Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Evo da se javim i ja da do sada nisam imao nikakav problem sa citljivoscu kod p30 pro, bas prvi put vidim da se neko zali na to, nikad ne bi pomislio da bi to mogao da bude problem kod p30 pro.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Kakva je baterija, nema neki battery drain, posle update? Nebih da kvarim. [emoji3]
3abf6ca8ea490f01a995af828a76293a.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
I sad stize jos neki djavo od zakrpe. Ove sitne me najviše plase
Screenshot_20201027_202339_com.huawei.android.hwouc.jpgScreenshot_20201027_202400_com.huawei.android.hwouc.jpg

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Probaj ovo da uključiš (ako već nisi)
ebcc8b3c4d8b075cfc9eb73235d36089.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Gde se to nalazi?
Kod mene je na engleskom i kako god da potražim tu opciju ne vidim.

Poslato sa Huawei P30 Pro
 
Developer options. Tamo je.

Huawei P30
 
Da bi ti se pojavio developer options moraš najpre da uradiš sledeće:
Settings - about phone (tapni 5-6 puta na build nomber, dok ti se ne pojavi obaveštenje - you are developer now).
Onda uđeš u system & updates i tu se sada nalazi opcija developer options.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
@omtw hvala, prorade!

Poslato sa Huawei P30 Pro
 
Zasto mi be prikazuje rezoluciju slike (10mp,40mp,...)? Da li je to do verzije androida?
 

Prilozi

  • Screenshot_20201028_203057_com.huawei.camera.jpg
    Screenshot_20201028_203057_com.huawei.camera.jpg
    270.7 KB · Pregleda: 87
Da, opcija je pomjerena u dodatke za kameru, high resolution photo.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Pa nije bag nego su jednostavno pomjerili opciju tamo

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Je l poručivao neko neke mat folije za 30 pro, da može da preporuči?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
To je maska?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Kragujevac, cimanje mi do tamo, ima ovde super folije da se lepe, ona gumirana bude 800din, ali nemaju mat u ponudi.. Koliko je kod njih mat ako si lepio I znaš?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Videh, hvala
Cene su hahahahhahah

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ja jedno vreme razmialjao da stavim clear foliju i to kompletan tel, ali vidim da ima dosta negativnih komentara

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Ko voli da koristi telefon bez silikonskih obloga i sličnih zaštita ove folije su prava stvar.
Naravno, telefon neće postati sa njima neuništiv ali pružaju solidnu zaštitu.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ja pozadi koristim Baseus neku ultra tanku plastičnu, jedva se oseti. A opet ako ispadne da se ne grebe bar. A na ekranu samo foliju, ova je super za 800 ali bih mat zbog otisaka od prstiju.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Pretpostavljam da nije najadekvatnija tema da pitam, ali razmišljam se izmedju P30 Pro i Realme X3 pa me zanima po pitanju kamere da li neko ima predstavu šta mu ispada bolji izbor?
 
E pa da kažem par stvari: crkao mi display na P30, ne znam kako jednostavno jedno jutro, pojavilo se crnilo na nekoj 1/4 ekrana i do popodne na 90% ekrana, pošto mi je telefon u garanciji odnesem u Telenor i pošalju oni telefon, i dobijem poruku da je prihvaćena reklamacija i vrate ga nazad (zamenjen displej, čitač otiska, uradili i update softvera)... Elem, koliko sam ukapirao telenor to šalje ovlašćenom serviseru i ne znam kog da hvalim - telenor ili njih, ali ja sam predao telefon u ponedeljak uveče, a dobio ga u četvrtak u podne. Svaka čast.

A sad ono zbog čega i pišem post, sada kada god mi se otvori tastatura (njegova defaultna swiftkey koju inače koristim od kad se pojavila i na drugim telefonima) uvek dobijem onaj zvuk notifikacije, i to me strašno nervira. Ima li načina da se ne čuje ništa kad se pojavi tastatura?
 
E pa da kažem par stvari: crkao mi display na P30, ne znam kako jednostavno jedno jutro, pojavilo se crnilo na nekoj 1/4 ekrana i do popodne na 90% ekrana, pošto mi je telefon u garanciji odnesem u Telenor i pošalju oni telefon, i dobijem poruku da je prihvaćena reklamacija i vrate ga nazad (zamenjen displej, čitač otiska, uradili i update softvera)... Elem, koliko sam ukapirao telenor to šalje ovlašćenom serviseru i ne znam kog da hvalim - telenor ili njih, ali ja sam predao telefon u ponedeljak uveče, a dobio ga u četvrtak u podne. Svaka čast.

A sad ono zbog čega i pišem post, sada kada god mi se otvori tastatura (njegova defaultna swiftkey koju inače koristim od kad se pojavila i na drugim telefonima) uvek dobijem onaj zvuk notifikacije, i to me strašno nervira. Ima li načina da se ne čuje ništa kad se pojavi tastatura?
Kad dobijes notifikaciju, spusti roletnu, i prevuci to obavestenje ulevo, pojavice ti se settings-zupčanik, podesi tu notifikacije za tastaturu
f4aab466a9abf4f8080efbf30416042e.jpg


Sent from my P30 using Tapatalk
c8adc578ced7020df75b087451922ec5.jpg
 
Poslednja izmena:
Koliko vidim u aplikaciji Podrška više nema one opcije za ažuriranje.?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno