Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Zvao, 27300 da budemo precizni[emoji849]

Sent from my p30pro using Tapatalk
 
^ ali za te pare od probmobija dobijas garancijiu na ekran 2god, bateriju, konektore, okvir i narvno IP68 garancija. Kod domacih servisa platices 150-200€ a pitanje kvalitet ekrana i garancije kako ce vrediti.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Drugar je bas nedavno 150evra platio zamenu celog ekrana na s10e u domacem servisu , ali ne znam dal ima i dalje ip68 zaštitu.
 
Pa ako je u ovlascenom servisu radio trebalo bi da ostaje IP sertifikat.

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
Ovo je rekord za ažuriranje. 03. Avgust

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Nije samo security
3cc0ccae415b9e3fb55b589b991a18f7.jpg


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ako nekom treba za s10e,dve hidrogel folije,narucene preko alija,stigle kasno,razbio fon[emoji16],nek se javi na pm
152d0b37cc7bb83e3adadc520ab00fc4.jpg


Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Djilke,moram da te pitam jel ti imas nesto protiv mene?Nonstop mi lupas pecke,pocinje da me bude strah da bilo sta napisem na forumu,delis mi konstantno kaznene poene,imam utisak kao da me pratis covece.Ako hoces,banuj me i gotovo.I da ne bi bilo totalno off,imao nameru da poklonim ali decko se ponudio da refundira troskove sam.Da sam hteo da prodajem okacio bih na podforum gde i treba.Sad radi kako ti volja.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Zato sto se pise poklanjam, a ne javite se u PM, jer to lici kao oglas.
 
Mislim da je nebitno da li prodaje ili ne. Ispravno je što je tražio u PM jer ako poklanja ne treba i poštarinu da plati a i javno se ne ostavljaju privatni podaci. Ta zaštita nije više od 2$ na aliju..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pozdrav drugari imam jednu masku na preklop na poklon kome treba neka se javi na pp da ostavi kontakt podatke gde da mu posaljem.
bc3240eb75b0cef661b578f1e4f7b536.jpg
511eb1971444388018863800849503f8.jpg


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Da maska je za samsung s10 plus.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Na suncu mi je ekran S10+ gotovo potpuno crn, primarno vidim refleksiju svog lica. Pokušavao on-off adaptive brightness varijante, resetovao learning process, ali ništa ne pomaže... Posebno me nervira kod slikanja. Za ostale potrebe se već nekako snađem, ali kad mi se to desi kod slikanja dođe mi da ga zveknem o zid :mad:

Neki savet za poboljšanje?
 
Burn in.jpg

jel ovaj pravougaonik (iznad središnjeg software dugmeta) burn in ili ne?
vidi se jedino pri jakom spoljašnjem osvetljenju i beloj podlozi na telefonu. u drugim situacijama ne.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da jeste. Probaj neke " burn in test " aplikacije sa plejstora.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Čiji mi se da ako se vidi samo u tim slučajevima da ti se underscreen fingerprint vidi.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
jel podložno reklamaciji ili ne?
ako se svima prikazuje znači ne?
s druge strane, zašto bi pravio kompromis da mi se na suncu vidi ova glupost?
 
Nije podložno, to je fp senzor i na svakom samsung tel se vidi pod određenim uglom i svetlom.

Sent from my OnePlus 8 Pro
 
Potvrđujem da se vidi. Do sad nisam primećivao, morao sam da upalim lampu.
 
Ukucaj u dialeru *#0*# i dobices opciju za testove telefona. Na slici koju sam postavio je taj meni, probaj red, green blue i ako se tu vidi onda je burnin. Pri testu zvekne osvetljenje na maksimum i ne treba ti bater lampa, ali sigurno je sto svi kazu fp.
57d779be967246f48e08b1b3f4409874.jpg


Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Pozdrav, jel neko mozda koristi Nilkin superfrosted futrolu na S10+? Koristio sam je na S8+ i bila mi je super zbog gripa, lepo mi je telefom ležao u ruci, pa me interesuje da li neko koristi ovde i na S10+ i kakvi su utisci? Ili možda preporuka za nešto slično?
 
Nazad
Vrh Dno