Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Mislio sam da za to treba hdmi zato sam i pitao a nisam znao da može i note 9.

Hvala na pojašnjenju!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

trebao je do sada...ali sa ovom android 10kom je dosla i ta novina...iskreno nikad mi nece to trebati ali okej lepo :D
vise bi mi znacilo da su uradili neko poboljsanje na kameru, a pogotovo prednju, u nocnim uslovima(kada padne malo mrak) je uzasna
 
Nije loše ne mora se kupovati hdmi kabal, što se tiče kamere nisam neki stručnjak ali mislim da je solidna noću.

Kako koji novi telefon izlazi sve više sam mišljenja da je note 9 telefončina jos za naredne 2-3 godine.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nov telefon, tek konfigurisan, stavljen na punjač i izbaci upozorenje sa kapljicom, kao detektovana vlaga u konektoru i neće da se puni.
Naravno, vlage ni blizu. Probano i sa drugim punjačem. Baterija je prazna pa ne može da se podigne i nešto resetuje... neka ideja?
 
To svakako ja bih dao do 700e max tu negde cekam plus model.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nov telefon, tek konfigurisan, stavljen na punjač i izbaci upozorenje sa kapljicom, kao detektovana vlaga u konektoru i neće da se puni.
Naravno, vlage ni blizu. Probano i sa drugim punjačem. Baterija je prazna pa ne može da se podigne i nešto resetuje... neka ideja?

uzmi fenom pokusaj malo da "izduvas" ili isusis port... citao sam negde da je to neko radio


Ili evo i ovo:

Here is a fix.

1. Turn off phone.

2. Partially put charging cable in charging port (about 20% in).

3. Start Phone.

4. When Samsung model number appears push in cable 100%.

5. Phone starts charging.
[/B]

1.Ugasi fon
2.Gurni kabli u fon ali samo jedan deo
3.upali
4.kada pokaze model telefona gurni do kraja kabli


Ili naravno ako je vec nov onda ima i garanciju pa pravac na zamenu
 
Poslednja izmena:
Evo ga update, nista posebno, 130mb.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Jel stavio još neko betu? Da li vredi za svaki dan i ono što me najviše zanima - da li bi onda dobijali ota update za sledeće bete?
 
Izgleda da ovo ažuriranje srče bateriju samo tako.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ljudi lomim se pomagajte,dali dati note 9 i a80 za note 10 plus?:)

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
 
Ne.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Juče sam u ušću probao note 10+, imam devetku i po mom mišljenju ne vredi ići na 10ku. Džaba bacaš pare.

Kad izlazi android 10 za 9ku?
Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa i ja sam ga probao dosta puta,lep je bas bas,da je u njemu nova kamera koja se najavljuje u s11 sa periskopom i eventualno 90hz sto i nije toliko.bitno vredelo bi.Nervira me samo to sto je i na njemu ostalo isti senzor kamere.Kad bude na oglasu ispod 700e nadam se da ga tada uzmem.:)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Početkom leta će biti oko 500-550 evra tad ti je bolja kupovina.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa da a mislim da sem kamere s11 nece nigde biti bolji.:)

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
 
Ma ne vredi. A i posle treba da menjas nick u Darko_Note10 [emoji23]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Beta je prilično stabilna. Posebna unapređenja nisam primetio.

Google navigacija je super. Kamera nije dobila nikakva unapređenja, osim što je interfejs promenjen. Animacije su mi bolje.

Ova beta prilično srče bateriju i to mi je veliki problem trenutno.






Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Bolje Darko_iphone11_promax

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Beta je prilično stabilna. Posebna unapređenja nisam primetio.

Google navigacija je super. Kamera nije dobila nikakva unapređenja, osim što je interfejs promenjen. Animacije su mi bolje.

Ova beta prilično srče bateriju i to mi je veliki problem trenutno.






Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Baterija će ti biti merodavna tek za koji dan dok se to slegne malo. Da li koristiš neki sporedni launcher i ove Samsung ili Google gestures za navigaciju? Na xda spominju da rade samo na stock.
 
Koristim već par dana betu. Ništa se nije promenilo što se tiče baterije.

Običan luncher koristim, a navigacija je samsung (google).

I da, video mi se cini da je malo doteran na ovoj verziji. Stabilniji su snimci. Takav mi je utisak.
30575debe1c40b2f6efcd8e224962667.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Baterija je 'strasna' na ovoj beti...i to evo 3 dan valjda, ako znam da brojim....gcam propradio, nesto od bagova- viber zeza(lag itd ), ako ostavim neku ukljucenu app i zakljucam fon, kad ga otkljucam samo crn displej i naravno force close...drugo nesto nisam primetio...
 
Ma kao da je to pa bitno sad,bitno ga je kupiti.:)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jel ista navigacija kao na iPhone?

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
 
Navigacija napred/nazad je ista kao na ajfonu.

Mala otežavajuća okolnost je pristup nedavno pokrenutim aplikacijama - sa sredine donjeg dela ekrana se polako prevlači na gore.

Sve je stvar navike, mora malo da se vežba :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Šta nam donosi official update- ovaj od 130 MB ? Nadam se da bw uspeva nesto da zezne ?!Ajde javite, ko je pustio ...

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno