Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Ako je ostao zakljucan bootloader, ne moze nista da uradi.

Sent from my Pocophone F1 using Tapatalk
 
Telefon je danas online ali ne može da ga locira preko mi naloga. Tolike silne provere bezbednosti, ne možeš da menjaš romove kako ti hoćeš zbog arb bla bla a ovamo ne možeš da pronađeš izgubljen telefon jer im sajt ne radi kako treba. Aktivirah lost i ostavih poruku i br telefona (ne znam zašto to odmah ne uradih). Sad bi trebalo da telefon ne može da koristi uopšte na miuiu jer će stalno da mu traži lozinku od mi naloga. Bar je kod mene tako. Bez lozinke samo custom rom neki.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
Pa da, to je to, nikako da proradi lokacija. Ja pokisavao, googlao i nisam resio. Ne svidja mi se to uopste. Uzdas se u dve jako bitne opcije, sos i lokacija telefona i nagrabusis jer ne radi.

Tapatalk from Poco loco
 
Gcam nema stabilizaciju videa?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Gcam je za slikanje, za snimanje samo fabrička aplikacija ili open kamera.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pa da, to je to, nikako da proradi lokacija. Ja pokisavao, googlao i nisam resio. Ne svidja mi se to uopste. Uzdas se u dve jako bitne opcije, sos i lokacija telefona i nagrabusis jer ne radi.

Tapatalk from Poco loco
U**'* se klinac i danas vratio fon. Uredno je promenio šifru za otključavanje ekrana i čačkao po instagramu. Ostaje nedoumica da li je lost on opcija prikazala poruku na ekranu ili je klinac video instagram profil pa je znao čiji je fon jer mu je to profesor. Uglavnom, nije hteo da ga vrati dok ga nismo zaključali što je [emoji106]

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Kako je mogao da promeni šifru ako je bila? Sem jedino ako je znao šifru ili je bila 1234.
 
Nije bilo šifre za zaključavanje ekrana, nju je klinac sam podesio kad se igrao telefonom. Mislim na šifru od mi account-a koju mu je telefon zahtevao tek juče kad sam aktivirala lost mode preko mi naloga. Kad se ode na lost mode izbaci prozor da se otkuca poruka i broj telefona i ne može da se aktivira fon bez šifre nikako. Telefon je ustvari vlasniku ispao iz džepa pa je dete našlo, malo se zanimalo i onda ipak rešio da ga vrati. [emoji4]

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Imao sam prosli aparat Mi A1 e sad kada sam uzeo Poko i ukljucio Mi cloud imam problem da ubacim recovery phone number jer mi kaze This phone number is already associated with another account. Kako da resim to?
 
Poslednja izmena:
isto i mene tako zezalo kad sam prelazio sa redmi 5 plus,a ranije na redmi mi je uvek radio mi cloud backup

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
jesam[emoji3],kad sam napravio drugi mi nalog i uradio beckap sa racunara koji sam srecom napravio za svaki slucaj

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Glupi kinezi uvek zakomplikuju nešto. Ja zato za svaki slučaj uradim backup i na kompu, nikad se ne zna kad će da zeza Mi Cloud.
 
Ajde bekap ali ne radi ni Find device. Jedino pobrisati naloge pa opet registrovati?
 
Poslednja izmena:
Isti problem duplira bezveze naloge u zavisnosti kako se ulogujete na nalog. Ako je preko emai adrese onda izbaci gresku da je telefon vec iskoriscen, tako da je resenje mog problema bilo u tome da se ulogujem putem broja telefona pa kasnije se samo povezete preko googla i unesu se ostali podaci. Tek tad provali da postoje ostali nalozi i postoji mogucnost brisanja starog naloga. Backup obavezan ako ste koristili stari nalog za mi cloud itd.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja ne mogu da upisem recovery phone kaze iskoriscen. :smash: mislim jeste bio na Mi A1 ali je koliko se secam izlogoovan kad sam ga prodao.

Uspeo sam da namestim nekako :) i sada kad je ukljucen gps nadje telefon. Ja pretezno drzim gps ugasen
 
Poslednja izmena:
Jel se desava nekom da kad slika a ukljucen mu je blic slika pregori? Pokusao sam par puta psa da slikam, u polu tami recimo. Blic okine ali telefon ne zatvori blendu u odnosu na nivo blica. Od deset okidanja, vise od pola je takvo. Radi se o kameri iz prvog posta. Izasao je i update te kamere ali za RN7 i Razer phone2 koje nerade na poko, iako je ova druga recimo u poko temi na xda.
 
Jel se desava nekom da kad slika a ukljucen mu je blic slika pregori? Pokusao sam par puta psa da slikam, u polu tami recimo. Blic okine ali telefon ne zatvori blendu u odnosu na nivo blica. Od deset okidanja, vise od pola je takvo. Radi se o kameri iz prvog posta. Izasao je i update te kamere ali za RN7 i Razer phone2 koje nerade na poko, iako je ova druga recimo u poko temi na xda.
Mojoj supruzi se to desava zbog maske koja nekako reflektuje odsjaj blica, bez maske sve ok.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
stvarno zbog maske[emoji3],ko bi reko.imam nillkin masku i sa blicem gcam pegori sliku,bez maske slika extra.sad cu da probam sa onom tankom originalnom maskom.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Sa fabričkim silikonom biće još gore. Probao ja već par puta, sa blicem ne mogu da ispadnu slike kako treba.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
ova bela je sa fabrickom masko a druga normalna je bez.a ja mislio da gcam baguje sa blicem
23cc8dd06c4741801e46d2922055d066.jpg
d9ea30348496d6ab70b79f39ca4fc6fd.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sam uzeo Nillkin Frost i nemam problema

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
i ja imam nillkin frosted ali sa njom isto pregori sliku

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
mene ubi u pojam iphone...
sednem li u kola sa zenom(ona ima to *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* od tel),odma joj ss nakaci na bluetooth u kolima.nema trika jednom da omane i to mi tako ide na zivce..
jel ima neki program ili nesto da ubrza rad BT?

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Meni se auto i fon upare preko BT momentalno. Inicijalno uparivanje je trajalo minut mozda. Sada je uparvanje trenutno.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno