Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Pa to i jeste poenta svih tih zaštita skupocenih, jel
Tako je.

Jel ti dobro? Dobro nisam prosuo kafu dok sam citao post,oplakah covece. [emoji23][emoji23][emoji23]

Nije mi bilo dobro u tom momentu, sada mi je dobro, a odlicno mi je bilo nakon sto sam okrenuo telefon, euforija, cisti napad radosti i blazenosti... :D

Ma bude ovde svašta - ja se nekad uneredim... [emoji23]

S9+

Ima nas raznih na zemaljskom šaru, bitno je da se poštujemo, sto je sasvim dovoljno za normalno zivljenje s ostatkom planete.
 
Koliko dugo te beše poseduje taj S9+ Zeho? :d Čitao sam bio temu od početka pre nedelju dana i toliko mi nekad bilo neprijatno kad sam nailazio na tvoje postove, to je samo parče tehnologije pobogu...
 
Koliko dugo te beše poseduje taj S9+ Zeho? :d Čitao sam bio temu od početka pre nedelju dana i toliko mi nekad bilo neprijatno kad sam nailazio na tvoje postove, to je samo parče tehnologije pobogu...
Za njega izgleda nije - Ima verovatno i svoju sobu... [emoji3]

S9+
 
Ima svoje mesto iznad uzglavlja i ko ga odatle mrdne ima da mu zao bude... :eyebrows:

Pa znas ja ne kupujem svaki cas telefone, kad se odlucim da menjam, a to je obicno na 3g, dobro iscitam i raspitam se o onim telefonima koji me zanimaju...
Ove godine sam na rate (24) uzeo S9+ za 61200 jer mi je trebao nesto veci postpaid paket kod mts-a, pa zahvaljujuci tome manja cena, podnosljiva.
Kako god okrenes, skupa sprava i zasluzuje da je se pazi (ne mora i da se mazi), da se dobro cuva, ne baca i ne razbija.

Niko od vas se ne bi lepo osecao da mu ispadne iz dzepa olako gurnutih 500€ (novcanica), svako bi bio kao po**an, pa je isto i sa telefonom koji je jos i skuplji.
Cuvam svoje, ne diram tudje, ako me sta zanima pitam a ne diram... ;)
 
Dobro je rekao,ima nas raznih [emoji1] Meni je recimo simpaticna ta njegova prica i sam odnos prema jednom uredjaju. Mogla bi se napisati i neka knjiga,tipa: “Zeha & His precious S9+”
A kraj da bude u fazonu “Ziveli su srecno,dok ih burn in nije rastavio”
Ne brini Zeho,pomerio sam se sa mesta i pregrizao jezik [emoji39]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
zeka ima telefon 3.jpg :D
 
Ma idi,fotka za naslovnicu [emoji41][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad se stave dve sim kartice jel i dalje moze da se ubaci microSD
Ima.opcija da se kupi adapter za drugu sim karticu ,u primarni slot se stave memorijska i sim a adaptee se kaci tj naleze ispod memorijske i fletkabl sa adapterom ide van telefona ,u njuga se stavlja druga sim kartica to je t,i kada se stavi neko silikonsko kuciste taj adapter se ni ne vidi,probano sve i radi bez greske a druga opcija je da se skida cip sa sim kartice
 
Evo i adaptera
97f723cfa2f7728e7803c6b9ec0dc232.jpg
 
To Kad jednom ispadne nije više isto [emoji14]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Čim ispadne odmah kamera kreće da zvecka, ako pomućka sad i čuje da zvecka, bolje da to nisi napisao, znači ako ne odvori da vidi šta to zvcka, biće "majstore, majstore, nešto mi ovde" :d
Ja sam ga već ubacio na crnu listu da ne kupujem fon od njega, vidiš da igra fudbal sa telefonom :d
 
Ne tripuj starijeg čoveka, hoćeš srčka da ga raspali, vidiš da je sretan....svaki zvecka ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Zna li neko šta predstavlja ova Viber notifikacija, dobijam je ceo dan od kako koristim Mobile Data?
 

Prilozi

  • 20180811_204450.jpg
    20180811_204450.jpg
    82.5 KB · Pregleda: 132
@Proday je pravilno shvatio pouku onog mog posta (da je zastita odradila svoj posao), @Conquer se iznad ocekivanja zabavio (bila mi je namera na saljiv nacin istaci ulogu zastite na telefonu i radost sto je telefon citav), @dejan1001 je takodje sve shvatio kao dobar "fazon"...

Zvecka, 'oce neko kupi ili jos bolje da menja za neki sto ne zvecka? :D
 
Posle tog poslednjeg apdejta, sto se baterije tice, mislim da su rezultati sasvim zadovoljavajuci. U 8.30 skinut s punjaca, a od 10 van kuće konstantno 4g i maksimalno osvetljenje, uz ukljucenu sinhronizaciju 4 mejla, stream muzike uz deljenje na BT zvučnike, kamera 14 minuta korišćenja... Izvuceno 4.20 h sot. Dolazak kuci u 20 h sa 23% baterije.

Sent from grom
 
Dakle nema problema i da stavljamo poslednju zakrpu?
 
Nema nikakvih problema. Ja sam vec nekih nedelju dana na njoj.

Sent from grom
 
Meni za nijansu vise vuce bateriju nego prethodna sa 1.1% na 1.9% - Android sistem povecao potrosnju na nekih 8.4% (cini mi se da je bio ispod/oko 7%). U principu je drain preko noci nesto povecan...

Odradio sam brisanje sistemskog kesa ali me mrzi hard reset. Videcu kako ce se ponasati narednih dana.
 
Ja imam na s9 zakrpu od 1.marta i super drzi baterija... preko noci skine samo 1 ili 2% u stand by iskljucio sam always on displey... Stigao mi neki update a ja zaboravio da iskljucim auto update i sad me smara ono... da li da apdejtujem jer sam super zadovoljan baterijom ili da ne rizikujem?
 
Uradi update pa javi utiske, taman i meni da pomogneš...znaš i sam da će da te smara ona ikona gore levo za navek [emoji56]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Uzeo telefon pre par dana.. Moj prvi flagship.. sve je na njemu full, nema ni jedan segment da kaze covek ovo bi moglo bolje kao na telefonima srednje klase..
Ekran izvanredan, kamera takodje, zvucnici vrlo dobri, ma sve je dobro haha
Jedino mi je baterija malo slaba, nije losa, ali pre s9 , xiaomi redmi 4 prime mi je bio primarni telefon i naspram njega svi imaju "slabu" bateriju ( naravno nisam ni ocekivao da buse tako dobra )
Uzgred kakva je silikonska maska Nillkin nature, jel je mozda neko koristi?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
@proday - radio sam na s7 zadnji update pre nego sam ga prodao, baterija je slabije drzala iako sam odradio wipe cache i factory reset.
i meni treba neka preporuka za futrolu ali na preklop - jeste ruzno ali stiti telefon od pada... Nillkin Sparkle, da li ima neko i kakva je?
I jedno pitanje. Cini mi se da u pokusaju macro snimka moram vise da se udaljim od subjekta nego na drugim samsunzima koje sam koristio, probao sa obe blende u pro modu... ili sam ja nesto utripovao ili ne umem da podesim? ili je bolja gcam ako hoce na njemu da radi?
 
Poslednja izmena:
Uzeo telefon pre par dana.. Moj prvi flagship.. sve je na njemu full, nema ni jedan segment da kaze covek ovo bi moglo bolje kao na telefonima srednje klase..
Ekran izvanredan, kamera takodje, zvucnici vrlo dobri, ma sve je dobro haha
Jedino mi je baterija malo slaba, nije losa, ali pre s9 , xiaomi redmi 4 prime mi je bio primarni telefon i naspram njega svi imaju "slabu" bateriju ( naravno nisam ni ocekivao da buse tako dobra )
Uzgred kakva je silikonska maska Nillkin nature, jel je mozda neko koristi?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
Baterija je za moje uslove bas slaba. Bolja je baterija bila na S7e i J5 2016.
Takodje,dva zvucnika se ne cuju prilikom notifikacije. Uzasno me nerviralo to sto sam 'x' puta u gradu 'propustio' notifikaciju jer je zvuk bas slab (ide zvuk samo na jedan zvucnik)

Zbog ta dva razloga sam menjao za Note 9. Ukoliko i tamo bude problema kao na S9+, istog dana ide na prodaju
 
Poslednja izmena:
Sta znam meni nije bas toliko losa 5 sati i 10 minuta upaljenog ekrana sam juce izgurao [emoji16] redmi 4 prime oko 7,8 bude hehe

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Meni jedina zamerka je taj zvuk za poruke, jedan clan je okacio program preko koga se cuju oba zvucnika al opet nije to, to.
Baterija nije nikad bila ispod 5 sot, face, viber, 4g, wifi, yt ......s9+.
 
Baterija je za moje uslove bas slaba. Bolja je baterija bila na S7e i J5 2016.
Takodje,dva zvucnika se ne cuju prilikom notifikacije. Uzasno me nerviralo to sto sam 'x' puta u gradu 'propustio' notifikaciju jer je zvuk bas slab (ide zvuk samo na jedan zvucnik)

Zbog ta dva razloga sam menjao za Note 9. Ukoliko i tamo bude problema kao na S9+, istog dana ide na prodaju

Zar nije bolje onda sacekati sa kupovinom do pojave prvih primeraka u rukama drugara s foruma pa onda ici u kupovinu...?
 
Svakako mi zivot ne zavisi od jednog Note uredjaja. Lepo ode u druge ruke ako me ne zadovolji i kraj price. Jednostavno

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno