Šta je novo?

Google Pixel 3

Blue tint ekran je ispeglan nekim updateom još od kad.
 
P2 u realnom koriscenju ima sjajan ekran (koji je doduse bas mali).
Bas sam skoro razmisljao, a verujem da ce se dobar deo ljudi sloziti sa mnom, recimo od sadasnje (vise) srednje klase do top klase, nema losih ekrana. Mahom su 1080p+ na realno malim ekranima (imao sam na 6p 2k ekran i ne vidim sad neku veliku prednost u rez (imam perfektan vid)) mahom amoled itd. Kada se telefoni porede jedan pored drugog moze se videti razlika, ali to ne smatram bitnim faktorom. Slazem se da ima ljudi koji nose 2 telefona, te da non stop gledaju u razlicite ekrane na telefonima, ali to je iskljucivo stvar licnih preferencija.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Da, nisu svi. Imao si sreće. Više je white balance u pitanju na samom ekranu. Kada sa njega prebacim fotku kod mene onda je sve kako treba.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Obični ima veoma malu bateriju ali i s10e ima šitinu kada smo već kod toga. Notch se ugasi i izgleda isto kao i bez tako da se navikneš brzo. Razmotri dvojku jer trojkom osim lutrija ekrana(blue tint) ne dobijaš ništa bolje, čak štaviše 2xl je best buy današnjice rekao bih. Ne znam za koliko može da se nabavi ali ja da danas nekome uzimam kupio bih xl2.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
Zar nije bolje uzeti u ovom trenutku 3a pre nego 2XL ako se već gleda neka alternativa?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Možda je i bolji 3a ali imati na umu slabiji čip i 64GB verziju samo čini mi se. Mada kad se pogleda 3a ima sluške, bolju bateriju, istu kameru. Tako da overall u pravu si.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
64gb je meni i više nego dovoljno, ni 32gb svojevremeno na S7 nisam mogao popuniti. Jeste slabiji čipset, ali nešto bolja baterija, 3.5mm jack... Hteo sam ovih dana poručiti Pixel 3 redovan ali imali samo not Pink boju pa sad čekam da vidim hoće li dobijati sledeće nedelje ili da vidim preko druga iz Nemačke da mi uzme tamo Pixel 4.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Manje više ista, 320-330e novi na KP (3a i 2xl).

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Da pozdravim ekipu i u ovoj temi...obzirom da mi je oduvek bila želja da probam isti [emoji23][emoji847]

Opširniji utisci za par dana [emoji3526][emoji6]

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Bojim se da necemo docekati utiske ako je obican model u pitanju. [emoji23]
Ubice te baterija u pojam. [emoji16]
 
Ma biće utisaka pošto neću za srb još sigurno više od mesec dana, a čačkam po nekad kad stignem. Doduše tel sam uzeo samo da prebacim našu karticu u njega i da stoji, da vidim kakvo je dešavanje na n10 + pređem na android 11 betu sad za par dana kad se pojavi. Insta, fb i ostale srkače nemam u planu ni da instaliram, svi su mi na n10 i dalje na ovom br vezani.

Ovako na prvu, preporod i odmor za ruku (baš kao i pixel 2 svojevremeno što je bio). Osim onog dela gde kliza najstrašnije pa ko ne voli futrolu bar dbrand neki obavezan pozadi.

Obzirom da su svi već manje više upućeni i da je stari tel u pitanju, mogu da navedem ono što smatram za mane...

Nepostojanje led notifikacije ofc (mada sam siguran da će i to da ode u zaborav kao i 3.5mm zbog glupog aod), samo 64 i 128gb i nemogućnost dual sim sim+esim da rade zajedno kao npr na pixelu4 što može.

Neujednačenost zvučnika, posebno u landscape modu, donji poprilično preuzima dominaciju.

Najiritantnije što ne mogu onu strelicu dole levo na gboard da ugasim, od jutros pišem feedbakove i cimam suport da menjaju to što pre (čak i samsung ima to kulturno rešeno)!

Displej ok, nikad nisam bio neki zahtevan korisnik.

Moram da pohvalim sveukupan kvalitet izrade, dugmići maksimalno utegnuti, sve lepo i skladno. Otisci i muzge gotovo da ne postoje (imam not pink, ne znam za ostale). Ono staklo na pixelu 4 xl mi je bilo nekako lepše i simpatičnije, ali i ovo deluje kvalitetno. Fingerprint pozadi odličan i na najboljoj mogućoj poziciji kada je telefon u pitanju. Čekam spigen tough da stigne pa da "unakaradim" telefon [emoji23]

...Takođe i A11 da konačno naprave da bluetooth nastavi da radi i kada je tel u airplane modu + scrollshot (ili kako god ga bude zvao google).

Ako koga šta specijalno zanima neka piše.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I tako, obzirom da nisam ni jednu omašio [emoji56][emoji23] Neverovatno koji spokoj zavlada čim se telefon stavi u ovo čudo, na stranu što isti deluje duplo glomazniji [emoji2957][emoji847]

Sad tek skontah koliko je stari tough bio veći i jači...p3 mi manji tipa 3-4mm samo (visina-širina) od note10!! [emoji50][emoji57]
c75353fbaaef31253823da3270311731.jpg
ab4f297548d23b50cc02247474f8815d.jpg
50beec2ef453f4cac1368aceaa367f43.jpg
362559998fd8eccd3fca3e41bc8fa958.jpg
72069df89715e5360e5640f9c8290407.jpg


Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ja imam istu takvu za P2XL i kad god je stavim mi padne da pamet da bih mozda po zakonu trebao da odem u MUP i prijavim posedovanje hladnog oruzja :D
 
Uh, to stvarno deluje jako glomazno. Ja uglavnom koristim Nillkin, ponekad i Google case
4d98ef4f347c96ffd26d274cb1dcd788.jpg


Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Ako niste na građevini ili nespretni ovo je totalno nepotrebno. Ja furam g-color transparentnu maskicu.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Meni je Google case baš loš. Mnogo je klizav. Te pare ne bi dao ni u snu, da nisam dobio uz telefon
 
Jeste klizav, i primetno je veći od Nillkina. Ali ponekad volim i njega da nosim.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Ako niste na građevini ili nespretni ovo je totalno nepotrebno. Ja furam g-color transparentnu maskicu.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
Nažalost na "građevini" smo [emoji849] Vikendom prebacim note10 u nillkin nature - progledavanje!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
[emoji1787] ispalo da ste nažalost na građevini[emoji1787] što naravno nije bila namera[emoji16]

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
[emoji1787] ispalo da ste nažalost na građevini[emoji1787] što naravno nije bila namera[emoji16]

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
Šta ćeš, život nekom majka, a nekom ;)
Ukusi se razlikuju, taj sam poklonio za n10 čoveku sa foruma, odvratan mi posle nillkin nature-a! ;)

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Google Pixel 3 uklonjen iz Google store-a. Pixel 3a ima cenu 299€.
 
Nisam mogao da čekam Pixel 4a, stvarno su fejlovali sa launchom. Evo da se upišem, izleteo mi beli 3XL 128GB za 250e. Ne znam što ranije nisam uzeo ovaj telefon, oduševio sam se uživo kad sam ga uzeo u ruku. Javljam neke opširnije utiske kad ga izmučim pošteno :)
 
za 250 e uzeo bih ga i ja 3 xl ali u oglasima po 370 e.Koliko baterija izvuce sota?Ja gledao recenzije kazu 4 do 5 sati izgura sota.
 
Nisam mogao da čekam Pixel 4a, stvarno su fejlovali sa launchom. Evo da se upišem, izleteo mi beli 3XL 128GB za 250e. Ne znam što ranije nisam uzeo ovaj telefon, oduševio sam se uživo kad sam ga uzeo u ruku. Javljam neke opširnije utiske kad ga izmučim pošteno :)
Da nisi ti uzeo od ovog iz Nemačke što mi već 2 dana ne odgovara na poruku [emoji849][emoji23]

Neka te služi [emoji106][emoji2772]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Za 250e kradja.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nov za 250e? Nema boljeg tel za tu lovu.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Ajd sad, pa to ne postoji za 250 :) Polovan naravno, novi 3xl 128gb su 450-500e (barem ovde u fr) i to su sve valjda refurbished primerci po tim online shopovima. U pravoj radnji da udjes da kupis je pitanje i gde ima u ponudi jer je ovo vec star telefon. Poslao mi proday fotku, u mediamarkt je 777 evra, sto niko naravno nece kupiti, ali eto vidis.

Nego kazem eto sreca, stigla mi posiljka sa telefonom bas na dan cerkinog prvog rodjendana. Vuklo se dve nedelje, prodavac nesto zeznuo adresu pa mu se vratila posiljka, i eto stiglo mi na vreme da se isfotkamo sa rodbinom i prijateljima nesto boljom kamerom, zbog kamere sam i uzeo najvise. Onaj moj muceni S7 edge se raspao jadan, vec jednom sam mu menjao plocu kad je prvi put otisao u lovista, sad i sa tom novom(polovnom) plocom se pregrevao i restartovao i rekoh ne mogu vise, da prekratim pixelom do note 20 izlaska ili pada cena oneplus 8 pro, itd, videcemo jos.

Autonomiju jos ne mogu da procenim, mnogo sam koristio kameru juce i danas, i dopunjavao sam ga, ali nisam nesto optimistican da je sve to nesto osim nekog suvog proseka. Prodavac mi rece da je telefon star godinu dana, sad koliko i kako ga je punio to je nepoznato, uvek je lutrija kad uzimas polovan flegsip telefon koji je izasao pre skoro dve godine :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno