Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Trebala bi i meni URL portala za Clientportal stoji mi na Fire u STB al nece se ucita nikako. Mozda imam staru
 
Jer se desava nesto sa clientportalom i meni se ugasila i lista i mac pre neki dan a bila je do sledece godine?
 
Na TV stick u spavacoj sobi mi radi lista, na android box u dnevnoj ne mogu da je ucitam. Isto je clientportal. Upalio i VPN, ali ne pomaze. Jel to znaci da se pozdravljamo sa Clientportalom?
 
kod mene radi još uvijek i na androidu(ott navigator) i na windowsima(sfvip player), e sad pitanje je do kada...
 
I ova moja je ćao, ako neko ima jednostavno rešenje poput promene url što sam uradio za Nordic pre neki dan neka javi.
U svakom slučaju veliko hvala našim guruima na ovim besplatnim listama, sve ovo je samo bonus, pa nek traje dok traje. :)
 
Sad radi m3u, a stalker ne. Probajte tako.
 
I ova moja je ćao, ako neko ima jednostavno rešenje poput promene url što sam uradio za Nordic pre neki dan neka javi.
U svakom slučaju veliko hvala našim guruima na ovim besplatnim listama, sve ovo je samo bonus, pa nek traje dok traje. :)
poslao sam ti na pp
ko što ide jedna pjesma,ma pusti nek traje, sve dok traje dobro je...
 
kod mene radi još uvijek i na androidu(ott navigator) i na windowsima(sfvip player), e sad pitanje je do kada...
da ispravim sam sebe,više ne radi na androidu, samo na windowsima i samo preko sfvip playera, preko stalker portal playera više ne
 
ma nije to loša lista nego ja imam bolje :p Neka navika gledanja gde-šta. Na ssiptv naredao po 10 arena i ne razmišljam koja radi. Na eon gledam SK. A ovo između ako nešto treba na bilo kojoj listi koja dobro radi - ko noćas gledao UFC, ukucao u mate bt sport i prvi koji je radio dobro a kvalitetno nastavio gledati. A filmove i serije isključivo na elementum, plex, hbo i netfliks ako imam nalog - one po listama nikad.
 
Ma radi uredno i na tivi i na stb od 5 ubačenih, mada su dosta makova pogasili, i promijenili glavni domen
 
Testiram neku kinesku 'sinotv' listu,koliko vidim izbor je odličan 'vod' je najbolji što sam video do sada,ne mogu da provalim prem. arene ali ima hrvatskih od 1 do 9 pa valjda je to to.Najviše mi smeta kašnjenje od 60 sec u odnosu na live,Jel imao neko iskustva sa ovom listom i kakva je u odnosu na hvaljeni 'gotit' - Pozdrav
 
Livego, Gotit i Sino su najbolje kineske, manje vise je to isto, cena oko 20 eura godišnje. Samo ko zna koliko ce vremena proci dok oni ubace Arene Premium.
 
Ljudi, koju IPTV listu preporucujete za gledanje SK i Nove S? Ne tretirajte ovo kao reklamu vec vas najljubaznije molim da mi preporucite (PP). Hvala najlepse :)
@salacue dobro bre Sale, lepo je covek pitao za preporuku a ne kao gomila obrisanih likova "ej, dajte mi listu, aj zdra'o".
Razumem tvoj stav ali nisu svi krelosi, ima i normalnih :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno