Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Једна листа = једна конекција = 2$. Више конекција = више $
Власник налога увек има "право првенства пролаза". Дакле, ако не ради или прекида после пар минута, значи да власник гледа. Из тог разлога и Салекојот и ја делимо више налога ( 1 мак = 1 налог ). Он три, ја пет налога ( ипак сам ја џомба у овоме [emoji16] ).
За Windows није потребна VM или андроид емулатор. Још један Сале ( Салезли ) са СФ је направио екстра плејер и свима којима сам поделио листе објаснио сам где да скину плејер за рачунаре, а где Стбему ( чак многима поделио про верзију ).
Узгред, овако изгледа профи заштита за мак налог. Па ти скенирај бато, али гледати нећеш.
fee30ef7a7452e1007af19badb7f15b3.jpg


Послато са NOVA 5T уз помоћ тапатока
 
Zahvaljujem se korisniku Saletu sto mi je dao liste, ali evo primetih da iz nekog razloga vise ne rade nego sto rade, dakle malopre sam gledao HBO na primer ugasio player i sada kada sam pokrenuo nece ni jedan kanal da radi, pise loading failed. Da li je potrebno da se koristi VPN stalno kada se pustaju ove liste ?? od 3 liste koje mi je dao, ja sam 2 ubacio(trecu cu da sacuvam jer traje godinu dana dok ne dobijem odgovor), obe imaju problem "loading failed" sa kanalima, bez obzira dal su Ex-Yu kanali ili iz nekog drugog regiona. Hvala
Имаш нове листе.

У принципу то су све нечије листе. Ми их нађемо и дамо вама на коришћење. Тај који купи има приоритет на коришћењу са серијском бројем уређаја. Мада ко зна, можда су те листе направљене, али немају још власника. Само се чека да неко купи, па им продавац додели.
А постоји шанса да је још неко нашао ту листу....
Има ко зна какве варијанте.
Уживајте док можете.

Исправка:
Е да, што се тиче одговора. Кад се листа пронађе, онда се зна колико конекција има. Ту информацију ми вама не дајемо јер листе са више конекција се чувају као злато. Јако тешко се налазе. Значи ово што добијете, је ЈЕДНА конекција. Ако сад не ради, не мора да значи да неће радити за два сата, сутра или за недељу дана. Чувајте је!
Ја кад вам дам листе, ја их бришем из моје базе нађених листа и убацујем у базу коме сам их дао. На тај начин неће нико добити исте листе од мене, а тако пратим коме сам дао више пута листе (а има таквих).

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Имаш нове листе.

Исправка:
Е да, што се тиче одговора. Кад се листа пронађе, онда се зна колико конекција има. Ту информацију ми вама не дајемо јер листе са више конекција се чувају као злато. Јако тешко се налазе. Значи ово што добијете, је ЈЕДНА конекција. Ако сад не ради, не мора да значи да неће радити за два сата, сутра или за недељу дана. Чувајте је!
Ја кад вам дам листе, ја их бришем из моје базе нађених листа и убацујем у базу коме сам их дао. На тај начин неће нико добити исте листе од мене, а тако пратим коме сам дао више пута листе (а има таквих).

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока

Ok, lepo ja govorim drugaru da to sto njemu "rade skoro uvek" bez problema, to nema veza sa VPN, nego mu se tako zalomilo da taj neko ne koristi liste stalno. A on me ubedjuje u gluposti kako je to zato sto treba prvo VPN da se pokrene pa onda da se pusti bilo koji kanal sa liste -_- zato sam pitao, inace znam da se liste "sherovane". Hvala
 
ВПН ти треба ако је листа везана за ип адресу одређене државе која није твоја. То се зове "гео блок". Ја сам нашао један сервер који је пун 4к филмова, али неће да ради. Види се да нико не користи, али неће да пусти ни један канал ми филм. Значи мора се потрефити ВПН који пушта ту листу.
Друго, ако на једном каналу пише да није учитао канал, то може значити и да канал није добар. Не мора да значи да је листа заузета или под "гео блоком". Пробај другу канал.

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
A ono kad piše stb blocked?

Tu nema više gledanja

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Sinoć nisam mogao da pokrenem stbemu,jednostavno neće da ga učita.Jutros ga učitao i otvorio bez problema?Da li je to zbog usporenog interneta ili nečeg drugog?
 
Pozdrav za ekipu.

Procitao sam sinoc ovu temu od pocetka do kraja ali nisam nasao misljenje o Nordic.iptv

Isplati li se uzimati od njih paket. Da li imaju stabilne strimove i sve nase kanale?
 
Nije tvoj server nego od ranije....
Gledao sam ga regularno i onda dobijem stb blocked
To Sam imao više puta.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
ВПН ти треба ако је листа везана за ип адресу одређене државе која није твоја. То се зове "гео блок". Ја сам нашао један сервер који је пун 4к филмова, али неће да ради. Види се да нико не користи, али неће да пусти ни један канал ми филм. Значи мора се потрефити ВПН који пушта ту листу.
Друго, ако на једном каналу пише да није учитао канал, то може значити и да канал није добар. Не мора да значи да је листа заузета или под "гео блоком". Пробај другу канал.

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока

Da znam, to sam upravo pokusao da mu objasnim on me ubedjuje u suprotno. inace probao sam 30 i nesto kanala ni jedan nije hteo da radi, ali su posle proradili, dakle, verovatno je bila zauzeta lista. Za nedostupnost u regionu sam se vec opremio sa VPN u Operi ako idem preko browsera, na windowsu mi za sad nije bilo potrebno jos.
 
Nije to ništa čudno da ne radi lista...kad je niste ni platili [emoji16]

Jedino kada piše ono stb blocked mislim da je taj MAC black listovan

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Pozdrav za ekipu.

Procitao sam sinoc ovu temu od pocetka do kraja ali nisam nasao misljenje o Nordic.iptv

Isplati li se uzimati od njih paket. Da li imaju stabilne strimove i sve nase kanale?
Јави се на ПП

Послато са NOVA 5T уз помоћ тапатока
 
Сад сам послао и више не.
Дакле, договорили смо се Салекојот и ја да члановима који су се управо учланили на форум НЕ ДЕЛИМО налоге. Дајте мало активности на форуму и није проблем да се подели.

Послато са NOVA 5T уз помоћ тапатока
 
Mene zanima, da li mogu te liste dw se ubacuju e na web osu 4.5, ili plex aplikaciji?
 
Не. Речено више пута:
1. Андроид уређаји - СТБЕМУ
2. Win рачунари - СФВИП плејер

Све остале m3u листе могу на све остале плејере. У овом случају, емулира се МАС адреса MAG уређаја који имају убачене плаћене листе.

Послато са NOVA 5T уз помоћ тапатока
 
Poslednja izmena:
Nakon par dana koršćenja za sada je problem što postoji izbor samo između SF VIP i Stbemu.
SF VIP je odličan, vidi se da je pravljen baš za svoju namenu. Ali je za windows samo.
Stbemu je po meni odvratan i nepraktičan za korišćenje.
Kako se uopšte u stbemu dobija fullscreen, meni nestane status bar ali ostane crni deo, ne raširi se slika preko celog ekrana, neko podešavanje ili je to tako?

Puštanje preko kompa mi je nepraktično, razmišljam da uzmem android box, ali prvo da vidim radi li fullscreen.

Neki savet, Tanix TX9S ili možda Amazon Fire TV Stick 4k? Fire je duplo skuplji ali deluje pozdaniji, neka preporuka da ima na kp, može i bilo šta drugi?
Valja li ovaj za 9000 GMB-X96 AIR 4/32GB DDR3 Gembird smart TV box S905X3 ?
 
Poslednja izmena:
Kako se uopšte u stbemu dobija fullscreen, meni nestane status bar ali ostane crni deo, ne raširi se slika preko celog ekrana, neko podešavanje ili je to tako?
Dvaput kliknes na OK i dobiješ full screen
Prvi Klik pusta kanal drugi full screen


Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ok, to znam, tako se uveca slika, ali ostane mi dole crna traka gde inace stoje tri dugmeta, back, home i ono trece, ti dugmici nestanu ali crna pozadina na njihovom mestu ostaje.
 
Не. Речено више пута:
1. Андроид уређаји - СТБЕМУ
2. Win рачунари - СФВИП плејер

Све остале m3u листе могу на све остале плејере. У овом случају, емулира се МАС адреса MAG уређаја који имају убачене плаћене листе.

Ja instalirao OTT Navigator IPTV 1.6.0.2 (25.03.2020) https://ott-nav.com i sve radi super :)
 
Poslednja izmena:
Не. Речено више пута:
1. Андроид уређаји - СТБЕМУ
2. Win рачунари - СФВИП плејер

Све остале m3u листе могу на све остале плејере. У овом случају, емулира се МАС адреса MAG уређаја који имају убачене плаћене листе.

Послато са NOVA 5T уз помоћ тапатока

pa ima stbemu i na webosu
 
IPTV tematikom se bavim relativno kratko vreme (od momenta kada je Supernova isključila United media kanale), tako da nisam profi, a izneću vam neke moje utiske do sada. Pre nekog vremena sam ovde postavio pitanje koji je najbolji IPTV provajder. Dobio sam nekoliko predloga i testova preko privatnih poruka. Većina je imala gomilu programa koja je za mene bila nepotrebna jer me zaista ne interesuju albanski, bugarski, arapski, kenijski itd TV kanali. Nakon testova sam izabrao TVVIET (nije reklama) što se na kraju ispostavilo kao najbolje rešenje jer su vrlo pouzdani (do sada su samo jednom imali problem da nije bilo slike na jednom kanalu), nema nikakvog kašnjena tona u odnosu na sliku u bilo kom delu dana i, što je meni bilo i najvažnije, sa jednom pretplatom kanali mogu da se gledaju na 3 uređaja istovremeno sa iste internet adrese. Njihovu m3u listu gledam preko VLC playera na PC-u koji super radi. Na telefonu (Android) imam instaliran IPTV smarters koji savršeno radi. I ja razmišljam da uzmem neki TV box, pa da ga povežem na TV. Pitanje je samo da li je bilo koji TV box predviđen da radi bez prestanka (24h) jer nemam nameru da ga palim-gasim svaki čas.
Maximalno se zahvaljujem članovima salacue i salekojot koji ovde besplatno dele IPTV liste sa MAC adresom. Pisao sam im iz znatiželje i dobio nekoliko lista. Probao sam ih na kompjuteru preko SFVIP playera i, posle manjih poteškoća, sve je proradilo. Stbemu na telefonu u početku nisam uspeo samouko da podesim, ali detaljno uputstvo za to imate na YouTube-u. Ponekad sa njima imam kašnjenje tona, a nekada mi ne rade kanali. Uglavnom se to dešava u kasnim popodnevnim i večernjim satima kada je poznato da je internet preopterećen. Koliko para, toliko muzike. Ne možemo da se žalimo jer smo te liste dobili za DŽ.
I na kraju moj zaključak. Ako hoćete da budete sigurni, odvojite malo para i kupite IPTV nalog kod nekog proverenog. U suprotnom koristite ove free i nemojte da se žalite ako nešto nije u redu.
 
Poslednja izmena:
Tvviet nema british sky, ne?


...riding on 720p...
 
Не. Речено више пута:
1. Андроид уређаји - СТБЕМУ
2. Win рачунари - СФВИП плејер

Све остале m3u листе могу на све остале плејере. У овом случају, емулира се МАС адреса MAG уређаја који имају убачене плаћене листе.

Kod mene neke rade i preko Kodi-ja.

kodi.jpg
 
Tvviet nema british sky, ne?


...riding on 720p...
Од британских BT SPORT 1-3 и наравно sky sport F1. Дотичне канале иначе убацио на мој наговор.
Пази, мало је СКАЈ СПОРТ пакет код Тввиет упитан, јер имаш све спорт клубове, све српске и хрватске арене и планет спорт хрватски пакет и наравно јуроспорт канале. Тако да су сви спортови покривени, једино ако ниси љубитељ пикада и крикета.

Послато са NOVA 5T уз помоћ тапатока
 
Од британских BT SPORT 1-3 и наравно sky sport F1. Дотичне канале иначе убацио на мој наговор.
Пази, мало је СКАЈ СПОРТ пакет код Тввиет упитан, јер имаш све спорт клубове, све српске и хрватске арене и планет спорт хрватски пакет и наравно јуроспорт канале. Тако да су сви спортови покривени, једино ако ниси љубитељ пикада и крикета.

Послато са NOVA 5T уз помоћ тапатока
Da li imaju Italijanski Sky Sport MotoGP?
 
Nemaju.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno