Šta je novo?

Nokia 6

Koliko su ih prodali do sad?

Punooo, no cekamo zvanicnu cifru od Nokie [emoji33]
Zanimljivo je kako su udarili globalno a neki i posle par godina ko magarac u magli , ne znaju ni gde su ni sta su...

Sent from Lumia (Espana - Prostituta) 950
 
Poslednja izmena:
Znaci dosli smo do zakljucka da ni kvalitet kucista nije prednost pri kupovini [emoji23] relativizacija se nastavlja [emoji1]

@SuperStarr izvinite primecujem da na tt koji je btw 6.5.6 starija verzija stoji kada ucitava temu Nokia 5/6 a na Benchmarku npr preko chroma otvara temu normalno kao Nokia 6 tema... sta se desilo!? nemam nista protiv da se spoje u jednu , posto nisu preterano razliciti telefoni...

evo linka :D https://forum.benchmark.rs/showthread.php?403768-Nokia-5/page12
 
Poslednja izmena:
Ne znam sto stalno to ponavljas ali nema smisla ... mozda konverujes filmove ili igras neke mocne 3d igrice pa ti je bitan svaki fps :D

I pored tvog smajlija, Mortal Kombat i NBA Jam rade bez štucanja.
Čipset možda nema 80000 AnTuTu skor ali radi sasvim korektno.
Ja ne bih rekao da je čipset loš, naprotiv, mislim da je veoma štedljiv jer sam, za sada, prezadovoljan dužinom trajanja baterije.

Za nedelju - dve, biću spreman da napišem malo opširniji opis ovog telefona.

Što se tiče teme, neka ostanu dovojene, za sada.
Kada se pojavi rešenje za Root, onda možemo da ih spojimo i sve lepo sa iselektiramu u prvih nekoliko postova?
 
Poslednja izmena:
I pored tvog smajlija, Mortal Kombat i NBA Jam rade bez štucanja.
Čipset možda nema 80000 skor ali radi sasvim korektno.
Ja ne bih rekao da je čipset loš, naprotiv, mislim da je veoma štedljiv jer sam, za sada, prezadovoljan dužinom trajanja baterije.

Za nedelju - dve, biću spreman da napišem malo opširniji opis ovog telefona.
ma jasno je to meni savrseno, izvukao sam 7:15h sot pre neki dan samo bt je bio van upotrebe sve ostalo ukljuceno cak i google backup .. igrice imam neke ali nesto i ne igram mozda sat vremena ukupno za mesec dana tako da ne znam zasto neko kaze da je krs soc a radi sasvim pristojno...

nego ovo me buni..


jel to normalno a na benchu na webu prikazuje samo nokia 6 !?

[emoji3]

ab5c019db575a08167db08cb97206891.jpg
 
Dejane, razumem šta pričaš samo ne znbam kako da pomognem. :) Kada sam napravio temu imao sam tu zamisao (da ovo bude zajednička tema zbog čipseta) pa sam je tako i nazvao, ali u konsultaciji sa kolegom došli smo do toga da je bolje da imamo 2 teme.
Možda je problem u kešu tapatalk-a jer je tema tako imenovana prvobitno?

@ milojko, sutra ću malo da se šetam po Zemunu pa ću slikati sve i svašta. Obećavam slike. :)
 
Kao i na svakom drugom mid-range telefonu.
 
Sa cenom od 200e low to mid? :D

Losa je kamera u losem osvetljenju, kao i kod svakog mid-range telefona.
 
Šta misliš, zašto su degradirani? [emoji1458]
 
koja prica... sve same Tesle

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
U komsiluku HR telekom jedan od paketa je oko 25evra mesecno i telefon za nula kuna. Ugovor 24 meseca.
 
Evo ga opet pre pixela i nexusa [emoji56]
75433a15892598f6fb4528ab0a579156.jpg
 
Da li kod nas postoji da se kupi Nokia 6 sa dvogodisnjom garancijom, dual sim model?

Sada vidim da postoji u MTSu. Jos ako je moguce kupiti telefon bez ugovorne obaveze...
 
Poslednja izmena:
Moguće je, na dnu stranice je napisano koja je maloprodajna cena.
 
Kupio juče ovaj tel.
Generalno ok.
Odziv ekrana (touch) golo vnogo. Ili ja treba da se naviknem ili će ovo da leti.
Kucam kao na Nokiji 3210 koliko je neprecizno.

Sent from my TA-1021 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Kupio juče ovaj tel.
Generalno ok.
Responsivnost ekrana (touch) golo vnogo. Ili ja treba da se naviknem ili će ovo da leti.
Kucam kao na nokiji 3210 koliko je neprecizno.

Sent from my TA-1021 using Tapatalk

Ti se nisi navikao, ne znam sta si pre koristio ali ja kada sam presao sa Lumie 950 na Nokiu 5 , ja sam mesec dana kucao kao neki noob. Sada je bolje Gboard je ok , i nemam druge tastature a i nije potrebno... Mada i dalje mi je zakon wp tastatura i brze kucam na njoj ali dobro :D
 
Mnogo gori telefoni od ovog imaju bolji tj. Responsivniji ekran

Sent from my TA-1021 using Tapatalk
 
Mnogo gori telefoni od ovog imaju bolji tj. Responsivniji ekran

Sent from my TA-1021 using Tapatalk

:D Prodaj ga i kupi RN4 :D jes da ima slabije osvetljenje ali mu bar radi touchscreen super :d

btw postoje par programcica da se i to testira ... a mozda ti zapao felerican model... desava se.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spencerstudios.screentest

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mycompany.anton_mokshyn.touchscreentest
 
Poslednja izmena:
Lumije su imale extra tach i odziv, MIcrosoft windows modeli isto, osim 535 modela koji je bagovit hardwerski. Moja Lumia 520 sad kod taste a 925 kod zene. Telefoncine. Koje rade ko sat. Android je mala maca za njih. Jedino sam presao zbog softverske podrske koja je kod Microsofta zakazala i nemogucnosti da otvorim neke web strane i programi koji ne rade.
Da li ste mozda isprobali nekim metalnim predmetom da radite nesto na ekranu sa recimo par milimetara udaljenosti, mislim na nove Nokije?
 
Nazad
Vrh Dno