Šta je novo?

Cashback (povracaj dela novca sa online prodavnica: AliExpress, GearBest...)

Pa jel si potvrdio prijem?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
@bakara

Nisi me razumeo,

TCB (UK) mi uopste ne registruje kupovinu, a idem preko njih za kupovinu na Aliexpres.

Znaci kada pogledam "My Recent Transactions" nema ništa iz Aprila meseca, kao da nisam koristio a ustvari kupovao sam. Do sada se nije desavalo ovo.
 
Registruje se kupovina tek kad potvrdiš prijem robe!!! Znači kad ti poštar donese i ti potpišeš dabsi primio tad očekuj da ti sebpojavi na tcb

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Tcb ne registruje kupovinu već tek kad potvrdis da je cela transakcija uspešno završena bez disputa.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Upravo se pojavila prva kupovina iz Aprila meseca.. Izgleda da su zakočili malo :D

Screenshot_3.jpg
 
*mjau**mjau**mjau* koliko ti kupujes cesto :D

Jesi proveravao u drugom browseru i jos bolje preko drugog racunara/uredjaja da li su iste cene? Neki itemi nisu dostupni npr (konkretno vecina private apartments na Booking i Agodi), ako se ide kroz CB sajtove.
 
Registruje se kupovina tek kad potvrdiš prijem robe!!! Znači kad ti poštar donese i ti potpišeš dabsi primio tad očekuj da ti sebpojavi na tcb

Sent from my MI 5s using Tapatalk
Meni taj engleski TCB sajt nije dao pare jos od oktobra koliko se secam kad sam kupovao na USC sajtu.
Tad sam kupio i nikad vise, americki vraca i brzo i tacno, dok su mi ovi em manje izracunali em mi ne daju koliko vec, 6 meseci.
Pisao dzaba nece ni da odgovore, batalio ih i dao im te pare, lopovi Englezi.
 
USC? Ono sto su isti vlasnici kao SportsDirect?
Ne bi me cudilo da je to do USCa. Mada stvarno ne vidim korist od TCB UK, posto je losiji za skoro sve, a koristi se za UK verzije sajtova koje imaju i US verzije (a US verzije su uvek bolje :D)
 
USC? Ono sto su isti vlasnici kao SportsDirect?
Ne bi me cudilo da je to do USCa. Mada stvarno ne vidim korist od TCB UK, posto je losiji za skoro sve, a koristi se za UK verzije sajtova koje imaju i US verzije (a US verzije su uvek bolje :D)
Da, isti vlasnici.
Ma kupio sam neke cizme kojih trenutno nije bilo na SD a kod ovih je bilo.
TCB UK brze isplacuje (drasticno)
Nemam takvo iskustvo evo koliko 5-6 meseci mi ne isplacuju a pritom su mi i pogresno obracunali, umesto tipa 3.5£ ono racunali 0.30£, pis zivi sa njima.
Tad i nikad vise niti ih ikom preporucujem, dok sa US varijantom sam prezadovoljan uvek i sve na vreme i tacno obracunato.
 
Kupio sam na lightinthebox preko topcahback u trenutku neke akcije, 11%, stoji mi u pending, ali lightinthebox više ne sarađuje sa tcb, da li će to biti problem?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ne bi trebao biti problem.
Prestali su raditi i sa JoyBuy pa su mi isplatili zarađeno... :)

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
ePN od juče:

Dear user!

Since 23.04.2018 PayPal charges a fee for receiving funds from. You can check your commission rate with PayPal's technical support.

When ordering a payment of $ 250 or more, the commission will not be charged.
 
Jel bi prošlo da se napravi novi nalog sa drugim vidom isplate, npr. Yandex, pa da se opet dobije bonus, ko daje?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Uglavnom. Ne mogu ti reci za konkretan primer, je ne znam ko daje na Yandex isplate, ali na TCBu sigurno mozes vise naloga. Sve dok nije isti nalog isplate na PayPal ili adresa za cheque ili sl. :D
 
Koja je procedura povraćaja novca na račun sa topcashback.co.uk? Za sada sam uspeo samo da stavim na eBay nalog.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Koliko vidim, mora BACS, sto znaci UK bank account only.
Za TCB US, koliko vidim isto, mora US bank account.

Sto ne na PPal?
 
Zato što ne mogu sa PayPal da prebacim na svoju karticu... Ili mogu, ali nisam upućen kako [emoji55]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ako imaš Visa karticu, možeš.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Uglavnom. Ne mogu ti reci za konkretan primer, je ne znam ko daje na Yandex isplate, ali na TCBu sigurno mozes vise naloga. Sve dok nije isti nalog isplate na PayPal ili adresa za cheque ili sl. :D
Dakle, dva naloga ne mogu raditi cashback na jedan isti paypal nalog?

Mi Note 3 via Tapatalk
 
^tako je. Eventualno, ako je mala suma, dogovori se sa nekim da to iskoristi, a tebi da novac ;)
U stvari, ako je mala suma, prebaci bre na PPal pa iskoristi balance :D

FYI, kupio AirSerbia tiket preko OneTravel (najveci cashback kada se uracuna da je piglu eDreams mnogo skuplji), odmah se video click i 8$ od karte kaze za 2 nedelje available. Ticket je non-refundable, tako da nije cudno :)
Ne vidim da negde ima isplativije za kupovinu karata :( I veeeeeeeliki je smor sto svi ovi sajtovi nemaju za mnoge avio kompanije mogucnost dokupa prtljaga, nego moram zvati call centar posle.

Da JAT nema bug na sajtu, sto ne mogu multi-city da se ukombinuju ozbiljnije, ne bi ni isao preko OneTravela.
 
^tako je. Eventualno, ako je mala suma, dogovori se sa nekim da to iskoristi, a tebi da novac ;)
U stvari, ako je mala suma, prebaci bre na PPal pa iskoristi balance :D
Lako je nabaciti na neciji paypal nalog da ne ide na isti, e sad, moze li se payal balance iskoristiti za slanje novca nekome. Do sad mi je to uvjek automatskim withdraw-om dolazilo na karticu, pa nisam bio u prilici da probam.
 
Lako je nabaciti na neciji paypal nalog da ne ide na isti, e sad, moze li se payal balance iskoristiti za slanje novca nekome. Do sad mi je to uvjek automatskim withdraw-om dolazilo na karticu, pa nisam bio u prilici da probam.
To kod vas ide automatic, kod nas ne moze, 4e kosta withdrawal :(
Moze se iskoristiti, ali placas fee, koji nije sitan procentualno, za male iznose, jer ima fixni deo.
 
Koji onda ispade da je najbolji? Konkretno me za ali zanima :)
 
Izvinnjavam se ako upadam kao padobranac, da ne citam celu temu, koji je najisplativiji cashback za narucivanje sa Alija?
Trenutno koristim epn, da li preporucujete neki drugi?
 
Nazad
Vrh Dno