Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

^ to sto kod iphone degradira baterija je njihov problem, ja punim normalnim punjenjem S10+ pa mi je baterija posle 6 meseci 100%. Od cega mi je baterija napravljena kada posle 1god padne na 90%?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Jel ti stvarno verujes tim app sto pokazuju zdravlje bat? :p
Primer: drugar ima note 9 koji pokazuje 98.7%(phone info i onaj accubattery) izvlaci 5-6h sot-a...kod mene pokazuje 83.78% i u proseku izvlacim po sat-satipo vise sot...ne znam na osnovu cega pokazuje to zdravlje ali verv ima veze sa ciklusom punjena...
 
Ja koliko znam samo apple ima to da pokazuje kako valja, a i oni malo to pokazu manje kako bi ljudi menjali cesce baterije... te sve app za android su netacne sto se tice baterije


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja koliko znam samo apple ima to da pokazuje kako valja, a i oni malo to pokazu manje kako bi ljudi menjali cesce baterije... te sve app za android su netacne sto se tice baterije


Sent from my iPhone using Tapatalk
Slazem se, na androidu nijedna aplikacija ne pokazuje tacno stanje baterije. Sto se tice brzog punjenja stavio bi punjac od 100w da napuni za 20min bateriju i ako treba menjao bih je posle godinu dana
 
Poslednja izmena:
Ne pokazuke ni Apple uvek dobro.

Meni pokazuje 94% health pa se na 15% cesto tel ugasi.

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk
 
Igraj ti druze svaki dan igrice pa da vidis sta radi sa baterijom.:)

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
Ja koliko znam samo apple ima to da pokazuje kako valja, a i oni malo to pokazu manje kako bi ljudi menjali cesce baterije... te sve app za android su netacne sto se tice baterije


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jel ti stvarno verujes tim app sto pokazuju zdravlje bat? [emoji14]
Primer: drugar ima note 9 koji pokazuje 98.7%(phone info i onaj accubattery) izvlaci 5-6h sot-a...kod mene pokazuje 83.78% i u proseku izvlacim po sat-satipo vise sot...ne znam na osnovu cega pokazuje to zdravlje ali verv ima veze sa ciklusom punjena...
Kao prvo ne igram igrice na telefonu posto za to postoji PC, PS4, xbox... sto se tice pokazatelja baterije meni traje kao i kad sam ga uzeo tako da ne vidim da ne valjaju. Naravno da iphone ima bolje optizimovan softer pa izvlaci vise sota, mada sot kod iphone se meri i u razgovoru kad mu display ne radi.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Face unlock ima, ali mnoooogo losije i sporije radi... + na Mate ima opcija "podigni za budnenje", tako da, samo podignes telefon i bukvalno odmah je otkljucan, dok na Note mora da se pritisne POWER taster za budjenje, pa tek onda gledati u telefon dok se otkljucava.

Punjenje na Huawei-u je osetno brze, pogotovo u prvih 70% do kojih dodje za oko 30min.

Evo sad primetih da ni Face unlock ne radi skoro uopste sa ovim zastitnim staklom. Bas bezveze.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
Cista izmisljotina.
Gde god da sam gledao, Note 10+ se brze puni do 30min.
Note 10+ u 30min dodje do 64%, m20pro do 60%. Do 70%, m20pro treba oko 35 minuta, a N10+ je na preko 70% tu.
Dodatno, ne zaboraviti da Note ima vecu bateriju i da je na njemu 60% vise nego 60% na M20pro.

Sto se tice stakla, kupi bolje staklo, znam da drugar na n10+ nosi staklo i savrseno mu radi fingerprint.
Za otisak smo vec pricali milion puta, mora jedan prst na 2 ili 3 slota sa se stavi, da bi bolje prepoznavao.
Meni instant otkljucava, moracu da snimim.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk


bad9f77c8134237ce8b53e73345cd968.jpg
2ffffb5793b20903bde9a0bfedcbe3bb.jpg
 
Poslednja izmena:
Kao i uveg android 10 ce stici u februaru kako sam video, sramota. Svake godine ista prica
 
Kad god doso dobro dosao,inako ne donosi nista novo takoreci.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Cista izmisljotina.
Gde god da sam gledao, Note 10+ se brze puni do 30min.
Note 10+ u 30min dodje do 64%, m20pro do 60%. Do 70%, m20pro treba oko 35 minuta, a N10+ je na preko 70% tu.
Dodatno, ne zaboraviti da Note ima vecu bateriju i da je na njemu 60% vise nego 60% na M20pro.

Ja nemam taj punjac. Imam obican 2.0A Fast charge punjac.


Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Pa kupi punjač 45w i jedan problem si rešio [emoji6] ...takođe whitestone staklo i rešio si i drugi problem sa otiskom [emoji56]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Da li si ponovo podesio otisak prsta posle postavljanja tog stakla što sada imaš?

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Ja nemam taj punjac. Imam obican 2.0A Fast charge punjac.


Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
Ne kapiram, nisi dobio punjac uz Note, koristis neki losiji? Sto to nisi lepo napomenuo?

25W kao na slici je standardan Note punjac.

45W puni jos brze, ali ne vredi dati 50e zbog 5-10% brzeg punjenja.

Opet, ako imas neki sklj punjac i nemas originalni, onda kupi 45W i punjenje ce biti jos brze nego na slici koju sam postavio, za pola sata ce biti na 7-8% vise baterije.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zovi odmah tog od koga si kupio tel uvalio ti obican punjac,uz note 10 ide 25w punjac koji puni skoro isto kao i na huawei tel
 
Kaze da mi je dao izgleda od S10+. Potrazice danas kuci originalni od Note.
Hvala vam, nisam ni obracao paznju koji punjac ide uz Note, jer nisam ni planirao da kupujem uopste.
Nego, nesto mu hitno bilo, ponudio mi na 570€, i uzeh. Prosao sam super, jer sam Mate 20 Pro, bez garancije, 10meseci star, prodao za 560€, verovali ili ne...(u zameni).

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
U toj transakciji nisi mogao bolje proci :)

Da, na N10 punjacu pise Super Fast Charging.
 
Pa da, Huawei je realno vredeo 380€...ja sam za 10€ doplate uzeo Note 10+ kao nov, snapdragon.
Prosao sam vise nego dobro, ali mrzim kad neko tako na sitnicama pokusa da prevari.
Videcu ako me bude izludjivalo ovo sporo punjenje, uzecu 25w, vidim da je na oglasima 3.300din.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Svaka cast ako si n10+ uzeo za 570e toliko ce biti za godinu dana.[emoji4]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Neverovatno je da je Mate prodao za toliko. Pre mesec dana prijatelj kupio Mate za 450e nov sa 2 godine garancije

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Nemam razlog da lazem ni sebe ni vas.
Huawei sam menjao za neki uredjaj i 160€ doplate (taj uredjaj prodao za 400€).
Videcu oko punjaca, mozda cu kupiti 25w, ako ovo bude bas sporo.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Pq znaci nije direktno prodao mate za 560. Trgovina je čudo...nisu jevreji ludi. [emoji23]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pa nisam ni rekao da sam direktno prodao Mate, naglasio sam da je u zameni.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Svake godine ista priča. Zna se kad samsung pušta nadogradnju na sledeći operativni, tako da, ko kupuje telefon zbog redovnih ažuriranja, pogrešio je tabor (ili makar proizvođača)!...i ne opravdavam, samo konstatujem [emoji6]

Meni žao samo što već duže vreme nikako snap verzije da se dokopam (u duos izvedbi), što se verzije fw tiče, može i ona sa kojom je izašao iz fabrike da ostane (evo i sada mi je note na prvom fw)!!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Kanim se da uzmem n10+ ovde u Kini gde su snapdragon verzije, ali ne znam kakva je situacija sa instalacijom gugl servisa kojih na telefonu nema 100%.
 
Jel si proverio da li ih ima? Malo mi čudno da im Samsung to dozvoljava da rade...svakako možeš da skineš sve servise i da instaliraš, samo proveri band za naše mreže kada budeš dolazio u Evropu.
 
Note10 za kinu i usa su snapdragon verzije. ostalo je exynos ako se ne varam. za kinesko trziste je 100% snapdragon model SM-N9750. A fazon je sto na vecini telefona koji su za kinesko trziste (doduse ne znam za samsung) ide poseban rom koji onemogucava instaliranje gugl servisa. To me jedino plasi.
 
Znam za zmaja, ali mislim da ne bi trebalo da nema Google servisa. Ako imaš nekako šansu da proveriš to odmah na licu mesta, da ne biješ glavu. Jel sme da se zna cena :)?
 
oko 4700 juana 512gb. To bi trebalo da je negde oko 600e mozda malo jace.
 
Da ne kažem džabe. Ne bih razmišljao, dođe mi da odem do Kine po telefon :).
 
Nazad
Vrh Dno