Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Ko je rekao da joj nešto fali? Prvi kupim nature za svaki telefon

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Pogresno je skapirao prvu recenicu iz tvog pretposlednjeg posta. [emoji4]
Inace slazem se. Nillkin pravi vrhunske proizvode. [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Ma nije ni da je pogrešno skapirao, samo sam hteo da kažem da je to skroz low brend i da ne vidim što bi se ko cimao sa kopijama istih kod nas da dovlači?!
Razumem kad vidim kopije futrola od 60e kod nas (i sam sam se nedavno zabezeknuo kad sam video uag monarch kopiju za ispod 2k) ali to je skroz druga priča.

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Ne mozes reci da je low brand nikako. Ako pises o cenama onda da, ali brend nikako. Nillkin ima vrhunske proizvode, nisu to samo zastite za telefone. [emoji6]
 
Pa bitno je, pre svega kada se pusti neki snimak, YT klip ali i za sve ostalo, od raznih zvucnih upozorenja do (retkih) situacija kada se pusti neka muzika.

A i po ovim cenama svaki flagship treba da ima stereo zvucnike, ne moraju da budu ubedljivo najbolji na trzistu, dovoljno je da budu solidni i to je to. Jos ako su front-facing, to je pun pogodak.
Tu maksimalna jacina zvuka nije toliko bitna (da li je 80 ili 90dB, bolje je i 75dB uz pun i detaljan, jasan zvuk nego 90dB gde sve prsti i krci) jer se radi o uredjajima koje fizika/akustika ogranicavaju (+ IP67/68 zastitne membrane) pa svakako ne mogu da zamene prave zvucnike, ali je bitno da zvuk bude dovoljno kvalitetan. Ko ocekuje vise onda su tu razni BT zvucnici.
Jasno, lepo objasnjeno. Ne pridajem toliki znacaj zvuku pa i ne registrujem tu razliku.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
I još jedna stvar, ko ima stariji auto bez novih bt mogućnosti, speaker mode je daleko upotrebljiviji sa telefonima koji imaju true stereo. Dešavalo mi se sa sony telefonima da ne čujem ljude sa kojima pričam iako je tel na manje metar od glave.

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Snapdragon dual sim [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]
70da8b38d19ac7dc79738c22544e13d9.jpg
b34b1d5467cef128dc0fa96109387e2d.jpg


Sent from my SM-N9750 using Tapatalk
 
@dule2303 vrh vrhova...sad miruj neko vreme!! Taman i poređenje sa ranijim exynos da praviš ako si sačuvao neki sshot! Da je običan n10 doplatio bih ti sve pare [emoji847][emoji56]

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Verujem ti ,slucajno ispalo da je dual. Iz Hong Konga je, ni ja nisam znao nego malopre nesto cackam i vidim sim 1 i sim 2, ni ja nisam znao da je dual

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk
 
Jel si ti zemio onaj sa KP? Ja sam ga gledao pre 2-3 dana možda, pogledam juče i vidim nema ga :).
 
Jesam zakasnio si [emoji3] covek radi vec dugo ima 1200-300 pozitivnih i dao garanciju od 12 meseci

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk
 
E gledao sam ga, i spremao se da zovem bukvalno i da pazarim :). Da te lepo služi :).
 
Hvala,nisam hteo da cekam jer bi otisao pogotovo sto sam dobio i garanciju
 
Ma kakvo čekanje i ovako se pojave jednom u 100 godina kod nas na tržištu. Verujem da će biti pravo uživanje da koristiš snap :).
 
To je od gremlina, 860€? Ako je on jako pouzdan covek.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Meni je recimo stereo zvuk bitan u par igara gde nemas potrebe za slusalicama jer na stereo mozes da cujes odakle ti dolazi neprijatelj, pucanj i sl
 
Pročitah sinoć negde da je google obavezao sve partnere da najkasnije do 31. Januara moraju da pređu na android 10 za flagship telefone. Svaka im čast na potezu ako je stvarno tako!!

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Pročitah sinoć negde da je google obavezao sve partnere da najkasnije do 31. Januara moraju da pređu na android 10 za flagship telefone. Svaka im čast na potezu ako je stvarno tako!!

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk

Koliko je dobro toliko i nije. Može biti dosta problema sa samim os-om i bagovima ako ih ne otklone na vreme, a flagship ne sme da štucne, tj. ne bi trebalo :).

Edit:

https://www.gsmarena.com/google_wil...uary_31_2020_to_run_android_10-news-39526.php

Svi posle 31.01.2020 moraju da imaju Android 10 ;).
 
Poslednja izmena:
Da, da... To nema veze sa sadasnjim telefonima, nego telefoni koji izadju posle 31-og januara moraju da imaju android 10.
 
Drug dobro iz Irske note 10+ 5g verziju nemam pojma sta će mu 5g. Lep telefon stvarno, mada deluje da će pri prvom padu da se sav raspukne. Kamera u sredini ekrana mnogo prijatnija za gledanje od onog što je imao pre na 6t. waterfall ekran je uzas. Ima neku speck futrolu lepo stoji čvrsta je. Sve u svemu jako skupa igračka

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Pa ne kupuje se nijedan skup telefon da se razmislja o padu,a sto se tice telefona generalno to nema sta da se prica najbolji tel na trzistu.

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
 
Drug dobro iz Irske note 10+ 5g verziju nemam pojma sta će mu 5g. Lep telefon stvarno, mada deluje da će pri prvom padu da se sav raspukne. Kamera u sredini ekrana mnogo prijatnija za gledanje od onog što je imao pre na 6t. waterfall ekran je uzas. Ima neku speck futrolu lepo stoji čvrsta je. Sve u svemu jako skupa igračka

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Note 10+ nema waterfall ekran.
Svaki flagship ce najverovatnije pri padu na neku tvrdu povrsinu da pukne, jer su ogromni, teski i vecinom od stakla sa obe strane.
Nije toliki problem staklo pozadi, jer nije skupo, dok su ekrani za sve skupe telefone nerealno skupi, kostaju kao 55" tv.
 
Poslednja izmena:
Zbog cega gmail notifikacije ne dolaze,nego svaki put mora da se otvori app i da se uradi refresh (sve je podeseno kako treba i sync i backgound activity)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno