Šta je novo?

MTS na satelitu

Arene nisu u hd-u.
Mene ne interesuje sto su ubacene te nove arene,al u ovom paketu arene trebaju da budu u hd-u.
I to njima tamo stoji i pise u sistemu al kod korisnika to nije tako.
Ne pise u ugovoru da Arene moraju biti HD ? Imaju pravo da menjaju kvalitet slike, ne pise na sajtu da je HD.
 
Ne pise u ugovoru da Arene moraju biti HD ? Imaju pravo da menjaju kvalitet slike, ne pise na sajtu da je HD.
Niko nije rekao na sajtu,nego u njihovom sistemu,sajt i sistem nisu isti.
Tebi ako se svidja sd format ti slobodno nastavi da gledas i placas sliku iz proslog veka,ja to sigurno necu.

Pozdrav i svako dobro.
 
Ima smisla ovo sto prica momak gore koji je zapeo za arene u HD i u potpunosti ga razumem, ja sam zaljubljenik u sport, a u ovako ocajnoj rezoluciji na tim arenama mogu da pogledam jedino Partizan kad ne odem na tekmu, ovo ostalo teska prica...nikakav gust cak ni Liga Sampiona nije na ovako raspaloj rezoluciji. Kapirao sam da ce ove nove arene za HD morati nesto dodatno da se plate, nisam znao da nije tako, s tim u vezi i ja cu ih smarati ako ne rese ovo do kraja decembra.
 
Dali neko moze da otvori uredjaj to vam je dva minuta posla, hvala, i uslika maticnu plocu u visokoj rezoluciji?
 
Jesu, idioti :(
Polako izbacuju sve što je zanimljivo, a ostaće na kraju samo kanali sa nacionalnom frekvencijom, arene, i neki nebitni kanali koji su, pretpostavljam, svima na "skip" listi
 
Dragi forumaši srećna Nova Godina. Danas je 1.1.2022. a ARENA PREMIUM i dalje u SD-u.
 
Zvao sam ih 30.12.2021,i ono sto su mi rekli da resavaju problem al da ne znaju kada ce arene premium biti pustene u HD-u,to su me posle prijave pozvali iz tehnicke sluzbe pa mi rekl,jer operateri nemsju pojma da one nisu u hd-u.
Al ono sto je amaterski i neprofesionalno je ,kad ih pozoves njihov operater koji se javi on tvrdi da u sistemu arene premium stoje da su u hd-u neznajuci da one nisu i da se to pokusava resiti.

Zato nebi bilo lose da sto vise poziva ima ka mts-u i da prijavljuje problem sto arene premium nisu u hd-u.
 
Da li možete napisati kakve su kod vas vrednosti jačine i kvaliteta signala?
Kod mene je jačina 91,92%, a kvalitet varira od 72% - 83%.
 
Poslednja izmena:
Ne znam stvarno, to mi je na poslu, pa ne obracam paznju cesto, ali nije bilo ovako pre par dana, nikad nije bilo ispod 90%
 
Za razliku od korisnika box paketa crveni plavi koji gledaju preko optike ili bakra mi korisnici msat nemamo kanale poput insajdera ,una i jos za dosta kanala smo uskraceni,(pisem za start i plus pakete) kao da smo delimicno mts,a sto imamo veoma mali broj hd kanala godinama to je tek druga prica,ponizavajuce sa njihove strane.
 
Za razliku od korisnika box paketa crveni plavi koji gledaju preko optike ili bakra mi korisnici msat nemamo kanale poput insajdera ,una i jos za dosta kanala smo uskraceni,(pisem za start i plus pakete) kao da smo delimicno mts,a sto imamo veoma mali broj hd kanala godinama to je tek druga prica,ponizavajuce sa njihove strane.
Zavisi koliko mesta na transporderu su zakupili ovi iz MTS-a.
Ako je ceo transporder popunjen nije ni čudo što ne ubacuju nove kanale jednostavno nema gde.
Satelit je za razliku od optike veoma ograničen frekvencijama
 
Zavisi koliko mesta na transporderu su zakupili ovi iz MTS-a.
Ako je ceo transporder popunjen nije ni čudo što ne ubacuju nove kanale jednostavno nema gde.
Satelit je za razliku od optike veoma ograničen frekvencijama
Bas cudno ako je toliko ogranicen posto ima vise od 100 stranih kanala koji eto sluze cisto da budu tu iako ih na sajtu mts uopste nema,mislim nevode se da su u okviru paketa,tuznooo....
 
Bas cudno ako je toliko ogranicen posto ima vise od 100 stranih kanala koji eto sluze cisto da budu tu iako ih na sajtu mts uopste nema,mislim nevode se da su u okviru paketa,tuznooo....
To što im je spisak neažuran na sajtu nema veze sa kapacitetom na satelitu.
Isto to radi i TotalTV samo su na drugom satelitu.
 
To što im je spisak neažuran na sajtu nema veze sa kapacitetom na satelitu.
Isto to radi i TotalTV samo su na drugom

To što im je spisak neažuran na sajtu nema veze sa kapacitetom na satelitu.
Isto to radi i TotalTV samo su na drugom satelitu.
Bezpotrebno imaju te strane kanale na to sam mislio...,ako vec pises da su ograniceni sa kapacitetom na satelitu , a nisam ni spomenuo da je spisak kanala na sajtu povezan sa kapacitetom
 
Bezpotrebno imaju te strane kanale na to sam mislio...,ako vec pises da su ograniceni sa kapacitetom na satelitu , a nisam ni spomenuo da je spisak kanala na sajtu povezan sa kapacitetom
A možda su to otključani strani kanali koje samo reemituju preko svoje platforme.
Preko satelita je CS na našem području uvek bio bolja varijanta nego da se uzme paket kod operatera.
 
Bezpotrebno imaju te strane kanale na to sam mislio...,ako vec pises da su ograniceni sa kapacitetom na satelitu , a nisam ni spomenuo da je spisak kanala na sajtu povezan sa
Bezpotrebno imaju te strane kanale na to sam mislio...,ako vec pises da su ograniceni sa kapacitetom na satelitu , a nisam ni spomenuo da je spisak kanala na sajtu povezan sa kapacitetom

Bezpotrebno imaju te strane kanale na to sam mislio...,ako vec pises da su ograniceni sa kapacitetom na satelitu , a nisam ni spomenuo da je spisak kanala na sajtu povezan sa kapacitetom
Imate na sajtu mts tacan spisak kanala. Fale samo 3 HRT kanala i na nekim pise da su HD, ali vise nisu kao sto na nekim pise da nisu a ustvari su u HD. Trebali bi to ispraviti. Ti strani kanali nemaju veze sa mts. Nisu oni jedini koji imaju svoje kanale na astri.
 
Meni su rekli da nemaju tu informaciju. Ja odustajem i otkazujem sledeci mesec. Ne zelim da im placam ovu sramotu od slike
 
Ovo nije u redu sta rade sa korisnicima kad sam uzeo msat sve sam imao u hd da gledam utakmice od kada se pojovijo ovaj arena premijum kanal sve najbolje utakmice stavljaju tu i to u sd slici sramota
 
Nazad
Vrh Dno