Šta je novo?

MTS na satelitu

Od sledećeg meseca valjda i za one kojima je istekla UO.
 
Rekli mi iz mtsa za msat sto se tice hd kanala tu nece biti kraj. Treba happy prva pink b92 uskoro da puste u hd
 
Sta vredi kada počne premier liga nećemo moći da gledamo.Ima da gase signale.
 
Nece ići signal preko satelita koliko sam ja čuo.Ko ima mts satelit ne moze da gleda .
 
Za premier ligu bice dovoljna i viljuska da se ubode na m-satovu satelitsku antenu.
 
Ja vam kažem, a da li je glupost to je na vama.Ja sam čuo da ljudi koji imaju total tv ne mogu da gledaju premijer ligu na sport klubu.
 
Izvinjavam se na dve poruke ,meni je na drugom forumu rečeno da premier liga nalozi da se ugasi signal kada idu utakmice za ljude koji prate preko satelitakih platformi.
 
Sve je moguce a pogotovo u zemlji Srbiji,malo se platilo za premier ligu,trebali su da je otkupe za milijardu,mozda tad nebi bilo problema.
 
Necu nista da tvrdim ali mi rekli na nekom Hrvatskom forumu.Fazon nećeš moći da gledaš ako je preko satelita ,gasi se signal.Ja se bas smorio.Nadam se da nije istina, ima da raskinem ugovor.
 
Naravno da nije istina
 
Isteko mi box 3, vratio sam opremu za net, ali nisam satelitsku i stb box za m:sat. Rekli su da ce poslati ekipu. A prodje 10 dana. Da vratim li samo stb box ili da im ponesem i tanjirce? Procitah negde da ne uzimaju satelitsku (tanjirce).
 
Ekipo dali ste primetili recimo kao slika na arene drhti, trese se nije stabilna od vreme na vreme na mts satelitsku? Procitao na forumu da jedan promenio je hdmi kabel kupio kvalitetniji jer ovaj sto daju oni je katastrofa i slika mu je bila super. Dali vi imate problema sa msat?
 
Isteko mi box 3, vratio sam opremu za net, ali nisam satelitsku i stb box za m:sat. Rekli su da ce poslati ekipu. A prodje 10 dana. Da vratim li samo stb box ili da im ponesem i tanjirce? Procitah negde da ne uzimaju satelitsku (tanjirce).
Ja otkazao par dana pre nego sto su ubacili Premium u HD, i presao na IRIS. Rekli su mi da ce doci da skinu i nose.
 
Ja otkazao par dana pre nego sto su ubacili Premium u HD, i presao na IRIS. Rekli su mi da ce doci da skinu i nose.
Pa cija je antena kad istekne ugovor njihovo ili nase vlasnistvo?Cini mi se kod totala da je vlasnik korisnik jer nikome ne skidaju?
 
Mani su rekli da ce doci po resiver i antenu, i u ugovoru pise da je njihova, ali evo jos ih nema. :D
Znam da je ranije bilo da antena ostaje korisniku, ali kontam posto nisam platio prikljucivanje i opremu, zato pripada njima.
 
Mani su rekli da ce doci po resiver i antenu, i u ugovoru pise da je njihova, ali evo jos ih nema. :D
Znam da je ranije bilo da antena ostaje korisniku, ali kontam posto nisam platio prikljucivanje i opremu, zato pripada njima.
I ja ih cekam vec mesec dana. Cak sam i odneo u poslovnicu m:sat stb nisu hteli da prime. Kazu docice ekipa sve zavedeno. A na moj mts aplikaciji uredno pise da je jos uvek aktivan m:sat. Dodje li racun za m:sat, sa zadovoljstvom cu odneti tanjirce i stb na salter u poslovnici.
 
Pa isto je i kod mene. Sa tim sto sam ja potpisao raskid saradnje, tako da ne mogu da mi poslju racun.
 
Nazad
Vrh Dno