Šta je novo?

Google Pixel 3

Au koliki ISO o_o
A opet nema šuma

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Ne znam jesi ikad pogledao info sa gcam, ali budu baš preko 1000 čak i 2000 iso, a opet ne bude šuma. Ja imam gomile takvih sa A1, jedva da i ima šuma. Da fotkam sa stock kamerom isti iso, ne bi ništa od šuma video :d
 
Da li ce ovaj Night Sight moci da se primeni i na Gcam koji koristimo mi na drugim tel , tipa samsung? :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Tesko , treba sve to prebaciti na exynos.

Ja jedva čekam da je prebace Rusi na mi8 :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Da li je to ovaj mod ili je ovo nesto drugo? [emoji4]
145daf4d8eb8d5f57ff58668798f649d.jpg
GCam ne postoji uopste za Kirin, samo za Exynos i SD?
 
Ovi nisu zdravi sa softverom kamere :)

Oko ovoga mogu komotno da naprave medijsku kampanju, ovo je prava inovacija i revolucija na polju kamere :)
 
Znači kada je Google na predstavljanju P3 pokazao onu sliku gde se P3 popiskio na iPhone XS u low light situaciji ipak nije bila prazna priča. [emoji3]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Bing to the rescue :d
 
Ne znam jesi ikad pogledao info sa gcam, ali budu baš preko 1000 čak i 2000 iso, a opet ne bude šuma. Ja imam gomile takvih sa A1, jedva da i ima šuma. Da fotkam sa stock kamerom isti iso, ne bi ništa od šuma video :d
U pravu si ipak, kod mene je uglavnom oko 1000 po mraku, ali uvek ima neki izvor svetla. Na jednoj slici mi je 1800 čak.
Nema šta, kapa dole za Google.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ok licno mogu potvrditi sa radi odlicno, ali nisam slusao predstavljanje, jesu li rekli na kom principu radi?

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Dal je realno da su limitirali fast charge na samo njihov punjac!? Koji btw kosta 79$...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Postaju veći apple od apple... [emoji23][emoji1787]
 
o_O! night sight na p2xl je neverovatan.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Na običnom Pixelu mi se čini da nije tolika razlika

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
"Samo" 4GB rama kod P3 XL modela, logika?!
 
Ne znam što naglašavas XL, trebalo bi da hude ista priča za oba i tačno, trebalo bi bar 6gb

Sent from my Pixel using Tapatalk
Pa nema potrebe, 3jke su samo 'fill'-eri. Eto, da izbace nesto reda radi. Imaju kesa pa mogu da se sprdaju.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pa na ovim speed testovima se već vidi da je taj ram usko grlo, baš skroz nejasan potez...
 
Samsung ekran... Pravićete LG ekrane od blata.. :)

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Procitao u komentarima izgleda da je na :
Pixel 3-LG
Pixel 3xl-Samsung

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Da. Ove godine je obrnuta situacija. Ja svakako razmišljam samo o manjoj varijanti, tako da meni to odgovara. [emoji4]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nažalost toliko propusta i problema sa novim telefonima da sam skroz izgubio bilo kakvu želju za ovom serijom!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Uporedjivao sam na brzinu u prodavnici ekran P3 XL sa mojim S9+ i nisam primetio neku razliku, oba su odlicna. Cak mi je XL delovao za nijansu bolje, ali to prepisujem zastitnom staklu na mom S9+. Notch je uzasan. Manji model nije hteo da se upali...
 
Oplakah :D (to za manji model)
Uporedjivao sam na brzinu u prodavnici ekran P3 XL sa mojim S9+ i nisam primetio neku razliku, oba su odlicna. Cak mi je XL delovao za nijansu bolje, ali to prepisujem zastitnom staklu na mom S9+. Notch je uzasan. Manji model nije hteo da se upali...

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Oplakah :D (to za manji model)

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk

:d
Ma mozda je to do nestrucnih radnika u prodavnici, recimo Pixel 2 XL su toliko stegnuli za stalak da je staklo skroz puklo i takodje nece da se upali. Od svih Pixela, jedino je 3 XL radio.
 
Nazad
Vrh Dno