Šta je novo?

Menjačnice

Jel postoji nacin da otkazem slanje coina Eth u mom slucaju. Nov sam u svemu ovome, prvi put kad sam radio prenos, od Ecd sam dobio pare za 15min.. ovo sad ne znam sta se desava, ne uspeva coine da prebaci na njohovu adresu..stalno stoji pending
 
Koliko si gwei stavio, tj. fee?
 
Ovo mi pise u myetherwalletu 0.2 eth dakle koliko sam dao da se salje a max transaction fee 0.0022995000
Ostavio sam sve automatski
To je izgleda onda malo stavljeno jel?
 
Poslednja izmena:
A i tako male kolicine bolje saljite sa na pr Ltc-om

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 
Ovo mi pise u myetherwalletu 0.2 eth dakle koliko sam dao da se salje a max transaction fee 0.0022995000
Ostavio sam sve automatski
To je izgleda onda malo stavljeno jel?

nema teorije da ti prodje transakcija sa tako malim fee.
Za ecd koristi dash ili ltc


Sent from my iPhone 11 using Tapatalk
 
Sta sad da radim? To ce onda tako doveka vrteti u pending?
 
Jasno, wallet je nesto u#ebao, nije dobar fee napravio. Odradio sam onako ,poslao sebi 0 eth pa je stornirao..e sad jos eCd da mo otkaze transakciju jer je jos u toku,oni cekaju 0.2 eth-a :)
 
Jasno, wallet je nesto u#ebao, nije dobar fee napravio. Odradio sam onako ,poslao sebi 0 eth pa je stornirao..e sad jos eCd da mo otkaze transakciju jer je jos u toku,oni cekaju 0.2 eth-a :)

Rešiće ti , samo ih nazovi ujutro.
Jako su ljubazni i sve rešavaju jako brzo, bez brige.
Za ubuduce da znas da saljes ltc ili dash kad prodajes, jer ti je najjeftiniji fee, a i brže se realizuje sve. Sve se zavrsi za 10ak minuta


Sent from my iPhone 11 using Tapatalk
 
Jasno, wallet je nesto u#ebao, nije dobar fee napravio. Odradio sam onako ,poslao sebi 0 eth pa je stornirao..e sad jos eCd da mo otkaze transakciju jer je jos u toku,oni cekaju 0.2 eth-a :)

Nema otkazivanja ako si dobio sms da je prodato od strane njih. Moraces ponovo da posaljes 0.2 na ecd.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Hvala puno drustvo :)
 
Forumashi i kolege majneri ima li neka menjacnica slicna cexu, trenutno koristim ecd jer mi je cex blokiran tacnije mi ne size uopste 2fa code za logovanje i nemogu se bez coda nikako ulogovati, kontaktirao sam vip podrsku i ljudi su proverili nije do njih vec do menjacnice(cexa) a bio mi je super jer su mi uplate stizale odmah nakon povlacenja..?
 
neznam sta se desava sa Poloniex , Bitfinex
 
@lowlight Šta ti je rekla podrška? Šta su to proverili? Da li i dalje imaju upisan tvoj e-mail, da li ti stigne poruka o neuspelom logovanju kad uneseš bezveze 2fa? Ako ti nešto znači, ja sam nedavno imao problem da unesem ispravan 2fa, ali mi samo uradi refresh stranu. I dalje ne budem logovan, a dobijem mail da sam uspešno ulogovan. Isto rekli da je kod njih sve u redu. Na kraju se ispostavilo da su oni nešto menjali, pa više ne radi iz starog browser-a. Tačnije, postavi mi samo "captcha" logo, a nema nikakvog pitanja i provere da li sam robot. Iz drugog programa je prošlo, odnosno pojavio se funkcionalan captcha. Ostalo je nepoznato zašto sam dobijao e-mail da sam uspešno ulogovan kad nisam bio. Oko toga se nisu potresli.
 
Imajte kao rezervu android aplikaciju za Cex. Mene su zeznuli sa 2fa bas u januaru 2018. kada je sve počelo da pada a ja nikako da uđem da prodam.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Stize mi na mejlu sve uredno, trazili su mi da slikam pasos i selfi kako bi mi deaktivirali 2fa cod, sve sam odradio sto su trazili i evo vec druga nedelja prosla bez odgovora

Sent from my Le X625 using Tapatalk
 
I meni su prvo odmah ponudili da isključe 2fa, ali sam odbio i mislim da ni kod tebe nije u tome bio problem.
Ali ne znam šta sada da ti kažem. Nije ni njima svejedno, moraju da budu sigurni da si to ti i da nisi hakovan. U toj prvoj poruci, odmah su mi napisali bili i šta sve traže da bi isključili 2fa i to mi stvarno ne bi palo na pamet da radim. Uz malo sreće, zaključili su da nisi nešto poslao kako treba i nisu ništa dirali. Probaj drugi browser, neku noviju verziju, skini skroz Ghostery, Adblocker i bilo šta slično, pa probaj. Da li ti i dalje traži uopšte 2fa kod logina?

EDIT: I da li vidiš captcha?
 
Poslednja izmena:
Sve najnormalnije odradim ali nikako da mi stgne 2fa kod kako bih se ulogovao ponovim par puta ali ne stize nista, probao sve moguce cak i preko mob aplikacije ali ne stize kod nikako

Sent from my Le X625 using Tapatalk
 
preko koje banke vrsite prenos novca, (mislim ma evre) na berze, i gde je najmanja provizija? znaci uplatim evre na neku deviznu karticu i prebacim na berzu.
 
@lowlight Čekaj, negde se ne razumemo. Kako misliš da ti ne stiže 2fa? Zar ti nije 2fa preko Google Authenticator-a? Namestio si preko sms-a? *mjau**mjau**mjau*, ja sam na GA. I on se nekad zaglupi, ali restart reši problem. Ne znam za drugi sistem. Svuda mi je GA.
 
I ja imam isti problem sa CEX-om. 2FA treba da mi stigne preko sms-a, ali vec duze vreme vip ne prima poruke sa CEX-a. Imam na telefonu aplikaciju, ali tamo ne mogu da iskljucim 2FA sms i da aktiviram na GA. Na koji mail da im napisem da mi iskljuce 2FA. Imam samo par dolara.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
@lowlight Čekaj, negde se ne razumemo. Kako misliš da ti ne stiže 2fa? Zar ti nije 2fa preko Google Authenticator-a? Namestio si preko sms-a? *mjau**mjau**mjau*, ja sam na GA. I on se nekad zaglupi, ali restart reši problem. Ne znam za drugi sistem. Svuda mi je GA.

E pa sad je gotovo izabrao sam sms :(

@vdunic kontaktirao sam vip servis proverili ljudi nije do njih
 
Ako ste trejdovali na uniswap pre 1. septembra, imate airdrop od 400 UNI tokena, vredi trenutno ~$1300
 
Poslednja izmena:
Spremite oko 0.22 ETH za sve tri transakcije (claim, approve i sell) i gas na 1000.
 
Gwei na min 700, gas nije bitan... inace momentalno su listovali na binance i coinbase pro
 
Gwei na min 700, gas nije bitan... inace momentalno su listovali na binance i coinbase pro
Gas price = gwei, na to sam mislio :)
@-V-O-Y-A-G-E-R- Za koliko si prodao ovih 400 UNI ?!?
Kad odeš na Uniswap.org imaćeš link do Uni posta na blogu, a i na samoj app.uniswap.org ima baner.
Ako nisi trejdovao preko njih pre 1. septembra nećeš dobiti ništa.
Prodao sam za skoro 4ETH (minus fees).
 
Ima 400UNI...proverio...
Jel ima neko odredjeno vreme do kada mora da se CLAIM-uje?
 
Nazad
Vrh Dno