Šta je novo?

Black Friday [2018]

Mislim da su vecinu popusta vezanih za IT organizovali uvoznici, a ne maloprodaje, i da je to razlog zasto su samo neki brendovi i artikli na snizenju.
 
Ja sam zvao danas call centar Gigatrona da proverim sta je sa mojom porudzinom pa su mi rekli da su u guzvi, da imaju oko 1000 porduzbina koje cekaju pa da samo budem strpljiv dok obrade sve.
 
Evo sta sam ja danas ufotkao u Tehnomaniji ma Dusanovcu. Ne znam da li imaju ovo u ponudi na sajtu.

A mogao bih ocigledno i telefon da promenim. :)
 

Prilozi

  • 20181124_180719.jpg
    20181124_180719.jpg
    1,015.1 KB · Pregleda: 402
  • 20181124_181209.jpg
    20181124_181209.jpg
    718.2 KB · Pregleda: 377
  • 20181124_181213.jpg
    20181124_181213.jpg
    718 KB · Pregleda: 355
  • 20181124_182147.jpg
    20181124_182147.jpg
    796.4 KB · Pregleda: 344
Poslednja izmena:
E maler, taman sam juče naručio i platio karticom nešto za +30k, očekujući da neće biti boljih ponuda. :(
 
Na koji mail se moze poslati pitanje Gigatronu u vezi kreirane porudzbine? Kada popunim pitanje na sajtu gde je kontakt forma, dobijem sistemsku gresku.

Kreirao sam porudzbinu, uplata je prosla, ali nisam dobio na mail potvrdu.
 
Poslednja izmena:
Rama, koja bolja? Pa ovi kodovi ne vaze ako vec ima popust/akcija/promocija/pomen/pramen/ramen na artiklu :D
U prevodu tipicno mazanje ociju.
 
A jos su i cene nerealno podignute u zadnjih par dana.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Kako dopremaš do Srbije?

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ćale je šofer, vozi gore svake druge nedelje.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Za neke stvari bi mozda bilo cak isplativo da se 3-5 ljudi skupi na forumu i podele troskove za put do EU i nazad (cenim oko 100€ po osobi) ili jos bolje ako neko ima kombi, pa da se napravi Benchmark Tours (kad su mogli penzioneri da organizovano idu autobusom u Madjarsku po kobasice, valjda mogu i mladji po hardware) :d
 
Rama, koja bolja? Pa ovi kodovi ne vaze ako vec ima popust/akcija/promocija/pomen/pramen/ramen na artiklu :D
U prevodu tipicno mazanje ociju.
Regularna cena, čekao sam sa kupovinom do crnog petka očekujući bolju ponudu, kako je nije bilo poručio po regularno I sada ostao kratak za 3k :d
 
Za neke stvari bi mozda bilo cak isplativo da se 3-5 ljudi skupi na forumu i podele troskove za put do EU i nazad (cenim oko 100€ po osobi) ili jos bolje ako neko ima kombi, pa da se napravi Benchmark Tours (kad su mogli penzioneri da organizovano idu autobusom u Madjarsku po kobasice, valjda mogu i mladji po hardware) :d
Nije problem otici, problem je proci nasu granicu bez da te oderu jer neces preci toliki put da kupis 1 kom sluski...

TT over 6X
 
Ako ne uzimas povravaj pdv-a, ne mogu ni nasi da te oderu...

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Povracaj pdv-a se vrsi na eu strani i nase to uopste ne interesuje.
Ono sto ih interesuje je roba vece vrednosti koju mogu da ocarine i jos udare ne male kazne ako ne prijavis za carinu...

TT over 6X
 
Nije problem otici, problem je proci nasu granicu bez da te oderu jer neces preci toliki put da kupis 1 kom sluski...

TT over 6X

Kupiš nove sluške, staviš ih na uši na granici. Kupiš nov telefon, staviš ga u džep, i kupiš nov laptop, staviš ga u krilo. Problem rešen :d

Hint: Giga Moravac :laugh:

[YOUTUBE]y0qrYsQU89E[/YOUTUBE]
 
Који црни црни петак и распродаје. Измишљени hype да би продавци мало спустили цене на производе које или иначе слабо продају или једноставно у том моменту имају превише робе на стању.
Гледао сам пар ствари и на страним сајтовима и никакав конкретан попуст нисам видио.

Ево малопре баш гледам на Алију Anker Soundcore 2 звучник са шокантних 51% попуста тако да није 60еур него 29еур.
Ја сам тај исти звучник купио прије 6 мјесеци по цијени од 27еура... толико о black friday, cyber monday..
 
Ima li neka Cyber Monday akcija? :D
 
Cyber monday... Bruka.
Gigatron se po meni najvise bruka sa ovim šok popustima. Ako je 10% popusta šok, šta je onda u pola cene? :D

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
^Pa šta je? Jesi li ostao šokiran tako malim popustom? Sigurno da jesi :D :D :D
 
Nazad
Vrh Dno