Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav ljudi, izvinjavam se što ovako ulećem u temu. Da li mi neko na pp može predložiti najekonomičnije rešenje za gledanje lige šampiona u dobrom kvalitetu bez laga. Unapred zahvalan!
 
Najekonomicnije bi ti bilo Arena cloud, 5e za sve arene(kad se zavrsi besplatan period do marta) i trebalo bi da bude stabilno. Sve ostale liste za 5e nisu toliko stabilne i nemaju toliko kvalitetnu sliku. ;)
 
ne vidim nigde tu cenu za arena cloud od 5eur niti koliko uredjaja moze istovremeno da gleda?
 
Piše 4.99 eura za "Bronze" paket. Nigde nema info na koliko uređaja.
 
Ja vidim samo cenu za Gold 10.99€, za ostala dva paketa nema cene.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
i gde tu pise 5 eur i na koliko uredjaja, gledao sam vec ali ja to nigde ne vidim

Prvi (Bronze) je 4,99eura, za broj uređaja nema informacija. Možeš da otvoriš više naloga u trial periodu do marta.

Edit: ako vam je sajt na ex-yu jeziku prebacite na engleski i zatvorite i ponovo otvorite stranicu. Meni se tako pojavila cena na svim paketima.
 
Poslednja izmena:
Hvala nego me interesuje kada krene sa placanjem koliko uredjaja na 1 nalog mogu. 3 realno neki minimum.
 
Ni ja nisam uspeo da nađem info, verovatno će to objaviti u narednom periodu.
 
videcemo, ja definitivno cene ne vidim, ulazim sa tel mozda se sa kompa drugacije vidi
 
ma ok rece covek nego samo konstatujem da se sa fona ne vidi...hvala u svakom slucaju
 
Добих информацију да она добра вишеконкцијска листа, који сам делио, да не ради више. Коме сам је дао, да ми цитирају поруку да им пустим нови линк. Али само они који су је добили и који имају јако зелену репутацију.

@Joker пун си порука.



Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Добих информацију да она добра листа, који сам делио, да не ради више. Коме сам је дао, да ми цитирају поруку да им пустим нови линк. Али само они који су је добили и који имају јако зелену репутацију.

@Joker пун си порука.



Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
@spikektm @salacue

Ja bih se i tebi i svim drugim članovima koji dele liste mnogo zahvalio. Listu isključivo koristim za lične potrebe i ista neće biti sherovana. Trenutno imam jednu koja radi i to mi je dovoljno. Ako prestane javljam se.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Добих информацију да она добра листа, који сам делио, да не ради више. Коме сам је дао, да ми цитирају поруку да им пустим нови линк. Али само они који су је добили и који имају јако зелену репутацију.

@Joker пун си порука.



Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Obrisane poruke, može sad
Hvala
 
Добих информацију да она добра листа, који сам делио, да не ради више. Коме сам је дао, да ми цитирају поруку да им пустим нови линк. Али само они који су је добили и који имају јако зелену репутацију.

@Joker пун си порука.



Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Ja je nisam dobio ali ako mislis da imam jaku zelenu reputaciju ti mi je posalji, voleo bih da probam i vidim kvalitet.Imam placenu listu od Kineza,nije losa sto se tice liste kanala,malo zeza ponekad,prekida ali ima preko 20.000 kanala raznih drzava.e problem je sto je samo za jedan uredjaj,com ubacim na drugi tv on prekida,koci pa bi tu tvoju listu ubacio na drugi tv i probao,ako moze, ako ne nema veze, nema ljutis. Pozdrav.....

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Ja je nisam dobio ali ako mislis da imam jaku zelenu reputaciju ti mi je posalji, voleo bih da probam i vidim kvalitet.Imam placenu listu od Kineza,nije losa sto se tice liste kanala,malo zeza ponekad,prekida ali ima preko 20.000 kanala raznih drzava.e problem je sto je samo za jedan uredjaj,com ubacim na drugi tv on prekida,koci pa bi tu tvoju listu ubacio na drugi tv i probao,ako moze, ako ne nema veze, nema ljutis. Pozdrav.....

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
Ja liste prekrojim i ostavim samo šta gledam.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Vidim spominje se ta "reputacija" i nikako da oporavim gdje se to gleda, pošto uglavnom pristupam forumu sa Tapatalk-a... Tek kad sam otvorio forum na laptopu nađem :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nemojte postavljati linkove ka piraterijskom sadržaju. To nije dozvoljeno.
 
Kombo EON plus Arena cloud trebalo bi da reši pitanje domaćih kanala, naročito sportskih, ali izgubio sam nadu da ću moći da rešim pitanje američkih sportskih i regionalno-sportskih kanala koristeći raznorazne liste.

Iz ličnog iskustva znam da će bilo koja baš važna utakmica seckati i da kanali koji ih prenose neće biti stabilni, pa ma o kojoj listi da je reč u opsegu od desetak do petnaest evra mesečno. A ako je reč o listama sa Alija, tu tek zaboravite na mogućnost da gledate bez kočenja i nerviranja, recimo, NBA finale ili NFL plej of. Čak i i obične utakmice znaju često da žuljaju i zabadaju, a kamoli one koje gleda i kurta i murta...

Kod tih lista neretko zakucavaju ESPN i FS 1 i kad nema utakmica, već kad su neke tok šou studijske emisije sa analizama utakmica, pa možete da zamislite kakvo je stanje kad ide uživo neka dobra tekma.

Pa čak i kad je reč o domaćim klubovima, recimo sad kad Zvezda igra LE, ogromna je verovatnoća da će kod tih stranih listi Arena sport i RTS, dakle kanali koji prenose Zvezdu, zakucati baš u tom trenutku... I kad je već tako, a tako je, badava je nervirati se i očekivati sa te strane stabilnost i kontinuitet.

Zato ću da počnem da isprobavam neslužbene gejm pasove za NFL, NBA i MLB, pa ako ima neko takvu preporuku pred nastupajuću NBA sezonu, rad sam da pokušam.
 
Poslednja izmena:
Nfl na nfl bite ide bez problema uvijek, 60fps 720p, mada se i na dzabe listama moze naci to da radi potpuno stabilno. Cijele sezone red zone gledam cio bez prekida.
 
Kao neko ko prari čak i MLB afilacije (razvojne bezbol lige), mogu slobodono sebe da nazovem vitezom od strima imajući u vidu kompleksnost lične obuke koju sam prošao kako bih na internetu pronašao željeni sadržaj, pa čak i iz tog ugla više ne želim ništa što je besplatno.

Jer, bez obzira da li je u pitanju, primera rad, nfl bite koji si naveo, sport surge ili neki sličan otvoreni i besplatni sistem kojih ima na netu, nekada čovek rodi mečku dok iščačka smisleni potok koji ne secka i koji je stabilan. Pa čak i oni strimovi koji krenu lepo i bajno, sve uprskaju kad zakucaju u neko važnoj situaciji...

Naravno, ima i slučajeva kada strim prođe bez štucanja i kada opterećenost na serveru nije velika, jer ko bi ionako gledao MLB utakmicu između Filadelfija Filisa i Pitsburg Pajretsa sa četvrtim ili petim bacačima u rotaciji, ali uprkos toj spoznaji da nekada i ono što je besplatno može da odradi posao, ipak biram da platim.

Dosta je bilo nerviranja i gledanja u nebo kao dodole, da mi bogovi striminga podare kišu. Pa ako već mogu da platim neku razumnu cenu za mir i stabilnost, učiniću to bez trunke premišljanja.
 
Pa plati.sta pises romane..plati i ok..placam I ja NBA pass, ali koristim za dz bez seckanja gomilu listi pa cak i kad su vazne tekme, nebitne ne gledam

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Kao neko ko prari čak i MLB afilacije (razvojne bezbol lige), mogu slobodono sebe da nazovem vitezom od strima imajući u vidu kompleksnost lične obuke koju sam prošao kako bih na internetu pronašao željeni sadržaj, pa čak i iz tog ugla više ne želim ništa što je besplatno.

Jer, bez obzira da li je u pitanju, primera rad, nfl bite koji si naveo, sport surge ili neki sličan otvoreni i besplatni sistem kojih ima na netu, nekada čovek rodi mečku dok iščačka smisleni potok koji ne secka i koji je stabilan. Pa čak i oni strimovi koji krenu lepo i bajno, sve uprskaju kad zakucaju u neko važnoj situaciji...

Naravno, ima i slučajeva kada strim prođe bez štucanja i kada opterećenost na serveru nije velika, jer ko bi ionako gledao MLB utakmicu između Filadelfija Filisa i Pitsburg Pajretsa sa četvrtim ili petim bacačima u rotaciji, ali uprkos toj spoznaji da nekada i ono što je besplatno može da odradi posao, ipak biram da platim.

Dosta je bilo nerviranja i gledanja u nebo kao dodole, da mi bogovi striminga podare kišu. Pa ako već mogu da platim neku razumnu cenu za mir i stabilnost, učiniću to bez trunke premišljanja.

Jesi li ti neki PPP-ovac, ovo boldovano mi kaže da jesi
 
Ja bih rekao jedan istaknuti RSBovac po načinu pisanja
 
Poslednja izmena:
Pazario sam Tivi Mate app pa mi je palo na pamet da probam da ubacim na laptop kroz neki emulator za android da bih mogao da gledam na njemu. Nemam Android box, koristim na telefonu kada sam van kuće a zatreba mi za neku utakmicu. Na laptop-u imam Ubuntu i ubacio sam nekako Anbox emulator i instalirao tu tivimate, ulogovao se i ubacio portal. Sve je to okej ali tu mi se pojavio nerešiv problem, a to je da imam ton a nemam sliku(tako je za sve kanale). Ima slike za kretanje po aplikaciji sve normalno prikazuje.
Ako neko zna moguće rešenje, slobodno neka me prosvetli, bio bih my veoma zahvalan...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Generalno mi radi video u ostalim aplikacijama, samo ovde ne.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno