Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Pa najbolje da bude nova posle god dana i da ne izgubi ni 1 procenat kapaciteta. Ja ocekujem 10 % i za 6 meseci, korisitim dosta telefon plus igram i igre malo zahtevnije. Sve je to normalno u zavisnosti od koriscenja. Ja brt msm da bi se smejali u servisu kad bi odneo i rekao da je izgubila par procenata (plus tamo neka app to pokazala)
 
Gde sem u mob outfiters moze da se nadje kod nas neka folija onaj fazon dbrand i sl... ima li mozda neko da prodaje kome je visak. Treba mi za ledja i ivice.

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
 
Da li postoji neki call recorder koji radi bez root-a na N9?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Предња камера не може да ухвати фокус, је л зна неко шта је проблем? И оловка неће да се конектује..

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Za kameru izbrisi podatke kamere, ako ne pomogne onda factory reset, ako ne pomogne i to onda servis.
A za olovku ne znam sta bi moglo da bude problem.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Највероватније је до камере..

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Imas garanciju?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Imas garanciju?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
Полован је телефон, али прихватили су рекламацију, вероватно је промењен екран па је упала нека прашина, нешто ми они сензори и камера нису баш у центру оних кружића на предњем панелу

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nasao sam resenje za call recorder bez roota (ne znam da li je vec bilo :) ). Potrebno je da menjate CSC na neku zemlju u kojoj je dozvoljeno da se snimaju razgovori. Ima vise nacina ali najjednostavniji i najsigurniji je da nabavite SIM karticu iz neke od ovih zemalja:

Kod:
Bangladesh (BNG) Call only
Thailand (CAM/MYM/THL) Call + SPay
Egypt (EGY) Call only
Israel (ILO) Call only
Laos (LAO) Call only
Libya (BTC/LYS) Call only
Nepal (NPL) Call only
Sri Lanka (SLK) Call only
Allergy (TMC/WTL) Call only
Tunisia (TUN) Call only
Vietnam (XXV) Call + SPay

Sa nekim karticama aktivira se i SPay.

Treba samo da se uradi factory reset sa tom karticom i prilikom restarta pitace vas da li hocete da zadrzite stara podesavanja ili nova. Birate nova i CSC je promenjen. Mozete da ubacite posle nasu karticu kada zavrsi sva podesavanja, CSC ce ostati isti.
Nema ni potrebe da se instalira aplikacija za call record jer Samsung ima fabricku koja ce vam se pojaviti u dajleru i radi bez greske.
Sim karticu sam imao neku iz Egipta, a vidim da narucuju Thailand sa ebay.
 

Prilozi

  • unnamed (2).jpg
    unnamed (2).jpg
    102.9 KB · Pregleda: 143
  • unnamed (1).jpg
    unnamed (1).jpg
    250.3 KB · Pregleda: 139
Poslednja izmena:
Hahaha, imam neku iz Tunisa iz ove godine , moram da probam kasnije...thx

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ako neko ima da posalje pa da vratim :D :D
Inace jutros ubacio apdejt sa novem pecem, nista novo samo security
 
Kod mene opet pocinje fransiza.Posle servisa zbog nedostupnosti,lepo radilo i trajalo je mesec dana i sad ponovo pocelo.Planiram ponovo do telenora da reklamiram a sta ce da bude nisam vise pametan.Za svaki slucaj sam prebacio poruke o nedostupnosti kao dokaz.Trazicu da mi odmah zamene uredjaj ako budu hteli,tako da vise zavrsavam sa samsungom za vek vekova,jer nema samsunga sa kojim nisam imao problema osim note 4.
 
tako da vise zavrsavam sa samsungom za vek vekova,jer nema samsunga sa kojim nisam imao problema osim note 4.

Izgleda da je do tebe problem :) Ja od S2 pa do sada, nijedan problem sa samijem. Eno, S4 iz 2013 jos uvek radi svaki dan(za sina, YT, wa, viber), sa originalnom baterijom...
 
I treba bataliti exynos sljamsung. Prodaju maglu sa ovim verzijama.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Eh, kad bi Xiaomi napravio telefon sa olovčicom, gde bi nam bio kraj...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Je l stigla uopšte novembarska zakrpa za SEE?! Ništa, a?!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ovaj mesec okasnise, obicno bude na pocetku, i ja se iznenadio, ne znam da li je uopste i bio novembarski, mozda ovih dana.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ali zato možemo da idemo na Android 10 Beta [emoji123]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jel ima netko ideju zasto bi n9 mogao biti nedostupan iz prvog ili drugog pokusaja jer u servisu prvi put prihvatili reklamaciju zamenivsi plocu i posle dve nedelje opet isto.Ponovo slao na reklamaciju u servis pro mobi,konstantovali da je sve ok i reklamacija odbijena.Znaci opet sam na istome a koristio sam u zamenu huawei sigurno 10 dana,nisam znao sta znaci biti nedostupan a signal ima i pod zemljom,pricam gde samsung opste nema signal,pa se upitam zasto sam dao tolike pare kad sam mogao uzeti huaweia i da me ne boli glava.Ima li netko kakav predlog kako da resim to sa ovima iz telenora jer jos godinu dana imam garanciju a cinjenica je da huawei radi lepo a samsung nece?
 
Probaj da ga prebaciš ručno samo na 2g ili na 3g. Moguće da 4g ima slab signal kod tebe...
Testiraj ga sa drugim operaterom. Ubaci drugu sim karticu par dana i vidi kako se ponaša.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Moram vam priznati da je One UI 2.0 lep pre svega. Doslo je do sitnih kozmetičkih promena, meni dopadljivih.

Što se tiče pokreta (gestures) znatno su poboljšali, nekako su intuitivniji.

Samsung tastatura je isto bolja, sada kursor lepo može da se šalta preko spacea.

Kamera mi deluje bolje, ali to ću tek sutra da se igram.
31f289dfcaef84e477cc8c767981aa0f.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jel si se to prijavio za betu,ako jesi kako???
Ili si skinuo odnekle Betu??

Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
 
Nisam se prijavio. Odradio za 10 minuta preko SDK platforme.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
I koje su prednosti 10ke, ako ih ima? Šta su ovaj put uklonili od opcija?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
I koje su prednosti 10ke, ako ih ima? Šta su ovaj put uklonili od opcija?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Tek sam ga nabacio. Moram malo da se igram, da bih došao do nekog zapažanja.

Jedna stvar koja mi se u prvih mah ne svidja je to što u aplikaciji kamere nema drugih modova odmah dostupnih, već su u "more" kao kod Huawei telefona.

Tu su samo live focus, obična foto i video
d759ef60e83892bf159ea35003eed3fa.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Tek sam ga nabacio. Moram malo da se igram, da bih došao do nekog zapažanja.

Jedna stvar koja mi se u prvih mah ne svidja je to što u aplikaciji kamere nema drugih modova odmah dostupnih, već su u "more" kao kod Huawei telefona.

Tu su samo live focus, obična foto i video
d759ef60e83892bf159ea35003eed3fa.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Mozes ih izvaditi iz "More" xd

evo nesto sitno sta ima na OneUI 2.0


Moze se instalirati lako.

Gcam ne radi- bar kod mene..U kameri nema vise 10s " Long shutter" (ali ovo je bug verv)....I cini mi se kamera za nijasnu losija nego na pie

dobre strane su dex za pc-sada moze preko usb, novi ui za device care i ove animacije
 
Poslednja izmena:
Kako misliš dex preko usb?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Mislio sam da za to treba hdmi zato sam i pitao a nisam znao da može i note 9.

Hvala na pojašnjenju!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno