Šta je novo?

Razer phone 2017

Znam na šta si mislio druže, zato i napisah ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
mislim da je 24bit DAc na produzetku tj kablu.. Tako rekoše.. mada je čudno da DAC bude napolju..

Sent from SM-T825 Tab S3
 
Ma kvalitet to je taj alibi...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Mislim na kvalitet zvuka...iole kvalitetan zvuk bezicnih sluski je na npr Sony 1000x ili Bose q35, ali to je i dalje u rangu 300-400e(za te pare vec ima koliko hoces predobrih zicanih hifi sluski).Procice jos vremena dok se ta tehnologija ne spusti na malo jeftinije slusalice, za sada su mi i dalje nedovoljno dobre a i punjenje baterija smara.


Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 


The Razer Phone is tied up in the gaming associations of its parent company, but there’s another way to look at it – a competitively priced Android flagship.
Believe it or not, you don’t have to pay $1,000 for a Snapdragon 835 chipset and a 5.7” QHD screen (120Hz screen at that).

Instead the pricing is as follows: $700 in the US, €750 in Europe and £700 in the UK. Pre-orders should start any moment now and sales in the launch countries kick off on November 17.
 
Poslednja izmena:
Sve je to ok, cena, nije 1000$ samo da ne prodju kao Essential Phone.
 
Esencijal se u startu video da je promašaj i da je pregažen od konkurencije, ovaj razer ima neke stvari koje još niko nema i veliku šansu da uspe na tržištu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
slazem se.. Zato sam i otvorio temu.. Napucan hardware a nije visoka cena za tu klasu. A baterija od 4000mAh je nesvakidasnja za ovu visoku klasu.. 8gb RAM je overkill ali svakako godi [emoji3]. ekran od 120 hz je po meni ludilo za arkade.. Ovo je svakako presedan od telefona..

Sent from SM-T825 Tab S3
 
Kontam kad jednom doživimo tih 120hz više nam neće biti do vraćanja nazad

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Odličan telefon za geek/gejmere . Tačno gađaju taj deo tržišta gde realno ima dosta love ..

Za prosečnog čoveka ovo i nije neka ponuda.
Meni se lično ne sviđa dizajn i same dimenzije moba .

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kad sam video Razer, ocekivao sam neki precenjeni telefoncic, kad ono telefoncina 8/64GB, 120Hz, stock Android sa odlicnom baterijom, najboljim chipsetom, dual speakers i to po odlicnoj ceni.
 
A i kamera je skroz dobra, dobar fon!

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
To samo ovima sto vide samo Samsung, Apple i LG.[emoji16]

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Kako smo dosli do toga da je 750E jeftino? :mad:
Pogledajte prilog 239666

Toliko od mene. potrudio sam se da slikicama informisem.Odlican je. A cena je udarila šamar Apple,Samsung i ostalim drpatorima.

slazem se.. Zato sam i otvorio temu.. Napucan hardware a nije visoka cena za tu klasu. A baterija od 4000mAh je nesvakidasnja za ovu visoku klasu.. 8gb RAM je overkill ali svakako godi [emoji3]. ekran od 120 hz je po meni ludilo za arkade.. Ovo je svakako presedan od telefona..

Sent from SM-T825 Tab S3

Čitaj prvo pa postavljaj pitanja.. Jer ovako je glupo.. Plus ovaj fon je jači od najskupljih Samsung, Apple telefona kod u pitanju ekran od 120hz i 8gb RAM.. A obzirom da ima najnoviji snapdragon, jasno je da je fon u najvisoj klasi, koja se danas prodaje do 1000 eu.. Telefon je koliko znam 700 dolara

Sent from SM-T825 Tab S3
 
Poslednja izmena:
U usa 700$ u evropi 750€
 
Cene u DE retail:
S8 - 730
S8+ - 830
Note8 - 990
ip8 - 800
ip8+ - 910
Pixel2 - 800
Pixel2XL - 940

stvarno je glupo

ali to uopste nije bila poenta mog posta...
 
Da,cene su odavno apsurdne, al posto se niko ne buni, znaci da nikome ne smeta.

Doduse, razer je taj koji pumpa zesce cene u svetu gejming laptopova, tako da kada se malo ustali na trzistu, ako ovo zazivi, nabacice i oni cifre do ovih vodecih...sad cisto dali malo nize da bi se sto bolje prodali i proculi na trzistu.

Videcemo kako ce ovo ici jos.Bilo je gejming tableta u proslosti, pa to nije potrajalo...ipak su pc, laptop i konzole sveto trojstvo.[emoji3]

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Kamera ispada sasvim dobra gledajući ovaj zadnji klip...posebno mi lowlight impresivan.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jeste.Gledao sam i druge komparacije sa iphone 8..kamera je odlična na Razer. definitivno dobar fon i u mnogome bolji od drugih flagova..Dosta testera javlja da je čak bas na zvučnicima dobar tj da je zvuk jako kvalitetan...Tako da izgleda da je posebno pojačalo za svaki zvučnik odradio posao na ovom fonu. Verovatno su i membrane dobre pa dobija taj bas u zvuku

Sent from SM-T825 Tab S3
 
Poslednja izmena:
Iskreno telefon osvezava trziste! Posebno ljudi koji su ljubitelji razera ima da pazare telefon! Definitivno odlicno osvezenje za smartphonove...Zvucnici su odlicni, ekran suri, kamera solidna...imace definitivno listu kupaca...Cak i sam dizajn telefona nije los


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sa HTC U11 Plus definitivno iznenađenje godine [emoji122]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni se svidja sve sto nudi , Cak i mogu i da predjem preko toga sto nema jack , posto ide nastavak sa DAC-om , sto je bitno :) Sad dilema da li v30 ili razer :D
 
Ne bih ja tu mnogo razmišljao,biras izmedju LG skina i 4 giga rama i stock androida sa 8 giga rama [emoji2] nisam jos doziveo ali verujem i da 120Hz dosta utice na osecaj fluidnosti u radu. Plus kod LG-a rizikujes da ti zapadne los amoled sa flekama.

Mada pitanje je koliko ce biti ovog telefona kod nas,ako bude redak moguce da ce ovi nasi da mu narokaju cenu po oglasima.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da, toga se i ja bojim, da ce proci kao OnePlus modeli: retki, pa stoga i skupi.

Moto Z via Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno