Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

Ne bih ja naručivao od njih, nastali pre 20 dana, navodno su u USA a ustvari iz Vijetnama.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Gde li nađete ovakve "template" stranice?

Lako je utvrditi da li je nešto fake ili ne, proverite contact stranicu i vidite da li izgleda verodostojno. Takođe i who is domena govori neke stvari, konkretno za ovaj sajt: m11HgcP.png
Dosta sumnjivo. A ni cene nisu nešto niske...
 
Nisam obraćao pažnju toliko. Drug video neki duks...

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
@Balkan Spy
Prima PP kao nacin placanja, tako da mislim da nema brige, ako ti ne stigne, otvoris spor kod PP-a i vrate ti pare.
 
Moje iskustvo kaže da ne može toliko da bude jeftino a da valja.

Da imaju tako dobar a toliko povoljan uredjaj već bi svi čuli za njih..

Ja bih zaobišao.
 
Da, samo pogledati review stranu:

Ne bacajte pare. Da je audio proizvod loš preko interneta ne možeš da dokažeš. Možeš samo sa im daš lošu ocenu a njih baš to izgleda i ne dotiče.
8c3439e3f26014041c4e123abb0104fc.jpg
 
4.5 od 5 nije lose. Uostalom, ko hoce premium kvalitet, nek spremi premium iznos para. To je za casual korisnike kojima je bitno da korektno radi
 
Moje iskustvo kaže da ne može toliko da bude jeftino a da valja.

Da imaju tako dobar a toliko povoljan uredjaj već bi svi čuli za njih..

Ja bih zaobišao.

Ne mogu da komentarišem kvalitet jer nisam imao te slušalice, samo mogu da kažem 3 stvari:

1. Niko pametan nemože da tvrdi da je to neki extra kvalitet za tu cenu
2. Skoro 29000 porudžbina za prve slušalice.
3. Primer proizvoda za koji su svi "čuli" je naprimer JBL. Kupio njihove bluetooth kod nas za 35 EUR i već ih 2 puta zamenjivao u prodavnici, jednom nakon 5 meseci, drugi put nakon 3 meseca upotrebe.

Ja ću verovatno poručiti ove prve. 1,75 EUR sigurno nije toliko mnogo i neću bankrotirati ako se i ispostavi da je to neki krš. Imaju slabiju bateriju nego JBL ( 2 sata slušanja u odnosu na 6 sati kod JBL), ali mogu dobro doći kao neka rezerva.Moje mišljenje je da je u pitanju čišćenje lagera jer su pale cene slušalicama kao što su u trećem linku i takve se sada više traže.
 
Poslednja izmena:
Ja sam kupio te prve od 1.75evra, znao sam da po ceni obične pljeskavice sigurno nisu ništa ali sam baš hteo da probam.
Krajnje islustvo, bacanje para, posle dva dana leva slušalica je prestala da daje zvuk.
Sam zvuk je bezveze, nekako ispran i kao da se odbija od nekog pleha.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Ja sam kupio te prve od 1.75evra, znao sam da po ceni obične pljeskavice sigurno nisu ništa ali sam baš hteo da probam.
Krajnje islustvo, bacanje para, posle dva dana leva slušalica je prestala da daje zvuk.
Sam zvuk je bezveze, nekako ispran i kao da se odbija od nekog pleha.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

Super, hvala ti što si mi uštedeo 1,75 eur:) Imaš pivo.
 
Ako nekome trebaju dobre BT sluske, ja preporucujem Anker Soundbuds Slim/Flow/Slim+.

Koristim ih godinu dana svaki dan po nekoliko sati. (5-6)
 
Ja sam naručio ove
US $30.93 25%OFF | New Blitzwolf BW-FYE2 TWS True Wireless Bluetooth 5.0 Earphone Hi-Fi Stereo Sound Bilateral Calls Sport Earbuds + Charging Box
https://s.click.aliexpress.com/e/E3qxjsG
Na yt-u su ih maksimalno nahvalili,a i hoću da probam ovaj full wireless kocept.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da ne citam sada bas sve koji je najbolji quick charge punjac?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ako ti treba 3.0 moja preporuka za Ugreen quick charge. Odnos kvalitet - cena je na mestu.
 
Otvori forum preko browsera pa onda uđi u link.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Jel' imate neku preporuku za ranac za laptop sa AE? Zapao mi za oko "Arctic Hunter", ima finih za 20ak €, jel' narucivao neko i kakva su iskustva?
 
Tigernu su odlicni. Imas ih cak i kod nas, pa mozes pogledati kakvi su pre nego sto kupis.
 
Hvala svima na preporukama. Verovatno je trebalo da naglasim da mi treba "poslovniji" ranac i koliko sam video ima nekoliko Mark Ryden koji mi odgovaraju, ima i finih Tigernu i super je sto njih mogu da pogledam po nasim radnjama. :)
Jos jednom hvala svima ;)
 
Kako otvoriti ove vglinkove? Sta staviti u whitelist. Poludeh...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ja sada nekoliko linkova pokušah i izgleda da sam uspio sa "redirect.viglink*".

Edit: izgleda da sam samo jednom uspio, neće više. Dodao sam i "s.click.aliexpress.com" ali ništa..

Edit2: sada definitivno radi..
*redirect.viglink.com
*s.click.aliexpress.com
*cdn.viglink.com

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno