Šta je novo?

Samsung Galaxy S9/S9+

Uneseš mejl adresu, ime i prezime i imaš neke zadatke da odradiš u smislu da instaliraš aplikaciju, pogledaš youtube video, lajkuješ sadržaj na društvenim mrežama i sl. Svaki zadatak ti donosi određen broj bodova. Najbolje je da instaliraš aplikaciju odma pošto je to ujedno jedan od zadataka i da nastaviš sve sa telefona, barem sam ja tako. Nego, mislim da je ono izuzetna slučajjnost sa markom iz Srbije i da je verovatnoća dobiti radna nuli. :)
Nije ravna nuli,za onog naseg je to bila 100%- tni dobitak ,kao i na svakoj lutriji
 
Eto i mene u klubu sa Titanium varijantom (plave nema nigde ni za lek). Za sad sam vrlo zadovoljan.

Lepše mi leži u ruci nego N8.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ja stvarno nemam tih problema a pricam dosta,deki jel si i na ovom mom imao tih problema? Ako jesi to onda samo dokazuje da je do operatera problem posto ja nijedan problem nemam
 
Ja stvarno nemam tih problema a pricam dosta,deki jel si i na ovom mom imao tih problema? Ako jesi to onda samo dokazuje da je do operatera problem posto ja nijedan problem nemam
Dule isto i na tom - samo što sam mislio da je do mreže - možda nisu nešto dobro ukomponovali pa drugačije radi na MTS-u a drugačije na Vip-u. Pojma nemam. Činjenica je da imaju problem. Tačno će me naterati da kupim MTS samo da probam

Galaxy S9+
 
Poslednja izmena:
Postoji i kod MTS-a sličan problem...mene zeza, mog tasta, mog dizajnera juče, a on ima Honor 8...
Zeza i moju suprugu, ona ima i S9 i MTS... :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
E onda u mjau mjau...
Ajde da pišemo peticiju - kao ovi

Galaxy S9+
 
Mene ni jednom osim kuci gde znam.da je skinut repetitor pa imam problem ,na ostalim mestima nikad ,u kolima nikad a tu bih primetio bas zbog prelaska sa jedne bazne stanice na drugu,ko bi ga znao
 
Mene ni jednom osim kuci gde znam.da je skinut repetitor pa imam problem ,na ostalim mestima nikad ,u kolima nikad a tu bih primetio bas zbog prelaska sa jedne bazne stanice na drugu,ko bi ga znao
Izgleda se taj popravio otkad je prešao kod tebe-nije me voleo [emoji3]Možda srede sa ovim aprilskim

Galaxy S9+
 
Poslednja izmena:
@dejan1001 tačno mi dođe da ti dam ovaj pixel za taj s9 da ne gledam više kako se patiš :d

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
@dejan1001 znam zato i prozivam :D

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Na S9 Plus, nije mala razlika... ;)
 
Ja se nadam da mi stize sutra nakon 2 + nedelje cekanja bem ti mts >.< !

Najgore od svega kad sam ga poručio nije bilo ovih punjaca i držač uz njega + nije bio plavi, danas mi kaže ovaj u MTS mogu novi zahtev da napravim al nzm koliko ćeš da čekaš...ove 2 nedelje sam izgoreo ko da čeka još [emoji33]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sta se dobija prelaskom sa s8 plus na s9 plus, osim kamere? Hvala!

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
+2gb rama, noviji i brži čipset, stereo zvuk, nešto bolja kamera, manje dimenzije, otisak na normalnijem mestu, senzor za merenje pritiska, duos opcija uz validnu garanciju...sasvim fin napredak.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
+2gb rama, noviji i brži čipset, stereo zvuk, nešto bolja kamera, manje dimenzije, otisak na normalnijem mestu, senzor za merenje pritiska, duos opcija uz validnu garanciju...sasvim fin napredak.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Mhmm dobro.. Mozda uzmem s9 plus, nije toliko velika doplata kao sto je bila na note 8 kad je izasao..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ja na ovu ooziciju otiska nikako ne mogu da se naviknem ,sve po inerciji gadjam.gde je bio na s8+ i na n8
 
^^ Exactly

Nego, koja je fora da je FB aplikacija na S9+ drastično drugačija nego na N8?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
+2gb rama, noviji i brži čipset, stereo zvuk, nešto bolja kamera, manje dimenzije, otisak na normalnijem mestu, senzor za merenje pritiska, duos opcija uz validnu garanciju...sasvim fin napredak.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Drastično bolja kamera, baš sam juče upoređivao sa drugovim S8+, u low light ga S9+ raznosi bukvalno. O prednjoj kameri da i je pričam...

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Ja se nadam da mi stize sutra nakon 2 + nedelje cekanja bem ti mts >.< !

Najgore od svega kad sam ga poručio nije bilo ovih punjaca i držač uz njega + nije bio plavi, danas mi kaže ovaj u MTS mogu novi zahtev da napravim al nzm koliko ćeš da čekaš...ove 2 nedelje sam izgoreo ko da čeka još [emoji33]
Naruci i prethodnu porudzbinu prvo otkazi (da ne bude zabune).
Svidja ti se plavi, onda nije bilo, sad ima, uz novu porudzbinu dobijas autopunjac i bezicni punjac (stoni).
Autopunjac je 3600-3900, bezicni je verovatno preko 5000, racunica je jasna.
Ako si do sada cekao nece ti faliti nista da jos sacekas, pa makar bilo jos 3 nedelje.
Ja bi tako a ti kako hoces...
 
Kompletan layout je drugačiji, mnogo lepše izgleda sada na S9+.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Naruci i prethodnu porudzbinu prvo otkazi (da ne bude zabune).
Svidja ti se plavi, onda nije bilo, sad ima, uz novu porudzbinu dobijas autopunjac i bezicni punjac (stoni).
Autopunjac je 3600-3900, bezicni je verovatno preko 5000, racunica je jasna.
Ako si do sada cekao nece ti faliti nista da jos sacekas, pa makar bilo jos 3 nedelje.
Ja bi tako a ti kako hoces...
Mrzi me da čekam [emoji854]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Setio se.... sad mi žao da raspakujem xD
d50a2b2705691356fbda8ab379f16c35.jpg


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ja danas drugi put problem u toku razgovora od kada sam kupio telefon ali ne razgovaram previše tako da je ovo možda i mnogo u tri nedelje. Oko 5 sekundi niti sam ja čuo niti su mene čuli, kapiram da je to problem o kojem govorite. Prvi put kada se dogodilo bilo je seckanje govora i nisu mene čuli ali sam ja čuo, a danas totalni prekid kao opcija "mute" na obe strane oko 5 sekundi, nakon toga sve normalno. Običan S9 je u pitanju i VIP mreža.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno