Šta je novo?

Aliexpress Hong Kong Goldway dostava u EU zemlje bez carine i poreza (DHL)

Ne nalazim ja to

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
I ja prvi put čujem. Ako je tačno, odlična vest.
 
U prilogu je uputstvo kako ukucati kod prilikom naručivanja.

Dostava bez ikakvih dodatnih davanja DHL-om u EU zemlje


Dostava u Srbiju Aliexpress standard shipping, plaća se porez i carina u skladu sa zakonima naše zemlje.


Kod služi da bi u magacinu znali da su orderi preko mene, i time se maksimalno ubrzava proces slanja i sva moja podrška u slučaju rešavanja eventualne reklamacije, i dodaje se staklo i TPU na poklon. Za sada su klasična stakla što na 2.5d ekranima znači da će biti uže od ekrana ili preko celog ekrana ali vazdušasto na ćoškovima. Tražio sam da kupe full frame stakla, za ceo ekran. Videćemo ishod jer su dosta skuplja.

Takodje, kod služi da znaju da je Tax free dostava u EU bez potrebe da se dodatno objašnjava / traži jer tax free nigde zvanično ne nude.
 

Prilozi

  • Message to Seller 2.jpg
    Message to Seller 2.jpg
    75.9 KB · Pregleda: 336
  • Message to Seller.jpg
    Message to Seller.jpg
    71.3 KB · Pregleda: 302
Moj savet je, ako već nisi, ovo raširi po hrvatskim sajtovima jer ovo mnogo više znači njima i znam da su dugo čekali ovo tj od kad je zatvorena Topone prodavnica

Pozdrav

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Znam, naravno. Hvala na savetu. Na Telekinezi je vrlo aktivna tema.

U RS se veoma malo telefona naručuje. Verovatno zato što je približna cena na kp kada se uračuna carina, ali ipak držim ovde temu jer sam aktivan na forumu i provodim dosta vremena u citanju postova.

Nema nikakvih rezultata što se tiče prodaje.
 
@Ilion
Da li znaš ili možeš saznati zbog čega više ne pune zalihu za Redmi Note 4 Global ? LINK Goldway

Trenutno stoji tih navodnih par komada na skladištu po 13 dolara skupljoj cijeni nego li je cijena Note 4X verzije u istoj crnoj boji. Neko je na drugoj temi napisao da ih niti nema više na skladištu. Nadam se da će ubrzo popuniti zalihu sa global i vratiti cijenu od ranije.

Drugo što me zanima je da li se po defaultu taj global pa i verzija 4X otvaraju prije slanja da se stave najnoviji ROM-ovi ? Ili je stvar našeg osobnog izbora i dogovora ?
 
To sam ja napisao, a to je bilo prvog maja kada sam ja porucivao a onda su imali neke praznike pa nisu radili pre toga itd. Uvek pitaj imaju li na stanju pre kupovine

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Redmi Note 4 crni je naručen. Očekuju novih 500kom na stanju.

Cenu na žalost ne znam.

Internacionalne verzije dolaze fabrički sa global romom, nema potrebe za bilo kakvim instaliranjima. Ažurira se preko OTA.
 
Da li se zna nešto o nekom pojeftinjenju za Xiaomi Mi max 2?
 
Poslednja izmena:
Nemam takvih informacija. Niti oni imaju. Bar ne u ovom trenutku.

Tržište to reguliše i svakako će cena ići lagano dole, ali mislim da je još rano za to.

Mi max 2 se skoro pojavio i nema puno konkurenata tako da ni cena neće nešto brzo padati.
 
Kratak info u vezi cene DHL-a.

Od 15/07/2017 dostava će poskupeti za 3$. Sa sadašnjih 20$, na 23$.
 
Zanima me Redmi Note 4 Global (znači Snapdragon). Da li im je potrebno napomenuti za neotvaranje kutije ili tu verziju pošto je global niti ne diraju ? Mislim, svakako nije na odmet napomenuti im ''sealed box'' ! Time vjerovatno ništa ne gubim eventualno će biti gore malo starija verzija global roma....tvornički kvarovi su iznimno rijetki, pa ne bih da mi otvaraju samo zbog te provjere
 
Asi ti narucujes u srb ili?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Propustio sam onu akciju za mi5. Šta misliš, da li će nešto biti za 2-3 meseca opet ?
 
11.11. sigurno [emoji14]

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Jel 11.11 bude akcija na sve Xiaomi proizvode ili samo na telefone ? Svake godine mi promakne (budem bez love).

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Svake godine 1.11. dignu cene za 20% pa onda 11. reklamiraju ogromne popuste od 25% ili prodaju neke stockove koje bi ionako davali jeftino.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Jel 11.11 bude akcija na sve Xiaomi proizvode ili samo na telefone ? Svake godine mi promakne (budem bez love).

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
31.08 se sprema akcija na Xiaomi telefone.
Mislim da je aliexpress organizovana akcija i Goldway ce biti uključen.

Prava akcija, ne kao 11.11 kada je potrebno dobro pratiti cene da bi mogao da razlikuješ pravu od lažne akcije.

Ali hajde da sačekamo. Ne znam detalje. Ima već 20tak dana kako su mi rekli da je spremaju.

Edit

Ispravka, 29/08 ce biti akcija. Proverio sam sada.
 
Poslednja izmena:
Obaveti me na PM ako zabotavim . Treba mi za dete neki Mi 5
 
31.08 se sprema akcija na Xiaomi telefone.
Mislim da je aliexpress organizovana akcija i Goldway ce biti uključen.

Prava akcija, ne kao 11.11 kada je potrebno dobro pratiti cene da bi mogao da razlikuješ pravu od lažne akcije.

Ali hajde da sačekamo. Ne znam detalje. Ima već 20tak dana kako su mi rekli da je spremaju.

Edit

Ispravka, 29/08 ce biti akcija. Proverio sam sada.

Sutra Goldway proslavlja 7 godina rada. Organizuju akciju, ima kupona, popusta.

https://goldway.aliexpress.com/store/311331?spm=2114.10010108.0.0.48dac6b6EEQmnS
 
Ilion, da li ce ovakvu istu foru primeniti i 29.08? Konkretno gledam Redmi Note 4x 16gb ili 32gb i mogu reci da cene su iste ili mozda cak i malo skuplje nego sto su bile 01.08.2017
 
Krajem avgusta je Aliexpress akcija. Trebalo bi da bude bolje tada
 
Danas svaki telefon koji je na akciji ima dva linka, pa treba birati onaj jeftiniji naravno.

d6a708e9cd5cd0505b309a7592f0c15c.jpg
 
Planiram da narucim kad bude taj popust 29.og, moze pojasnjenje, ako ukucam taj kod cena ce da se smanji za iznos pdv-a? koliko je to u %?
narucujem u Spaniju na adresu rodjaka, da li on placa tamo neke dazbine?
 
Nazad
Vrh Dno