Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Може ли онда мала помоћ djoxas око тога како да пробам тај maxHD пошто сам заинтересован за IPTV.

Генерално већ неко вријеме размишљам шта да радим са ТВ-ом и провајдерима јер ми се од овог нашег локалног дуопола са Аренама и СК диже коса на глави.

Прочитао сам барем 50ак страница ове теме, неке ствари сам похватао, али неке ми и даље нису јасне.
Разумио сам то да ако не платиш, нећеш се нагледати ни телевизије нити неких добрих канала.

Ја и хоћу да платим, само би ми требала помоћ око избора свега тога.
Видим да доста листи има брука много канала али су већином канали неких страних локалних земаља, типа Белгија, Шпанија, Француска, итд.
Такве канале ја не бих много тј скоро никако користио осим неких спортских гдје ми језик није толико ни битан.

Мени би требао неки IPTV који има што више домаћих канала, плус наравно по могућству да има и Арене и Спорт клуб. Поред тога наравно сви документарни и остали научни програми су додатни плус. За филмским каналима не патим толико, кад ми треба неки филм скинућу га са торента.
Дакле сума сумарум треба ми неки IPTV који би био хибрид нашег СББ + МТС-а, а сви канали које би он имао преко тога би ми били само плус.

Да ли је за мене IPTV или није?
 
Може ли онда мала помоћ djoxas око тога како да пробам тај maxHD пошто сам заинтересован за IPTV.

Генерално већ неко вријеме размишљам шта да радим са ТВ-ом и провајдерима јер ми се од овог нашег локалног дуопола са Аренама и СК диже коса на глави.

Прочитао сам барем 50ак страница ове теме, неке ствари сам похватао, али неке ми и даље нису јасне.
Разумио сам то да ако не платиш, нећеш се нагледати ни телевизије нити неких добрих канала.

Ја и хоћу да платим, само би ми требала помоћ око избора свега тога.
Видим да доста листи има брука много канала али су већином канали неких страних локалних земаља, типа Белгија, Шпанија, Француска, итд.
Такве канале ја не бих много тј скоро никако користио осим неких спортских гдје ми језик није толико ни битан.

Мени би требао неки IPTV који има што више домаћих канала, плус наравно по могућству да има и Арене и Спорт клуб. Поред тога наравно сви документарни и остали научни програми су додатни плус. За филмским каналима не патим толико, кад ми треба неки филм скинућу га са торента.
Дакле сума сумарум треба ми неки IPTV који би био хибрид нашег СББ + МТС-а, а сви канали које би он имао преко тога би ми били само плус.

Да ли је за мене IPTV или није?

Ovaj onda nije definitivno. Mislim, postoje ovde i kanali sa naših prostora(SK i Arene) ali im je kvalitet lošiji, po mojoj proceni maximalno 720p iako u infu piše da su 1080p i to sa niskim bitrate-om.Ovde je ipak akcenat stavljen na Engleske, Španske, Portugalske kanale itd... Tu je kvalitet znatno bolji.
 
@salecue jel može i meni pp jer me zanima u principu isto što i člana iznad.
Dakle želim da se otarasim SBBa i da pređem na Orion optiku + IPTV
Kanali koji me interesuju su uglavnom slični kao što je navedeno u prethodnom postu, recimo SK, Arena, FOX, Nova S, N1, ako je moguće HBO i to bi otprilike bilo to.

Takođe da li neko ima listu kanala tvviet liste, pošto verujem da bi ona zadovoljila moje potrebe?

Unapred hvala

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Ono sto vama treba je tvviet, jest malo skuplje ali vredi ako se ne pati za milijardom kanala i videotekom. To vam je verovatno i @salacue preporucio.
 
Skupo je...ima liste gde ima vise kanala a manje pare


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo ja uspela da nadjem Bitku posle duzeg lutanja, promenili smo vise provajdera, ali nek misli ko sta hoce, koristili smo ih 4,5 godina i bezveze presli zbog nesto manje cene na drugog, pa treceg provajdera, ali nije to to, dobi su, svaka preporuka
 
Da, da, u pitanju je je bas ta lista, "Bitka na Neretvi", extra su, svaka cast
 
ama kakva je to lista bitka na neretvi :d neverica.... zasto bi neko nazvao listu bitka na neretvi?
 
Ha, ha, da, interesantno ime, ali oni koji se bave ovim ili znaju nesto vise o IPTV, znaju o kome i o kakvom provajderu se radi
 
Da li postoji neka aplikacija na lg os,a da mogu da ee gledaju ove liste preko MAK adrese?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Host samo skriva ip adresu


Sent from my iPhone using Tapatalk


HOST ne skriva IP adresu, vec samo postoji da ukoliko dodje do promena IP adresa, korisnicima se ne promeni punkt na kome se povezuju. A da sakrije ne moze nista, IP adresa se vidi bez problema i od jednog i drugog i treceg providera, to nije nikakva muka.
A i zasto bi KRIO ip, ne razumem ?
 
Hvala drug,
probacemo pa javljam rezultat.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
@salacue

Probali i nece nikako sa usb da se instalira apk :( dozvolio sve u podesavanju ali krene i pred sam kraj instalacije prekine.probao sa vise usb i direktno sa linka u browseru.


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
A jesi li prvo deinstaliro prethodnu verziju aplikacije jedan od razloga i to može biti.Ono što često svi zanemarimo kao nešto što je očigledno a može da pravi problem da li imaš dovoljno prostora na disku za instalčaciju aplikacije.
 
Znam ja cemu sluzi host...
I moze se sakriti il adresa preko VPN


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A jesi li prvo deinstaliro prethodnu verziju aplikacije jedan od razloga i to može biti.Ono što često svi zanemarimo kao nešto što je očigledno a može da pravi problem da li imaš dovoljno prostora na disku za instalčaciju aplikacije.
Jesam obrisao staru,ima mesta na boxu.
Nista moracu probati sa bekom drugom verzijom...hvala

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
A zar nitro nije samo za njihovu iptv ne može da dodaješ portale već im šalješ svoju mac adresu da ti aktiviraju pretplatu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno