Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad god se neko pozali na brzinu Alister okaci speedtest gde njemu radi dobro, ok skontali smo internet radi vrh, do nas je.
 
kod mene se isto vuce zadnja 3 dana na oko 10mb/s, kad downloadujem nesto padne i na 2, verovatno su i sajtovi/serveri prsli.
paket 120/15.

Kad download-ujesš nešto onda NE MERIŠ brzinu neta već prvo ISKLJUČIŠ SAV DL, sve prozore pretrazivaca zatvori sem jednog i iz njega preko speedtest-a meris brzinu...



Evo "radi" i kod mene ALI ja definitivno nisam zaodovljan jer ce veceras ovo da leluja izmedju 80/5 i 100/13, a u avgustu je islo 119/15.
Znaci da su preopteretili mrezu, zagusenje mi je u mrezi pa ni po danu van udarnog termina od 20-00 mi ne postize svih 120/15 vec u najboljem slucaju 116/14,X
 
Poslednja izmena:
Kad god se neko pozali na brzinu Alister okaci speedtest gde njemu radi dobro, ok skontali smo internet radi vrh, do nas je.
pogresno si skontao...
To znaci da tebi lokalno ne radi, i da treba njima da se zalis a ne ovde,
isto kao sto tebi apsolutno nista ne znaci podatak da meni radi normalno.

Treba imati u vidu da je internet kod svih provajdera u celom svetu maximalno opterecen ovih dana pa cak je i google najavio da ce da ogranici YT bandwith
https://www.bloomberg.com/news/arti...it-video-quality-around-the-world-for-a-month
 
Da li je još nekom isključen Comedy Central već danima?
 
Ovom SPEEDTESTU odavno ne verujem ni 1.posto. Merim na njemu, o je, do J... Oko 100...BILO KOJIdrugi nacin provere uzas, 5-6...ima hos speedtestova po googlu, test sa ftp, download drivera, surf uzas spor... I na kraju torrent sa gomilom seedova, ISTO... Max se vrti oko 500kbps,znaci neka 6Ica umesto 120....pa se vi proseravajte i tesite sa speedtestom.
 
ribolovac, gde ides ? :D

U0RlLev.png
 
Poslednja izmena:
Vidi vidi ovom, avatar!:d
 
Kako dugo nisam ovakvo nešto video kod mene ... istina tek je 9h, ima vremena da se do veceras opet iskvari...

 
Pa u kom to ugovoru pise da moraju da ti daju N1 i SK itd..... Kako da raskinem ugovor sa njima ?
Ne piše nigde, oni zadržavaju pravo promene cene i programske šeme tj. ponude kanala, ali iz toga proizilazi tvoje pravo po Ugovoru i njihovim Opštim uslovima poslovanja da možeš da se sa tim složiš i nastaviš da koristiš usluge ili da ugovor raskineš bez plaćanja troškova u vezi sa raskidom zbog izmena koje su na tvoju štetu i zbog kojih nisi odgovoran, a sve to u roku od 30 dana nakon objave na sajtu o nastalim izmenama.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Objava na sajtu nije i nikad nece biti validna, moraju da te obaveste pisanim putem, mail, na racunu ili sms porukom.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Objava na sajtu nije i nikad nece biti validna, moraju da te obaveste pisanim putem, mail, na racunu ili sms porukom.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Moraju, ali to ne rade, smatraju da su ispunili zakonski minimum na taj način, svi su kao obavešteni...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
To ce biti validno kad Supernova bude imala svoju drzavu, u republici Srbiji takav vid obavestenja nije validan.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Objava na sajtu nije i nikad nece biti validna, moraju da te obaveste pisanim putem, mail, na racunu ili sms porukom.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Po novom zakonu nisu vise duzni da te obavestavaju licno, dovoljno je da istaknu na sajtu...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
To mozda prolazi kod neupucene korisnike koje Supernova pokusava da prevari, ne samo Supernova vec i druge kompanije, Orion koji je pokusao mene pa se posle cesali i gde ih ne svrbi. Organizacija za zastitu potrosaca kaze drugacije.
e8a7c3c3bc9c26d9da8c1c425c0fd76b.jpg


@machak99 koji je to Novi zakon koji spominjes za koji eto ne zna ni Organizacija za zastitu potrosaca, podeli ovde sa nama da znamo.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Ali *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*izam sa naplatom penala ne bih komentarisao, pa naravno da će izgubiti podosta mušterija tako, niko tamo ne gleda dalje od svog nosa...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
udarni termin..... 60/8

jel se staticka adresa moze uzeti samo 2 meseca ???
 
  • Like
Reagovanja: M J
Danas to izgleda ovako:

1.JPG

2.JPG
 
Jezivo. Ja podneo zahtev za raskid, pa zovu da nude pogodnosti. Dzaba vam pogodnosti, meni treba internet, vi to nemate.
 
Nestao net noćas, izgleda da ne mogu da ga "oprave" on line, pa sad većaju šta da rade, jer ne želim iko da mi ulazi u stan, jedino da mi nov ostave ispred vrata [emoji56][emoji56][emoji56], modem nije atomska centrala da se poveže

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
To mozda prolazi kod neupucene korisnike koje Supernova pokusava da prevari, ne samo Supernova vec i druge kompanije, Orion koji je pokusao mene pa se posle cesali i gde ih ne svrbi. Organizacija za zastitu potrosaca kaze drugacije.
e8a7c3c3bc9c26d9da8c1c425c0fd76b.jpg


@machak99 koji je to Novi zakon koji spominjes za koji eto ne zna ni Organizacija za zastitu potrosaca, podeli ovde sa nama da znamo.
Nisam stigao ranije da ti odgovorim. Upravo to sto si izbacio ti je i sam odgovor. Upravo taj "pogodan nacin" pre nije postojao a sad po novom se sluze time, tako da oni smatraju da su objavom na sajtu ucinili taj minimum koji su duzni da ispune. Zasto sada banke nisu slale pojedinacna obavestenja o prihvatanju moratorijuma nego su samo okacile obavestenje na sajt?
Takodje u ugovoru koji imam iz 01.2018 stoji da oni zadrzavaju pravo izmene postojecih kanala i cenovnika, objavom na sajtu 30dana unapred, cime smatraju da je pretplatnik obavesten i upoznat sa istim.
Takodje nigde ne pise spisak i broj kanala...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Tako je Orion pokusao mnoge da nasamari kad je povecao cene i objavio samo na sajtu, pre jedno 3 god. posle kontaktiranja Ratela i Organizacije za zastitu potrosaca vratili su mi staru cenu, burazeru isto Orion pre 3 meseca povecali cene zbog navodnog ubacivanja novih kanala, posle kontaktiranja Ratela vratili mu staru cenu, tako da je zakon ostao isti i pre 3 god. i danas.
To sto pise na necijem sajtu ne mora da znaci da je i ispravno i po zakonu, svako moze da napise sta zeli, vecina ne zna svoja prava i njima to ide u prilog, od 1000 ljudi njih 980 ce se pomiri sa time, nazovu, oni im kazu mi smo napisali i to je po zakonu i ljudi se pomire sa time i prihvate, umesto da kontaktiraju organizacije za zastitu potrosaca, idu APP pa gde prodje.
To sto su banke napisale na sajtu ne znaci da je po zakonu, prodavci su dodavali na garatnim listovima sta su hteli pa ko se upeca, meni u Tempu kad su overavali garanciju rekli prvih 6 meseci donosis kod nas posle proizvod nosis sam u servis i sad ja treba da verujem da je to po zakonu jer su mi tako rekli, koliko ce ljudi zeznuti tako.
Za sada kod nas se ne smatra da je objavljivanje na sajtu validno i uvek treba kontaktirani organizacije za zastitu potrosaca ako se pojavi neki problem a ne verovati objavama na necijim sajtovima i sta ovde ljudi pisu.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Sem kad se objavi u službenom glasniku ili na sajtu nadležnog ministarstva. Što je sada slučaj sa moratorijumom na kredite.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Već dva dana imam pikselizaciju na nekim kanalima, a neke uopšte nemam. Kažu nešto jendo kablova. Ok, dođite i rešavajte, nit diram kablove nit me interesuje. Bili su ljubazni, poslaće ekipu, inače im terenci rade do 20h sa posebnim dozvolama.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Лажу веруј ми, званично раде до 20ч. У реалности после 15ч.их нећеш видети, тако да ако дођу до 15ч.дошли су ако не дођу неће ни доћи. Ово је било пре док је било редовно стање, а тек сада неће нигде ићи...
Ја сам имао огроман проблем са њима, резиме целе приче је да је један оператер добио отказ, и да је неки од кога се сви плаше тамо послао неке своје људе и они су решили проблем на крају. Наравно мораш их лепо зајахати и у сава центру и свуда...

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno