Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Zaboravili su da dodaju te nove kanale na listu kanala koje blokiraju van SBB mreže :p
 
Vrtilo se na drugo forumu prije mjesec dana strimovi od Eon i radili su fino dok nisu javno objavljeni.
 
Da, samo SK 1 2 3 su HD, ovi multicamera izgleda SD.


Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
 
Na eon samo. Probaj clear cache.

Sent from my Le X626 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@almoust evil665: Meni su se pojavili na Android i AndroidTV EON aplikacijama a na sajtu ih nemam.

Ja sam D3i korisnik (& samo Start paket).

edit: Evo sad su se pojavili i na EON sajtu.
 
Poslednja izmena:
Gledao sam malo ovo multicamera čudo, interesantno prvih par minuta, posle smara :) nema komentatora, i pola vremena gledamo zadnjicu nepoznatog muškarca :D


Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
 
Prebaci na neki ženski sport. Odbojka na pesku, na primer :)
 
Evo video za korisnike koji žele otkloniti sigurnosna pravila na EON kanalima, skidanjem root-a ručnim putem u nekoliko jednostavnih koraka:

Ovo mi radi za x96 mini, hvala

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Da li neko zna sta je u pitanju .. skinuo sam apk eon tv 1.13 i prebacio na flash i hteo da instaliram da vidim kako radi eon tv app .. ali kad pokrenem instalaciju iskoci :

There was a problem parsing the package...

podesio sam na tv da moze da instalira i non google play app..

a drug mi danas dao nalog posto ima d3i da isprobam bas tu tv aplikaciju .. .. obicna ona sto se skine sa google play radi ..
 
Koju verziju Android-a ima taj TV?
Obična EON aplikacija radi na Android 4.4.x ili noviji, a AndroidTV verzija radi na Android 5.0.x ili noviji.
Problem parsing the package je u većini slučajeva situacija da koristiš apk fajl koji "target"-uje noviji SDK / noviju verziju Android-a.
 
Da li neko zna sta je u pitanju .. skinuo sam apk eon tv 1.13 i prebacio na flash i hteo da instaliram da vidim kako radi eon tv app .. ali kad pokrenem instalaciju iskoci :

There was a problem parsing the package...

podesio sam na tv da moze da instalira i non google play app..

a drug mi danas dao nalog posto ima d3i da isprobam bas tu tv aplikaciju .. .. obicna ona sto se skine sa google play radi ..

There are several reasons why this parsing error occurs & definitely one of them is responsible for your parsing error:

File may be downloaded incompletely.
Application might be not suitable for your hardware or OS version.
Due to security issue settings
Corrupted APK file.
 
e j... ti tv ahhahahah znao sam da ce da zeza ;-)
bas sad gledam u pitanju je android 4.4.4
zato obican eon hoce a ovaj za tv nece .. e a jel vredi da stavim neku prethodnu verziju tipa 1.10 ili da se ne mucim jel ta androidTV je namestena da radi samo na 5 i vise

hvala na odgovorima :)
 
Poslednja izmena:
Od prve verzije AndroidTV aplikacija je zahtevala Android 5.0.x. Tako da ako je u pitanju baš "TV TV" (tipa ovi Fox, Vox, bla bla SmartTV-ovi sa matorom Android verzijom) onda u principu "no AndroidTV app for you" ... ako je u pitanju neki kineski "Android box" povezan na non-Smart TV onda eventualno imaš nadu da juriš ako postoji Android 5.0.x "ROM" za tvog kineza i da "updatuješ" svoj uređaj.
 
Meni tv aplikacija mislim ne radio od verzije 1.06 ako se dobro secam na android box-u.Sve sledece verzije instalira i bude opsecen ekran kao da je zumirano i fali nekih 30% ekrana.Kad uspem da pustim neki kanal slika bude samo crna.
@zoran021 nema sta da deluje kad samo ide ono promo.
Ps el ima neka "fora" za nas koji su lelekom net za sport klubove i one kanale koji su "zabranjeni"
 
Ima !! Sada su upramo mototrke u Kataru.Screenshot from 2018-03-18 15-56-19.png
 
Poslednja izmena:
Ocekivao sam vise od ovih multikamera..nista posebno.
Dacu im jos jednu sansu za F1 vikend, mozda bude bolje kad se gleda iz bolida..
 
Najveći problem kod multi kamera, što sam i rekao spikeru motogp-a na tviteru je to što dosta kasni za glavnim lajvom... Takođe bez HD prikaza..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pa da budu atraktivnije, nema komentara, zvuk je nekako prigusen...uopste nemam osecaj da gledam trku uzivo.
Navikao sam na atmosferu koju naprave odlicni komentatori sa SK (Aleksandar, Srđan) pa mi ove nove kamere nisu dovoljno zanimljive.
 
  • Like
Reagovanja: M J
I mei ova multi kamera nista posebno.Sta znam.Videcemo kao sto rece terzazak za F1
 
Meni ovaj multicam zvuči dobro na kafić or something. Pusti se na X TVa, na glavnom ide klasičan prenos sa komentatorom, ostatak kao bonus.
 
Pa to i jeste fora, nije gust gledati samo multicam, vec imati ili split screen ili na drugom izvoru i onda je super, ja pustim na 2 iPada i macbook pro uz tv i bude lepa dopuna, pogotovo kad su dosadni delovi trke :)
 
Nazad
Vrh Dno