Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Nisam to nikad koristio :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Skinuo neku temu sa MIUI themes i kako sam je instalirao, bootloopovao se telefon u nedogled dok nisam morao da uradim wipe data...
Veliki minus za fon tbh jer nisam nista backupovao u medjuvremenu :<
 
Kakva je to tema kad je upao u bootloop

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Najnormalnija AOSP dark tema sa 4.5 star ratingom i bogaoca download-ova...
Probao prvo reboot ali nije hteo da bootuje sistem jer je tema prikazivala samo taman ekran gde nista zivo nije radilo...
 
Na koju zemlju treba da se stavi Max da bi se omogućio face unlock???

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Rusija,Indija.
 
Zdravo svima,

Pitanjce.

Doneo sam dva mi max 3 6/128 posle novog puta u PRC. Gde mogu da pošaljem fon, da mi stave Global rom umesto China Roma? Prvi fon koji sam prodao je isto imao CR, ali je kupac (kolega) sam stavio. Sad je otišao na neku obuku 4 meseca, pa ne može da stavi na ova dva fona... U medjuvremenu drugi kolega (*mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*) me izcimao da donesem, ali je odsutao. Nepotrebno je reći da je oteran u Privatne poruke (PM). Sad hoću da prodam taj fon, da izvučem pare, ali treba da stavim Global Rom. Kapiram da nije neka nauka, ali me mrzi da se cimam..

Hvala

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Stavi sam :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Stavi sam :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Ti si maher, lako je tebi.

Ja da imam vremena, otišao bih prvo na pivo sa drugarima :D

Može neki link za početak za rutuvanje, kineskog roma? Da ne lsitam celu temu od početka.. Jutros se updejtovao na 9.12 verziju, ako nešto znači....
 
Prvo trazi otkljucavanje bootloader, Mi unlock, kad se to uradi, posle cemo lako

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kad ubacis global rom napiši koja će mu biti cena.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
 
Kad ubacis global rom napiši koja će mu biti cena.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

Već je okačen na oglase... Iskreno nemam vremena. Radim, uselili smo se u novo sagrađenu kuću i uvek ima nešto da se radi, imam klinca od 3 godine koji je krenuo u obdanište i putujem dosta. Jedino da se razvlačim mesecima i ako ne neko voljan da me vodi korak po korak ovde u temi, kao iH8Sn0w. Probaću mic po mic, pa ako ode ode, ako ne, otključaću ga, pa će otiči. Mada već ima interesenata, ali niko ozbiljan još uvek.
 
Već je okačen na oglase... Iskreno nemam vremena. Radim, uselili smo se u novo sagrađenu kuću i uvek ima nešto da se radi, imam klinca od 3 godine koji je krenuo u obdanište i putujem dosta. Jedino da se razvlačim mesecima i ako ne neko voljan da me vodi korak po korak ovde u temi, kao iH8Sn0w. Probaću mic po mic, pa ako ode ode, ako ne, otključaću ga, pa će otiči. Mada već ima interesenata, ali niko ozbiljan još uvek.
Poslao sam ti poruku u vezi max 3 :)

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Još jedna iritantna stvar kod telefona.
Naime kada se uključi dnd mode morate sami da smanjite volume za notifikacije što je totalni apsurd. Samsung Galaxy Note 3 je imao dnd mode koji je radio savršeno, dok ovde kada ga uključim ne dobijam nista...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nemam taj problem l, svakako preporucujem Globe rom 8.9.6 verziju, najstabilnija do sada. Ima novijih, ali ova je preporuka

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Od danas sam i ja vlasnik.

Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока
 
Dobrodošli u klub u nadi da ćete uživati u ovoj zverini od telefona kao i svi mi (uz manje bagove ofc xD)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Imao sam max 1 pa prošle godine prešao na mi a1 i evo me ponovo na max-u.

Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока
 
Lomio sam se između pocophona f1 i max-a.

Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока
 
Ja ću još uvek da se zadržim na max1

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
 
Ko zeli da ti čestita, neka cestita

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
4/64 Black

Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока
 
Nemam taj problem l, svakako preporucujem Globe rom 8.9.6 verziju, najstabilnija do sada. Ima novijih, ali ova je preporuka

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Koristiš ga na mi max 3 kinezu ili globalu?

Sa xda foruma:
No one knows anything about anyone's unlock methods. Many of us have the xiaomi.eu version from TradingShenzhen. Zero issues. Just install 8.8.9 eu on it when you get it. Contact me via pm and I'll walk you through it when you get it. I've tested both my EE UK sim and AT&T US sim and both work with LTE and LTE+. I am also rooted with magisk 17.1. So many people are screwing up because they think 9.6.6.0 is the way to go. It's not period. I've researched every possible forum from hardwarezone to xda to miui to miui eu. Use xiaomi.eu 8.8.9 or latest 8.9.20 (if you want latest, but it has some messenger bugs). We've literally created too much clutter in this whole Mi Max 3 forum with too many similar problems and threads. One guy says this, another guy says that without any similar testing, so that's why everyone is staying lost and confused.

Check this guy's review on latest 8.9.20 eu: https://m.youtube.com/watch?v=bGPozwqBK1w

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Flashovao sam isti dan kad sam dobio tel, pre vise od mesec dana. Direktno na postojeci(navodno fake rom)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ovaj telefon definitivno nije za aktivne korisnike instagrama jer je algoritam toliko los da se svaki prokleti snimak uništi i smanji broj frameova. Nadam se da će se i to vremenom rešiti jer ovako postaje apsurdno :<

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja samo slike kacim, eve jedna kad već pricamo na tu temu
f5fd94f5df25b9f489743a4d1455a3d1.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Dnevna kamera je vise nego dobra tbh tj iznenadjujuca za ovaj budzet.
Uvece sam testirao ali mislim da ce Gcam to resiti :)
 
Kako da mi ovaj okvir oko tastera bude crn?
6290e9a0077c382fb5fcb8b532666fd5.jpg


Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno