Šta je novo?

iOS 12

Ja ne znam kojom brzinom degradira kod drugih proizvodjaca,samo poredim sa starijim iP modelima,pa mi ovo sada dodje lose,isti program sam koristio(coconut). U svakom slucaju,treba voditi racuna i puniti fabrickim/sporim,osim ako je bas neka frka.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam na X sa 12meseci koriscenja dosao na 89%. Ovo je katastrofa koliko lose baterij stavljaju.
 
Koliko košta zamena baterije na X ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi, zašto uvek punite brzim punjačima ako vam nije "nužno"? Kad vam treba baterija da se napuni brzo, vi iskoristite brži?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja sam na X sa 12meseci koriscenja dosao na 89%. Ovo je katastrofa koliko lose baterij stavljaju.

Ali fora je u tome sto bas zna da varira taj procenat na istom modelu,kao da nisu sve istog kvaliteta. Ma necu da se nerviram,brzo ce septembar,bice opet na 100% [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam na X sa 12meseci koriscenja dosao na 89%. Ovo je katastrofa koliko lose baterij stavljaju.

Ja bi rekao da je 10% degradacije za godinu dana i više nego korektno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Xs Max star nesto duze od 5 mjeseci, puni se svaku noc na Lc punjacu 1A, i dalje 100% health.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ima neko ko ga puni samo wireless noću? Kakav mu je health?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja koliko sam uspeo da primetim ti procenti krenu da padaju, padne par procenta za krace vreme i onda stanu. I tako u krug.
Mislim da ne treba brinuti toliko o tome, svakako je zvanicno "normalno" da posle 2 godine imate oko 80% health-a, sto obicno i bude tako, nekada cak i vise, nekada i manje zavisi od toga kako ga punite, koliko cesto itd...
 
Ovo je tema o iOS12, a ne o stanju vašiha baterija.
 
Negde mi je nestao post pa da ponovim. Imam iPhone 256 Gb kapaciteta. Popunio sam nekih 75 Gb za sada i redovno radim bekap na iCloud i tamo su podaci. Šta će se desiti ako uzmem iPhone od 64 Gb?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stikliras opciju Optimise iPhone Storage da bi ti slike na iCloud ostale u originalu a na tel ce biti slabijeg kvaliteta i zauzimace manje mesta. Samo ti treba stalan net za tako nesto...
de99a68c7884ec2a4f0291455934df8d.jpg
 
Poslednja izmena:
Ok znači ima rešenja ali nije sjajno. Uvek sam se pitao šta se desi kad i ako ikad neko pređe sa većeg kapaciteta na manji.
Hvala na odgovoru Apple.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima li neki nacin da se nameste notifikacije da se vide na zakljucanom ekranu, a da je ugasena wake up opcija kao i face id? Sve sam moguce probao sa notifikacijama i iako stoji da uvek pokazuje preview on ne pokazuje ?
 
Da li se isplati instalirati ios 12.2 na Ipad Air i Iphone 6?
Prvenstveno me zanima trajanje baterije i fluidnost.
 
Ni na jednom mom
Uredjaju nije dobra baterija tacnije katastrofalna je... iphone 6s i 7 se isticu jer imaju nove ali te male baterije pa poludim sto mi telefon ne izgura dan dok SE na 12.1.2 komotno... svi sa novim baterijama. A plus modeli bukvalno izguraju dan komotno, ali gabariti me ubise, ne mogu da ih nosim u dzepu.

E sad sto se ipada tice takodje srce ako koristim safari i klipove preko safarija... ili ako pustim stream audio tipa tdi radio 10% pojede na ipadu za 1h :) sa ios 11 je to bilo 4-5% a sa 10 oko 2% :)
 
Poslednja izmena:
Ja se još držim na 12.1.3 jer mi je baterija na 12.1.4 sledila krv u žilama koliko je iz nekog razloga bila užana i ne želim update, ne još.... iP7 bih podigao na 12 ali čujem da je baterija loša pa mi još stoji na 11.4.1.
Meni recimo kad odgledam epizodu serije od 50 minuta na hbo go potroši 6/7% baterije samo... Youtube za nijansu više. Znam da kad odgledam video od dvadesetak minuta potroši se 3/4%. Ali zato recimo muzika na deezeru jede bateriju. Kad pustim na max, za 5 pesme potroši se 7/8% dok na bt speakeru ili slušalicama nema tog problema. Meni najviše bateriju troši kad koristim društvene mreže, skačem iz app u app i 4G. Tako da kada sam na wifi, noću u krevetu. Skinem s punjača oko 12h, gledam serije, yt, igruce do 5 ujutru i ostane mi 40%. Dok preko dana baterija procuri, da li zbog auto brightnessa i 4G, šta je, ne znam.
6s Plus


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Mog koriscenja ne moze dan da izgura znaci ustajem oko 6-7 kako kad, do 1-2 ujutru nema trika da istraje obicno je prazan oko 20-21 zavisi kako ga koristim... naravno clean restore uradim uvek tako je i sa 12.2.
 
Mog koriscenja ne moze dan da izgura znaci ustajem oko 6-7 kako kad, do 1-2 ujutru nema trika da istraje obicno je prazan oko 20-21 zavisi kako ga koristim... naravno clean restore uradim uvek tako je i sa 12.2.

Veruj mi kad preživi moju ženu i izgura dan, ti ne možeš gore od nje sigurno.
 
Nazad
Vrh Dno