Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

na joybuy ne pise bas nista, samo amazfit bip...jedino u opisu stoji skinite aplikaciju i promenite jezik u engleski...sto mi deluje kao da je svaki amazfit bip zapravo internacionalna verzija...
A onda prodavci dignu cenu jer je njihov kao internacionalni model :)
 
Poslednja izmena:
@micos
Da li znas prolaze li ove igrackice carinu bez problema?

Mislim, ovo je dron isto kao sto sam ja tenk, ali ne bi me cudilo da i za ovo prave problem.
 
Ne prave problem za ove male (bar ne Bg carina). Ove igračke je prava umetnost da zadržite u vazduhu duže od 30 sekundi bez da se slupate, gledajte bar da imaju flight altitude hold.
 
@micos
hvala za informacije, narucio sam jedan.

@Dejan.
Moram da priznam da nista od tih tehnickih specifikacija nisam ni pogledao, ali jesam neki yt snimak gde lik napolju pilotira modelom koji sam i narucio, par minuta, i deluje mi da ima pristojnu kontrolu nad njim.

Razumem ovo sto si rekao, i verovatno je u sobi nemoguce voziti bez toga, ali, nisam ni video tvoj post pre nego sto sam narucio.

Vozicu kad odem u selo, ako ne bude moglo po stanu.
Ionako je vazno samo ispuniti decacku zelju :)

https://youtu.be/PQMDslJrvzY
 
Moze i u sobi kada se malo uvazba da se vozi.F36 ima dobru kalibraciju.
Kada smo kod akcija evo jos jednog,ali sa kamerom.


 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Iskreno ne znam zašto ovo nisam tražio da kupim kod nas ali je iz Kine stiglo za samo 12 radnih dana, dan ranije od minimalnog roka koji je dao prodavac. Dobar prodavac, kome treba nešto što on prodaje: https://www.ebay.com/itm/6pcs-Multi...e=STRK:MEBIDX:IT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Edit: Ne znam koliko ovo zapravo košta, moguće da sam platio skupo. Treba mi za neko lepljenje pleksiglasa.
0,81$ sam ja platio pre pola godine sa gomilom nastavaka. Sada je desetak centi više a isporuka je idalje besplatna.
50ml Empty E-liquid Plastic Rosin Flux Alcohol Bottle For Dispenser Rosin Solder Flux Paste 11 Needles Tool Parts
http://s.aliexpress.com/y6fAfeq2?fromSns=Copy to Clipboard
 
Šta radite ovim malim dronovima? Vidim da su veličine šake. Koja im je namena?
 
Dobra ideja.
 
Ne znam kakav to lepak koristiš (da se ne zalepi u samoj igli), ali možda ti posluži i ovo: BON-102 Flux Paste Solder Paste Brush Tip Pen Welding
http://s.aliexpress.com/y6nuYzq6?fromSns=Copy to Clipboard
Imaš ih sa različitim vrhovima i nisu elastični kao original ali nisu ni skupi kao original.
 
Šta radite ovim malim dronovima? Vidim da su veličine šake. Koja im je namena?
Ja sam ga kupio sebi kao igracku, jer sam kao klinac uvek hteo rc helikopter, ali kako su tada bili ekstremno skupi, niko nije hteo da mi kupi.
Najblize tome sto sam dobio je bio helikopter koji se kacio kanapom za luster, i onda se vrteo u krug, sto je bilo vrlo razocaravajuce jer sam ocekivao pravo letenje kada sam ga video :)

Sada sam kupio cisto da ispunim tu zelju, kada je vec ovako jeftino i ako vec pustaju da udje u zemlju, a ako je za decu, gledaj da obavezno ima ono sto je Dejan. pomenuo: Altitude hold. Kapiram da je i za odraslog coveka tesko da vozi bez AH, ali nisam uopste razmisljao o tome, tj. podrazumevao sam da svi to imaju, jer ove nindze po youtube izgleda da mogu i kamen da voze.

Inace, da, ne znam kom poklonu dete moze vise da se obraduje od rc igracke. Ja cekam da ovi klinci kod kojih ja idem na rodjendane malo porastu, pa da kupim neki rc auto. Ovo sa letenjem je vec za stariji decu, cak i sa altitude hold.
 
Zašto uopšte gledate koliki je popust, tj koliko "štedite"?
Ne mislim samo na ovo nego generalno.

Uvek se gleda:
1. Trenutna cena proizvoda
2. Da li taj proizvod toliko vredi
3. Da li ga ima negde jeftinije
4. Da li ima nešto bolje za taj ili sličan novac.
- Da li vam to nešto treba

Marketinške fore sa popustima (bili pravi ili lažni) su tu da nateraju ljude da kupe nešto što im ne treba i što nije dobro/povoljno.

P.S. Mislio sam da na to pada samo lepši pol, sa poznatom frazom pri povratku iz kupovine "Na popustu sam uzela, znaš koliko košta (pre popusta)", a da ne gledaju uopšte koliko su platile, da li vredi tih para niti da li im je to potrebno.
 
Pa samo sam to hteo i da pokazem.

Meni ova stvar ne treba, ali cisto da ako neko hoce da kupi da zna da je popust od nekih 10$ realnih i naravno neka pogleda da li taj proizvod vredi toliko. Meni ne treba pa nisam ni gledao.
 
Ta fora je opste poznata. Kod jednog prodavca je nesto 22 dolara redovna cena, kod drugog je 22 dolara ali 49% akcija, kod treceg je cena samo 12 dolara ali je slanje 10... pa ti biraj od koga ces da kupis :) Ja kod ovih trecih tj. "postara" ne kupujem skoro nikad jer je slanje kao i kod drugih. Mada oni znaju dati dobre kupone, tipa 2 dolara kupon na 20 potrosenih.
 
Poslednja izmena:
Da ali tih 20$ je u stvari 40, zbog poštarine.

Sent from my TA-1021 using Tapatalk
 
Ta fora je opste poznata. Kod jednog prodavca je nesto 22 dolara redovna cena, kod drugog je 22 dolara ali 49% akcija, kod treceg je cena samo 12 dolara ali je slanje 10... pa ti biraj od koga ces da kupis :) Ja kod ovih trecih tj. "postara" ne kupujem skoro nikad jer je slanje kao i kod drugih. Mada oni znaju dati dobre kupone, tipa 2 dolara kupon na 20 potrosenih.
A često jedan isti prodavac nudi sve te opcije pa ti biraj i uklapaj kako ti se isplati.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Takodje, ne verujem.
Meni su one T6 sluske dosta zanimljive, dobra cena.
$55 su na drugim mestima najniže, na aliju trenutno $33.
Mislite da nema sanse da prodju bez carine?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno