Šta je novo?

Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro

Samo za gestures ako se ne varam. Nova često bude na akciji za 0.99, stvarno je sramota koristiti narodnu verziju.
Čak i puna cena je smejurija za takvu aplikaciju.
 
Tako je, lawnchair mogu i ja da preporučim, odlična alternativa za novu prime.
 
Menjanje veličina ikonica samo sa prime :)

Ma nisu pare problem, pogotovu ne 1$ samo da se malo uputim u mogućnosti. Ako se ispostavi da mi radi posao, lako će da se kupi.
 
Pored gore nabrojanog što takođe koristim i double touch to sleep mogu da dodam kada je nova u pitanju ;) Zato mi je razer phone drag što su ga po defoultu ubacili. Kada bi huawei kupio novu i stavio za defoult mislim da bi to bio extra potez.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Double tap bez ruta ne radi kako treba.
Ako izabereš onu timeout opciju i slučajno prilikom vraćanja telefona u džep dotakneš ekran on će se opet upaliti i biti otključan.
 
Ja sam davno novu kupio za oko 5$ ako se dbr sjecam. Realno vrijedi svaki cent. Pored nabrojanog nisam sad sig ali mislim I da notification badges mogu samo u pro verziji. Ugl dosta toga je rezervisano za prime. Da na s7e nemam novu, davno bi letio na oglase. Jednostavno navika (ali dobra) I realno radi kao zmaj i puna je mogućnosti.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Jel normalno što mi se ne vidi notification bar kada šaltam po home screen-ovima, samo kada sam u nekoj app? Jel se to pali/gasi ili je normalno?..

Edit: mislim na nova :D
 
Poslednja izmena:
Mislim da si ugasio ovu opciju (show notification bar) , ako sam te dobro razumio što pitaš :)
8f34a6a471ca7a8184cfff00dff54652.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Још 2 питања на брзака пре него што дефинитивно пресечем:) мада сам ближе Мате-у.Гледао сам крш клипова упоређивања камера на М10про и Ноте 8 и прилично су шарени тачније не знам којем да поверим своје поверење.Можете ли да ме упутите ка лику који је проверен и реалан а тестирао је ова два телефона односно камере?Даље прочитао сам на неком форуму да што се тиче апликација близанаца по нашки (Дуал Апс) могу да се користе апликације које су већ преинсталиране (Воц Ап, МС) али не и рецимо Вајбер а мени треба и приватни и службени.Да ли је неко пробао да инсталира два Вајбер налога и раде ли?Једно што ме мало одбија од Мате-а су нефункционалнији АОД од Самсунговог (а то је функција која ми се стварно свиђа и налазим је екстра корисном) и мало већи пад цене мада на огласима има већ по 550е и једног и другог.
 
Potpuno realnih nema - uvek neko, makar i minimalno naginje ka nekoj strani.

Kamere su odlične i na jednom i na drugom tako da tu nema greške mada su po meni slike preko GCam aplikacije još bolje nego sa Note stock aplikacijom.

Ostale prednosti i jednog i drugog su već više puta pomenute.
 
Da Mashoni, rešio sam, nego nisam, hteo da spamujem topik, tnx. :)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
@Bogi79 stari spremaj pare, stigo novi mate (rs) :d

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Jok, od tog nema ništa za sada, prvo da se kupi Huawei Mediapad M5 10,8 PRO LTEi Huawei Mediapad M5 8,4 LTE

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Potpuno realnih nema - uvek neko, makar i minimalno naginje ka nekoj strani.

Kamere su odlične i na jednom i na drugom tako da tu nema greške mada su po meni slike preko GCam aplikacije još bolje nego sa Note stock aplikacijom.

Ostale prednosti i jednog i drugog su već više puta pomenute.
Naravno da ima. Treba naci na flickr-u. Tu jos uvek nema lazi i prevari. Naravno ko zna da procita exif fajl i primeti da li je slika budzena ili ne
 
@alexva

Gde to ima nov note 8 za 550 eura ?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Neka uporedi uporedni test i neka vidi koji mu kvalitet fotografija vise odgovara
 
Slažem se mada i dalje ne znam šta sam pogrešno rekao u postu koji si citirao.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Po klipovima realnih nema,to stoji i to si u pravu. Ali zato ima mesta gde moze mimo youtube placenih stranica da se direktno uporedi kvalitet kamere. Dakle bio si u pravu u svom postu. Izvinjavam se
 
Ma OK je, ja sam za klipove i mislio da tu nema potpune nepristrasnosti i to mu odgovorio.

Slažem se da je najbolje da sam odluči na osnovu viđenog ali i tu sve zavisi od više faktora/uslova...

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Нов Ноте 8 ДС за 550 е је био на МС и отишао у року од одмах, мислим да је био пре пар дана и на КП.Има их старих месец, два, три за 550 е.Мате 10 про имаш и за 520 нов.Што се тиче клипова погледао сам их бар 100 али не могу да будем објективан на неким клиповима шије Ноте 8 дебело а на другим фокус катастрофа.Сутра идем до оператера па ћу погледати сам каква је ситуација што се тиче величине и камера.А изашао и П20.
 
Poslednja izmena:
@alexva

To je nesto drugo. Situacija gde je Perinom komsiji Miki bilo hitno pa je prodao nov note 8 za 550 eura, nije opravdanje za tvoju izjavu da nov note 8 kosta 550 eura, isto kao i M10pro. Nista licno, samo je vazno da nekoga ovde ne dovedes u zabludu.

Cinjenica je da se legalno, redovno, novi note 8 prodaju po 120.000, a novi mate 10 pro po 100.000din.

Sto se tice redovne prodaje po oglasima, varijante bez garancije i slicno, i tu je note 8 100ak eura skuplji (tipa 660 vs 560).

Dakle, svako ko poredi, vaga, Note 8 i M10pro, treba da ima na umu da je Note 8 skuplji uredjaj, u smislu da treba vise novca izdvojiti za njega.


Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Planiram da za 2 meseca kupim Mate 10pro. Kad već pričate o ceni, šta mislite, koju cenu mogu da očekujem za dva meseca na kp sa garancijom? Da znam koliko da se stisnem jer se ne radi o jeftinom telefonu [emoji3]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
@drom апсолутно нисам никога хтео да доведем ни у какву заблуду само ти износим чињенично стање.Цена код оператера је једно а на огласима (са гаранцијом оператера) друго.И ја сам за мој Г5 пукао грдне паре а једва сам га продао за 180 е.И да тачно је Ноте је скупљи уређај али не оправдава ту разлику у цени у односу на Мате 10 про.Хвала ти мислим да сам управо пресекао:).И ево један клип који има моје поверење (помогао ми је да дефинитивно не узмем V20 када сам размишљао шта после Г5).

https://www.youtube.com/watch?v=AMMznK7v0vc&t=50s
 
Drom je u pravu, nedeljama sam gledao oglase. Kupio sam za 520 jer sam opak u pregovorima, inicijalna cena je bila 550. Ne bi veroavtno ni ta bila da dečko nije dobio fon kao zamenu za Sony z5 pa mu bio višak. Cena mate 10 pro ide od 560-650, garanciju nemaju ni ovi jeftiniji, tj većinom nemaju, zato su i jeftiniji. Ja sam stvrno ekstremno dobro prošao, to nije nikakav reper.
 
Planiram da za 2 meseca kupim Mate 10pro. Kad već pričate o ceni, šta mislite, koju cenu mogu da očekujem za dva meseca na kp sa garancijom? Da znam koliko da se stisnem jer se ne radi o jeftinom telefonu [emoji3]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Plafon 450€

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Dobar izbor. S8 je precenjen mob.
Odradi posle poređenje :)
 
Nazad
Vrh Dno