Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav,
Da li neko moze da indetifikuje koji je ovo provider:
http://mag.you24.online:8080
koriste jos nekoliko domena ali se svuda navodi ova adresa. Servis je neverovatno stabilan i brz. Vise od 2 god koristim RD ali mi se ovaj vise svidja. Ako neko zna molim za kontakt
После поруке које си ми послао, видео сам који је ово сервер. То је mypanel.tv. Има јако пуно препродаваца овог провајдера.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Tivimate 3.3.0 beta donosi mogućnost gledanja VOD-a sa stalker portala.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Da li bi to pravilo problem jer bih cesto imao novi IP? Da ne pomisle iptv vlasnici da se radi deljenje, pa da me blokiraju?
Imate neki predlog koja lista, da parira eonu? Ili da ostanem na eonu?
Ne pravi problem ali ti vpn za obican iptv nije potreban.
Treba ti za popcorn srbija i sl torrent based sajtove.
Ukratko, ti ne krsis zakon necim sto skidas sa neta jer nisi ti podelio/ostetio necija autorska prava, krsis npr kod torenta gde skidas i delis nesto i to deljenje je protivzakonito.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Diskutabilno. Sve zavisi od zakona, a Nemacka je 2017. izmenila zakon i streaming je ilegalan ako je sadrzaj koji se strimuje ilegalan. Za sad ne kaznjavaju, koliko ja znam, ali oni obicno ostave 3-5 godina, tada samo upozoravaju kad nahvataju. I posle krenu sa kaznjavanjem. Narocito ako se usluga placa, onda smatraju da je covek upoznat da krzi zakon jer gleda nelegalan sadrzaj.
 
Zasto onda pitas kada vec sve znas?

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Nema potrebe za tim samo se treba prijaviti na beta program preko Google Play Store-a https://play.google.com/store/apps/details?id=ar.tvplayer.tv

Ne pravi problem ali ti vpn za obican iptv nije potreban.
Treba ti za popcorn srbija i sl torrent based sajtove.
Ukratko, ti ne krsis zakon necim sto skidas sa neta jer nisi ti podelio/ostetio necija autorska prava, krsis npr kod torenta gde skidas i delis nesto i to deljenje je protivzakonito.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk

I ja sam tako mislio dok nisam upoznao čoveka kome je stiglo pismo (5000sek oko 500€) na kuću jer je gledao neki film preko popcorn aplikacije na svom telefonu :D
 
Poslednja izmena:
Onda se prijavi preko telefona ili kompa :)

1.png


2.png
 
"Da li ima neko iskustvo sa gledanjem slicnih lista iz Nemacke? Da li mora VPN zbog mogucih problema zbog SKY i net provajdera?"

Odgovorim ti i onda navodis zakon i zasto moze da bude problem...

Ne vidim problem u mom pitanju.

I opet ne, ne pravi problem jer pola nemacke tj svi stranci tako gledaju tv. Ja ne poznajem nikog ko nije nemac da nema iptv. Turci su umetnici po tom pitanju, takodje italijani sa sve lepezom gotovih preinstalinih mag boxova...
Voleo bih da vidim provajdera koji ce smeti normalan net saobracaj (ne p2p kao kod torenta) da filtrira i kaznjava.
To je vec tesko zadiranje u privatnost gde zakon o istom to ne dozvoljava.
Takodje placanja, ne placas nekoj firmi vec nekoj xy osobi, ne znam kako bi dokazali i povezali da je to iptv.
Jedino sto mogu i sto su vec neki pokusali i batalili (zbog gore navedenih zakona o privatnosti) je blokiranje domena. U tom slucaju ti treba vpn da zaobidjes blokadu.

I onda na svu tu pricu dodas Kingbox, jedan od najvecih iptv ilegalaca na svetu, koji ima firmu (!!!) u Poljskoj, znaci u EU i sve lepo uredno dobijes fakturu da si kupio mesec dana kod njega...

Moram da generalizujem, ali mi srbi smo male mace po koriscenju iptv. Posto imam familiju i gomilu frendova i kolega iz madjarske, turske, italije, grcke, portugal, spanija itd koji imaju ogromne iptv zajednice, veruj mi da cu medju prvima saznati ako bude promena...

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Posle zadnjeg ažuriranja sada prikazuje i druge detalje liste:

TCL.png
 
Даћу и теби Нордик листу, али мораш користити ВПН. Нашао сам 30-ак команда и сви сем једног су Шведска. Један је турски.

Ако неко хоће да тестира, али мора са ВПН, нек се јави у приватној поруци. Вечерас ћу вам пустити кад дођем кући. Ако буде више заинтересованих, онда ћу наћи још тих листа.

Измена: ја колико сам видео, у свим тим програмима за гледање ИПТВ може да се убаци прокси од неке државе. Нема потребе за ВПН програмом. Довољно је наћи валидан прокси.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ја за НОРДИК1 никада нисам користио нити ВПН нити прокси. Увек је најнормалније радило.
@Stock - видим и ја да вређа :D
 
Kako da kupim tivi mate,napravio sam nalog na storeu i kada tražim ovaj player nudi mi se tivi mate companion?da li to da kupim,u opisu piše da to nije player?
 
^ jesi probao da kupiš iz same aplikacije (unlock premium)?
 
To je fantasticna vest kada je tivi mate u pitanju jer je on jedna od retkih programa koji pusta svaku stalker listu za razliku od npr stb emu pro

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Uspeo sam da kupim,učitao listu i sada samo izbacuje error 401.Mislim da je u pitanju proksi kako je Sale rekao.I user agent nije podešen.
 
Poslednja izmena:
Kod mene na stbemu pise da sam blokiran, na iptv stalker playeru ucita listu normalno ali nece da pusti listu.
Iskreno nisam se zezao nikada sa ovim proxy zajebancijama. Na ovom stalker playeru nisam nisam uopste nasao opciju da se menja oroxy, na stbemu ima, ali ja na netu nalazim ove podatke. Gde ja ovde da ukucam adresu, ok port vidim gde treba ukucati?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
8a38b626c9eef9335fe691ed3dcd9481.jpg
 
Izgleda da mi lista koju sam imao više ne radi pa bih zamolio ako neko može da pošalje neku. Bitni su mi naši kanali Adria media grupe (SK, Nova, N1...) i zadruge live.

EDIT: Probao sam listu i na kompu mi preko mac adrese radi a na TVu m3u neće.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Neće da ti radi m3u zato što stalno formira novi pasword a preko maca hoće
 
Zasto nece da ocita mac.listu extreme plejer,do pre neki dan mi je radilo super i odjednom nece da prihvati nijednu.Na stbemu radi ta lista a na extreme iptv nece,tj. nece nijedna stalker lista da radi od pre par dana.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
To je fantasticna vest kada je tivi mate u pitanju jer je on jedna od retkih programa koji pusta svaku stalker listu za razliku od npr stb emu pro

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Imam nova-iptv Stalker listu koju TiVimate neće da učita. Ni donor liste nije uspeo [emoji4]
 
Jel treba da se popuni user agent u podešavanjima?Još to da probam,ionako više ne znam gde udaram.Učita listu i pri svakom pokušaju samo izbacuje error 401
Mislim na tivi mate
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno