Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 5 / Redmi Note 5 Pro

Meni se cini da je malo bolja na 11...ali rano je jos da ocenim.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pojavio se fajl sa zadnjim sistemom na downmi aplikaciji, pa ko ne zeli da ceka moze odmah da skine.
Evo i linka http://bigota.d.miui.com/V11.0.3.0.PEIMIXM/miui_HMNote5Global_V11.0.3.0.PEIMIXM_ff4c5a6b1a_9.0.zip
d4f227cb65c0142e4136c15934476c95.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kod mene nece
32e85e78a08c3edff3edc411ae995a2f.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Skinuo opet i sad oce :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ljudi intersuje me dobro zastito staklo za RN5 a da prekriva ceo ekran, dobio sam uz telefon vec jedno ali pokriva samo ivice ekrana pa nisam hteo da je stavim. Ako moze jos pomoc kako da aktiviram face unlock na RN5. Hvala unapred.
 
Evo i mene u temi, ja sam probao milion romova i kernela i bolju bateriju nisam uspio dobiti osim eventualno na memeui 9

Zadnji build orea xeu
Koristim illusion kernel 5.8 mada može I IceCold ima bolje perf ali je malo lošija baterija

Imam darkmode, gestures I svašta što bude na miui 11, Oreo je po meni najsređeniji miui za ovaj telefon

Imam 9-10 sati sa baterijom koja je dosta stara
4cabbade450311870b8f80d80146686b.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Stigao i kod mene miui 11 ali teme mi brljave,a više ne može da se podesi po svojoj želji,mislim na onaj deo gde piše prilagodi temu.
 
Udji u ikonicu gde su teme, pa dole desni my page i tu ti je opcija za kustomizaciju. Brlja e i meni, i cini mi se da ima mali delej kad uljucujem wifii li hotspot. Mislim da samo oficijalna tema radi dobro. Vrv ce uskoro neki update pa ce da ispeglaju sistem malo.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
mene zanima dal se ista desilo sa kamerom?
i kako da instaliram ako imam unlocked bootloader, twrp?
 
Udji u ikonicu gde su teme, pa dole desni my page i tu ti je opcija za kustomizaciju. Brlja e i meni, i cini mi se da ima mali delej kad uljucujem wifii li hotspot. Mislim da samo oficijalna tema radi dobro. Vrv ce uskoro neki update pa ce da ispeglaju sistem malo.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Sačekaću da to ispeglaju,a fali mi deo gde se menja izgled tastature i još par stvari nema,tj.prazan je taj deo kada udjem u njega.
 
Poslednja izmena:
Pa koju tastaturu koristiš? Gboard? Ako jeste Gboard, šta ti nedostaje? Nisam primjetio ništa da je izbačeno!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Meni malopre stigao update ali ne znam da li da sacekam sa instalacijom?
 
MIUI 11.0.3 SOT
IMG_20191120_203607.jpg
Odličan je update, radi fluidnije nego na MIUI 10
 
Poslednja izmena:
Meni se cini da je i kamera malo bolja

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
juce citam na nekom forumu javio se neki lik kome je fon na Srpskom jeziku i region Srbija...ima neke stvari na albanskom jeziku. Ja mu odgovorio: sva sreca pa je meni fon na engleskom.
Sad slucajno vidim na pocetnom ekranu kad je fon zakljucan imam neko *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* na albanskom :(((
 
Pa daj sliku *mjau**mjau**mjau**mjau*nog zakljucanog ekrana da vidimo svi kako to izgleda!

Sent from my Redmi 5 plus using Tapatalk
 
To je turski čini mi se.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Zamenjena tema. Hvala :)
Nikad se ne bih setio.
 
Nakon updatea na MIUI 11, OTA, ne radi mi search u Google Play i Cast na TV. Ranije je radilo.
Takođe Mi Cloud backup odlično radi za razliku od ranije. Još neko sa sličnim problemom?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Evo posle par dana koriscenja miui 11 mogu samo da kazem da je odlican. Telefon osetno fluidniji, kamera brze radi, baterija bolja. U pocetku mi je izgledalo kao neki promasen update jer nije bilo vecih promena na sistemu, ali se u radu vidi razlika.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Evo posle par dana koriscenja miui 11 mogu samo da kazem da je odlican. Telefon osetno fluidniji, kamera brze radi, baterija bolja. U pocetku mi je izgledalo kao neki promasen update jer nije bilo vecih promena na sistemu, ali se u radu vidi razlika.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
I meni deluje da telefon bolje radi. Baterija je solidno poboljšana. Šteta što nisu omogućili cam2api, bio bi pun pogodak.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Odradio sam zadnji update na MIUI 11, do sada sam bio na MIUI 9.5 Oreo. Ne primećujem nikakve probleme u radu u odnosu na prethodni, osim Auto brightness koji radi veoma loše, skoro neupotrebljivo.
 
Nazad
Vrh Dno