogu, jer mi se sve iz tvog opisa čini da baš to radiš, i naravno da će te izbaciti, nebitno da li nalog deliš na dve PS4 ili PS5 konzole ili miks PS4-PS5.

Neko mora napraviti drugi nalog da bi igrali, pa ti nastavi da igraš kao nosilac, a brat/sin/sestra, ko već, kao gost...
To je i praktičnije zbog sejvova, trofeja i svega ostalog...

A na tri neće da može...

EDIT: Sad pročitah tvoj poslednji post, ajde ti lepo na prvi post teme https://forum.benchmark.rs/threads/...-uključivanju-korišćenju-i-održavanju.335914/ i eto ti rešenja...
 
^
@pilac ajde ti brajko pogledaj da ne pokušavaš možda na obe (ustvari tri) konzole da igraš kao nosilac na jednom nalogu, jer mi se sve iz tvog opisa čini da baš to radiš, i naravno da će te izbaciti, nebitno da li nalog deliš na dve PS4 ili PS5 konzole ili miks PS4-PS5.

Neko mora napraviti drugi nalog da bi igrali, pa ti nastavi da igraš kao nosilac, a brat/sin/sestra, ko već, kao gost...
To je i praktičnije zbog sejvova, trofeja i svega ostalog...

A na tri neće da može...

EDIT: Sad pročitah tvoj poslednji post, ajde ti lepo na prvi post teme https://forum.benchmark.rs/threads/playstation-4-Šta-treba-znati-o-prvom-uključivanju-korišćenju-i-održavanju.335914/ i eto ti rešenja...
Aj ti brajko prvo procitaj dobro moje postove, pa kad to svaris, onda se javi.....
 
Superiška, a da li ima možda i neka PS5 free uz ps+?
Astro plus ove mesecne koje se dobijaju uz ps+ pretplatu kojih je valjda ovog meseca 4, i imas Ratchet i Clank po #stayathilome inicijativi i u aprilu se ceka Oddwold za ps5 free... tako da vrlo je malo potrebe da se ista kupuje ako nisi igrao ps4 ekskluzive

@pilac zar nije najlogicnije da im pises na support pa vidis o cemu se radi
 
Pa @pilac ti si uleteo ovde sa nervozom nekom ko da ti je ovde neko od njih kriv i jos velikim slovima to prosipas, ne moze ne radi tako sad, posalji mail njima i tjt a ne redom napadas ostale clanove ko da bilo ko ima nesto sa tim.

btw. Nema nesto ni zanimljivo da se igra ja sam ps5 uzeo 5 dana posle izlaska i do sad samo sam Vallhalu presao i nista drugo, valjda na leto bude zanimljivijih igara.
 
@trip daleko od toga da sam uleteo sa nervozom, ovde su samo 2-3 clana samo shvatila sta sam hteo da kazem, sve ostale je mrzelo da citaju, nego su se vodili onim ne mogu 2 nosioca istovremeno na PS4... Ne bih ni postovao u ovoj temi da nije vezano za PS5...
Recimo da mozda imam iskustvo sa PlayStationom duze nego sto ovde neki imaju godina ;)
 
Recimo da mozda imam iskustvo sa PlayStationom duze nego sto ovde neki imaju godina ;)
Svaka čast.

Moram da zaustavim ovu diskusiju kako ne bi otišli predaleko. @pilac za tvoj problem ponudili smo ti rešenje u okviru trenutnih pravila koje je nametnuo Sony. Ukoliko ti to predloženo rešenje ne odgovara, a ne odgovara ti, svoju primedbu možeš uložiti kod Sony supporta. Možda tada i učiniš nešto za navedeni problem.
 
Ovo je prvi put da imamo BC, tako da su i pravila drugačija.

Kada se na PS5 pokrene PS4 igra, njihov sistem karakteriše konzolu kao PS4, odnosno stavlja konzolu u PS4 mod. Ponaša se kao da pokušavaš da igraš sa istog naloga na dve PS4 konzole.

Ali može da se igra sa istog naloga na obe konzole ako se na PS5 igra PS5 naslov.
 
Ako se sada prvi put kupuje npr Red Dead Redemption 2 na PS5 konzoli, neće moći da se igra?
A ko je ima u katalogu sa PS4, da li moze da igra na PS5?
 
RDR2 još uvek ne postoji za PS5, već samo za PS4. Kada se kupi PS4 verzija, može da se igra i na PS4 i na PS5 konzoli.
 
A zašto se ljudi onda zbunjuju u prodavnici ako svakako mogu da igraju na PS5 i traže refund?
Očekuju da će imati bolju grafiku Il šta?
Nisam upoznat sa slučajem. Svakako na YT imaš razna poređenja između PS4 Pro i PS5 u istoj verziji RDR2 igre.
 
Nazad
Vrh Dno